بوریس جانسون تنظیم شده است به ضایعات دولت “ماندن صفحه اصلی” شعار و استراحت مشاوره در کار و ورزش و معاشرت به او اعلام کرد اولین کاستن از انگلستان مستند آخر این هفته با توجه به گزارش.

پیکنیک حمام آفتاب در پارک ها و فضای مجاز: نامحدود ورزش انتظار می رود که به پشت بر روی میز به عنوان نخست وزیر شروع به شل محدودیت او اجرا در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus.

انگلستان قرار داده شده تحت دقیق ترین محدود از زندگی روزانه برای چندین دهه در میان یک بیماری همه گیر است که جان بیش از 30000 نفر در سراسر کشور است.

آقای جانسون تایید کرده است خود را مدتها در انتظار نقشه راه از گزینه های برای فرار از مستند پرده برداری خواهد شد در روز یکشنبه – سه روز پس از این محدودیت ها باید مورد بررسی تحت قانون است. او گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه او امیدوار است برخی از محدودیت ها می توان کاسته به عنوان روز دوشنبه.

خیابان داونینگ تاکید شده است که “از آن است که رفتن به یک مورد از flicking سوئیچ” برای رفع تمام اقدامات در یک بار به جای “مردم را به آماده شدن برای یک نوع متفاوت از حالت عادی”.


اما در تغییری آشکار از پیام رسمی دولت حساب توییتر کاهش یافته استارک شعار “ماندن در خانه, صرفه جویی در زندگی” و آغاز پخش پیام “ایمن ماندن زندگی را نجات دهد”.

بهداشت عمومی انگلستان نیز حاکی از “ماندن صفحه اصلی” پیام می تواند رها شود. یک سخنگو گفت: “ما در حال بررسی تمام ارتباطات مواد در راستای حرکت به مرحله بعدی دولت در مبارزه است.”

وزرا نیز برنامه ریزی برای چگونه محل کار را می توان اقتباس فضاهای باز اداره می شود و حمل و نقل عمومی می تواند با اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

آقای جانسون گزارش شده است که در حال آماده شدن برای پرده برداری از پنج مرحله نقشه راه در یکشنبه نمودار انگلستان مسیر از مستند اکتبر.

مرحله اول آمده است در روز دوشنبه را ببینید هنگامی که در روز ورزش قانون اوراق باغ مراکز دوباره باز و برخی از کارکنان را تشویق به بازگشت به کار. پلیس خواهد بود گزارش شده بود دستور به توقف در حال حرکت در sunbathers و گروه های کوچک و یا افراد نشسته بر روی نیمکت در پارک ها و خانواده ها را مجاز به سفر به حومه شهر برای ورزش است.

اما دستورالعمل های اجتماعی را حفظ فاصله از دو متر در نیروی باقی خواهد ماند.

مرحله دوم نقشه راه را گزارش دیدن بازگشت کودکان به برخی از مدارس.

اما بارها و رستوران ها و غیر ضروری مغازه ها در حال تنظیم بسته باقی می ماند برای سال. با توجه به دیلی تلگرافآقای جانسون را نمی خواهد و در عین حال به چنین کسب و کار یک شرکت نشانه ای از زمانی که آنها را دوباره باز کنید.

خیابان داونینگ کاهش یافته است به نظر در گزارش اگر چه آن را تایید PM سخنرانی خواهد آدرس اجتماعی فاصله گرفته است.

مسکن وزیر رابرت Jenrick بعد روشن ساخته است که روز یکشنبه اعلام خواهد شد تمرکز بر روی اقدامات به اقتصاد در حال حرکت دوباره.

“هر اقتصاد محلی در حال حاضر نیاز به یک برنامه به راه اندازی مجدد و بازیابی,” او گفت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه.

در همین حال وزیر بهداشت مت Hancock پیشنهاد کرد که یکی ممکن است آرامش می تواند اجازه می دهد کافی نت ها برای باز کردن اگر آنها تنها در خدمت مشتریان نشسته در خارج از منزل که در آن خطر ابتلا به عفونت بسیار پایین تر است.

دولت یک الزام قانونی برای انجام یک شش هفته بررسی مستند محدودیت در پنج شنبه, هنگامی که وزرای هستند با توجه به برگزاری مجازی کابینه جلسه.

اما شماره 10 نشان داده شده است که این ممکن است در نتیجه بیشتر از یک بیانیه که بررسی انجام شده و اقدامات در حال اقامت در محل در انتظار اعلام بیشتر در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de