9 هدیه روز مادر تضمین شده برای تحت تاثیر قرار دادن کام – CNET

این داستان بخشی از هدیه روز مادر, راهنمای 2020. CNET سردبیران دور تا داغترین اسباب بازی برای مادر این سال است.

روز مادر ممکن است نگاه این سال, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها خدمت به تیز کردن درک ما از آنچه واقعا مهم در زندگی است. و هیچ چیز مهم تر از مادران ما — زنانی که به گونه ای خستگی ناپذیر عشق ما و آسایش ما و ما عاقل نگه دارید (بیشتر از زمان) در زمان های خوب و بد. اما پناهگاه در محل سفارشات و یا بدون آن معنی نیست که شما نمی تواند به از بین بردن مادر با یک دسته از مواد غذایی و نوشیدنی متمرکز هدیه. این لذیذ هدیه روز مادر ایده های ارزشمند از یک نقطه در هر کسی کانتر آشپزخانه یا میز ناهار خوری.

این روز مادر هدیه مواد غذایی که هر مادر خواهد طمع به خصوص پس از او به دام افتاده در داخل خانه با هیچ چیز اما خوردن نوشیدنی و گاهی اوقات مبارک باشد. بنابراین استفاده از این فرصت را به او یادآوری چقدر بزرگ او است و چقدر شما نمی توانید صبر کنید برای جشن-حتی اگر این بدان معناست که یک زوم تماس به جای یک فرد مراجعه کنید.

ادامه مطلب: روز مادر 2020: اینها ما 15 هدایای مورد علاقه

آمازون

وجود دارد هیچ انکار قدرت قارچ و توانایی خود را به هر, در خانه, ایتالیایی, وعده غذایی از یکنواخت و خسته کننده به fab. این فانتزی سه مجموعه ارائه می دهد و آنها را خرد کرده قطعه قطعه و مخلوط سس را به طوری که شما می توانید آنها را در انواع ظروف از پاستا و پیتزا را به املت و سالاد. مطمئن شوید که آنها در حال لوکس عنصر اما مادر خود را تحمل چند ساعت از کار آموزش و دبیرستان دوستیابی در نتیجه مستحق چیزی کمتر از بهترین مطلق.

ادامه مطلب: بهترین هدفون برای مادر: روز مادر سال 2020 هدیه میدارد

Drizly

در ماه ژوئیه گذشته من جرأت به Sonoma County, برای فراموش نشدنی تور شراب با مامان من. یک توقف در طول راه بود گل تاکستان & Winery جدید مزه اتاق که در آن ما به نمونه های مورد علاقه ما pinot نوآر از همه زمان. این بطری (و بسیاری از آن varietals و vintages) هرگز نتواند به تحت تاثیر قرار دادن و خدمت به عنوان یک همراهی مناسب برای هر شام رمانتیک, شاد, ساعت و یا گنجه گریه زمانی که مشکلات زندگی فقط “بیش از حد.”

ادامه مطلب: 10 روز سبدهای هدیه برای مجازی صبحانه در رختخواب

آمازون

مورتون که ؟ مادر را دریافت ضربه از چاشنی غذاهای خود را با 10 رنگارنگ نمک در لوله است که طیف وسیعی از هاوایی سیاه به اسپانیایی رزماری. آنها به خصوص در مفید آمده است هنگامی که پدر مسئول شام و اصرار در پخت و پز خود را (در)معروف ماهی تن ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد. اعتماد من در این یکی.

Sakara

شاید آخرین چیزی که مادر خود را می خواهد به انجام پخت و پز است بنابراین Sakara زندگی معرفی گیاه-وعده غذایی غنی کیت خط حمایت مشاهیر مانند Gwyneth Paltrow, Lily Aldridge و Chrissy Teigen. این سوپ و سالاد و دانه کاسه tout مغذی از مواد لبنی و تصفیه شکر گلوتن و GMOs بنابراین او می تواند جوابی نیامد و در درخشش جوانی است که شما را به سرقت برده از او تا چند سال پیش.

KitchenAid

صحبت از تب و تاب بودن, آیا شما چک کردن KitchenAid, رنگ سال فوقالعاده نئون (و به طور موقت به فروش می رسد) کیوتو تب و تاب بودن? مطمئن شوید که این شرکت معروف مخلوط کن ایستاده (همچنین ارائه شده در ده ها تن از رنگ های دیگر) ممکن است یک ریخت و پاش, اما فکر می کنم در مورد تمام محصولات پخته او را مجبور به ارسال شما به عنوان یک تشکر از شما برای چنین یک هدیه فوق العاده و متفکر. این واقعا یک برنده. به طور معمول $380 کلاسیک میکسر در حال حاضر می تواند snagged تا آنجا که $100.

آمازون

صبحانه در تخت تنها می تواند به روز رسانی توسط یک ساندویچ صبحانه در رختخواب. این سه در یک دستگاه تعویض بازی ارائه محفظه پخت و پز نان و تخم مرغ و هر چیزی که شما می خواهید آنها را با. من حتی شنیدم از مردم کباب لعاب دونات برای ایجاد یک کربوهیدرات-لادن هیولایی که من کاملا *خواهد* خارج شدن از رختخواب برای.

Spicewalla

این شکر و ادویه و همه چیز خوب با این 18-بسته نمونه از Chowhound مورد علاقه Spicewalla. مجموعه افکن خود را آرزو می آمیزد برای مادر که می خواهد برای در آغوش spicier طرف از شخصیت او.

آمازون

من هرگز ملاقات یک انسان که نمی لذت بردن از تافی. و اگر آن شخص شما است, این شکلات شیری پوشیده از انواع مختلفی از سوئیس کلنی ممکن است تبدیل شما و خود را گمراه راه. هنوز هم یک فن ؟ مادر خود را oughta شرمنده از شما بنابراین شما بهتر است هدیه ای بود برای جلوگیری از هر گونه شانس بودن طرد.

UrbanStems

همه چیز را تا آمدن گل سرخ به ما صاف و منحنی شکست COVID-19 اما شما می توانید تحت اللفظی گل رز برای مادر و او می تواند فقط به عنوان شاد. و نه کسانی که رنگ ورو رفته, بودجه, به دنبال جنایات موجود در فروش سطل از فروشگاه راحتی. شهری ناشی زیبا و پیچیده ترتیبات نشان می دهد مادر است که شما مراقبت و تعطیلات نیست فقط یک چاره اندیشی موقت است. این وضوح نیست از غذا یا نوشیدنی, اما از آن خواهد شد به شادی به هر میز شام.

استفاده از کد ChowMomsDay برای 15 درصد به علاوه تحویل رایگان تا مه 11.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

هدیه روز مادر, راهنمای 2020

دیدن همه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر