با وجود تعداد افرادی که آی فون خود را و یا یک اپل واچ هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آنها را که نمی با استفاده از اپل پرداخت. و این شرم آور است چرا که آن را منحصر به فرد می چرخاند به پل معاملات در آی فون خود را با کسانی که در واقعی فروشگاه.

اپل پرداخت است که در واقع یک کیف پول دیجیتال بر روی آی فون خود را, اپل, اپل دیده بان و یا مک است که اجازه می دهد تا شما را به خرید چیزهایی در رستوران ها در فروشگاه های خرده فروشی در برنامه و در وب است. شما حتی می توانید استفاده از آن برای ارسال و دریافت پول به دوستان و خانواده با پیام.

حتی اگر وجود دارد یک تصویر از کارت اعتباری خود را در اپل کیف پول دیجیتال خود را به شماره کارت است که هرگز ذخیره شده بر روی تلفن خود و یا بر روی سرور اپل. در عوض اپل پرداخت با استفاده از یک دستگاه خاص شماره و منحصر به فرد معامله کد به روند پرداخت و محافظت از اطلاعات شما. این اجازه می دهد تا به اپل پرداخت می شود سریع تر و امن تر از استفاده از یک کارت اعتباری فیزیکی در ثبت نام کنید.

بخوانید: اپل کارت در مقابل آمازون نخست پاداش ویزا

بیش از پنج سال گذشته اپل اضافه کرده است پشتیبانی از برای کارت های حمل و نقل و کارت های وفاداری. تصور رقص بر روی اتوبوس یا قطار تنها با یک ضربه تند وشدید زدن از آی فون خود و یا اپل دیده بان در گردان.

dscf5845-edits

اپل پرداخت با این نسخهها کار بر روی آی فون خود را, اپل, اپل واچ و مک. بسته به نوع دستگاه شما می توانید خرید در فروشگاه در برنامه و آنلاین.

پاتریک هلند/CNET

اگر شما علاقه مند به راه اندازی اپل پرداخت در هر یک از دستگاه های اپل خود را سازمان دیده بان چگونه به استفاده از اپل پرداخت تصویری در بالای این داستان. در این ویدئو ما به شما راه رفتن را از طریق چگونه برای اضافه کردن کارت های اعتباری و بدهی به اپل پرداختپیکربندی تنظیمات و استفاده از اپل پرداخت در فروشگاه ها و آنلاین.

اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در عمق خواندن ما CNET داستان در همه چیز شما می خواهید بدانید در مورد اپل پرداخت
. برای پیدا کردن چگونه اپل پرداخت در مقایسه با اپل کارت اعتباری جدید و اپل پول نقد, چک کردن “اپل کارت در مقابل اپل پرداخت در مقابل اپل نقدی: آنچه شما نیاز به دانستن.” و شما می توانید به عنوان خوانده شده یکی از سردبیران ما’ قلبی حساب از بازمانده یک روز بدون کیف پولتنها با استفاده از تلفن خود را و سامسونگ پرداخت.

حالا که شما یک اپل پرداخت استاد بررسی کنید که چگونه به راه اندازی و استفاده از AirDrop بر روی تمام دستگاه های اپل خود را.

در اصل منتشر شده جولای 22, 2019.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل پرداخت در مقابل سامسونگ پرداخت در مقابل گوگل پرداخت


7:31

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de