مقامات در مرز فرانسه, کشف و ضبط بیش از £25m ارزش کوکائین از تقلبی لوازم پزشکی ون بود که به مقصد انگلستان.

آن ادعا شده بود خودرو – بلژیکی-ثبت نام ون – عبور از طریق انگلستان و فرانسه به حمل و نقل حیاتی لوازم پزشکی به انگلستان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

با این حال پس از عبور از مرزی بریتانیا کنترل افسران قادر به کشف 285kg از کلاس-مواد مخدر پنهان در میان یخ خشک, خانه, دفتر گفته است.

بلژیک ملی Padmore Asamoah از هیچ ثابت انگلستان آدرس تاکنون به اتهام اقدام به واردات یک کلاس از مواد مخدر.

کریس مری وزیر مهاجرت و پذیرش گفت: “مجرمان را نگاه کنید برای بهره برداری از هر موقعیتی به نفع خود از جمله زمان بیماری همه گیر.


“آنها ممکن است امید است که محموله های ذکر شده به عنوان لوازم پزشکی ممکن است موضوع را به کمتر موشکافی اما Border Force هشدار به خطرات.

“این تشنج گرفته شده است میلیون ها پوند ارزش کوکائین از دست جنایتکاران سازمان یافته و خاموش کردن خیابان های ما. داروهای ارز برای باندهای سازمان یافته و ذاتا به جرم و جنایت و خشونت است.

“مرز نیروی خود ادامه خواهد داد به کار با NCA را به کسانی که درگیر در قاچاق مواد مخدر به عدالت است.”

آقای Asamoah به نظر می رسد در مدوی دادستانی دادگاه در روز چهارشنبه که در آن او بازگردانده شدند در بازداشت به نظر می رسد در میدنستون تاج دادگاه در 3 ژوئن.

آن روز یکی پس از دیگری 260 کیلو کوکائین متوقف شد در همان عبور از مرز.

تشنج که انجام بالقوه ارزش خیابانی در اطراف £20 میلیون دلار کشف شده در 28 آوریل هنگامی که افسران ره یک کامیون حاوی یک تحویل قطعات خودرو. بازرسی بیشتر کشف تعدادی از تخته سه لا و جعبه حاوی بیش از یک چهارم از یک تن کوکائین است.

پس رومانیایی ملی دستگیر شد و اتهام وارد کردن کلاس A و مواد مخدر بود اما بعد از آن منتشر شد تحت بررسی است.

گزارش اضافی توسط PA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de