بوریس جانسون آشکار وعده 200,000 جدید کروناویروس آزمایشات انجام شده آب را در کمتر از سه ساعت به خیابان داونینگ گفت آن اشاره شده تنها برای تست ظرفیت.

نخست وزیر پرده برداری از تعجب هدف به عنوان او آمد و تحت فشار از Keir Starmer در مجلس عوام بیش از دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

کار رهبر است مورد حمله بر آقای جانسون ادعای “موفقیت ظاهری” در مقابله با این ویروس.

او همچنین به چالش وزیر بهداشت مت هنکاک ادعا می کنند به ملاقات او هدف از 100,000 روزانه آزمون اشاره کرد که از این تعداد تا به حال سقوط و زیر این سطح در هر روز پس از مهلت 30 آوریل.

بازگشت به مجلس عوام برای اولین بار پس بهبودی خود را از coronavirus آقای جانسون اعتراف کرد که او “به تلخی حسرت” این بیماری همه گیر از coronavirus در مراقبت از خانه.

آقای جانسون همچنین گفت: دولت “جاه طلبی” بود در حال حاضر به آمار 200,000 تا پایان مارس و فراتر از آن در تاریخ بعد. اگر چه خود را اعلام کرده بود افزایش قابل توجهی در Mr هنکاک زودتر تعهد آن را هنوز هم سقوط کوتاه از ساعت خود وعده مدتها قبل به عنوان 25 مارس است که آزمون شماره خواهد بود “به زودی” رسیدن 250,000.

خیابان داونینگ بعد گفت که این رقم با اشاره به تست ظرفیت و نه از تعداد واقعی از آزمون به پایان رسید.

آقای جانسون رسمی سخنگوی توصیف آن به عنوان “یک هدف عملیاتی به ظرفیت سراسر متفاوت تست ستون به انجام 200,000 آزمون در روز”.

در حالی که دولت می دهد انگلستان در حال حاضر تست ظرفیت در اطراف 108,000 تعدادی از آزمایشات انجام شده ماند اطراف 85,000 برای چند روز گذشته پس از شکوه 100,000 برای یک روز پنجشنبه گذشته – آخرین مهلت برای هدف قرار دادن Mr هنکاک تعهد است.

در قابل توجه تشدید فشار بر Johnson, Starmer گفت: “زمانی که نخست وزیر بازگشت به کار یک هفته پیش دوشنبه گفت که بسیاری از مردم به دنبال در “آشکار موفقیت” دولت رویکرد است.

“اما دیروز ما آموخته غم انگیز است که حداقل 29,427 مردم در انگلستان در حال حاضر از دست داده و زندگی خود به این ویروس وحشتناک.

“که در حال حاضر بالاترین تعداد در اروپا است. این دومین در جهان است.

“است که موفقیت یا موفقیت ظاهری. بنابراین می تواند نخست وزیر به ما بگویید که چگونه بر روی زمین آن را به این؟”

آقای جانسون اصرار داشت که آن را خیلی زود به بین المللی مقایسه و گفت: دولت تصمیم گیری شده بود هدایت در سراسر “یک اصل مهم – برای صرفه جویی در زندگی می کند و برای محافظت از ما NHS”.

اما Starmer retorted که بریتانیا شد “آهسته به مستند آهسته در تست آهسته در ردیابی و آهسته در عرضه تجهیزات حفاظتی” و گفت که دولت تا به حال نمی کردم “به درک” با مشکل در مراقبت از خانه که در آن مرگ و میر افزایش خود ادامه داد و با وجود اولین وزیر دولت دومینیک Raab را پیش از آن ادعا می کنند که آنها در حال سقوط بودند.

کار رهبر تیز با اشاره به دولت اعلام کرد که آن را تا به حال ملاقات خود 100,000 آزمون هدف در روز مهلت پایان مارس به عنوان “ادعا” و اشاره کرد که آنها کاهش یافته بود پس از پرسیدن: “چه نخست وزیر فکر می کنم بسیار ویژه بود حدود 30 مارس که به معنای آزمایش است که بعد آنقدر بالا؟”

آقای جانسون اصرار داشت که وجود دارد “قابل لمس” پیشرفت در مراقبت از خانه و ستایش “کودک کار” توسط تمام کسانی که درگیر در افزایش تست اعداد.

او گفت: “در حال حاضر ظرفیت بیش از تقاضا است و ما در حال کار بر روی آن است. ما در حال اجرا در حدود 100000 نفر در روز است.

“اما جاه طلبی واضح است که برای دریافت به 200,000 یک روز تا پایان این ماه و پس از آن برای رفتن و حتی بالاتر. فوق العاده تست رژیم در حال رفتن به کاملا انتقادی به ما دراز مدت بهبود اقتصادی.”

لیبرال دموکرات ها هشدار داد که یمن را هدف جدید باید یک “شیرین کاری”.

MP منیر ویلسون گفت: “وزیر بهداشت هدف از 100,000 آزمون در هر روز برای coronavirus بود که همیشه رفتن به یک گروگان به ثروت و حقیقت است, Hancock, آن را از دست رفته.

“حتی در خود مشکوک حسابداری دولتی ساخته شده است نه هدف در یک روز پس از 30 آوریل است. نخست وزیر جدید تعهد به 200,000 آزمون تا پایان مارس باید همراه با یک استراتژی مناسب و نباید یک تیتر-تعقیب شیرین کاری روابط عمومی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de