از شروع نام “فضا نیروی” صدا مانند یک punchline. آن را به حال پژواک از نوجوانان نام و هالیوود خطوط خنده. Space cadet. Spaceballs. ماروین مریخ را س-36 انفجاری فضای مدولاتور.

با وجود پسر توسط توییتر گزارش روز و الهام بخش یک قریب الوقوع Netflix کمدی با بازی Steve Carell-این مجموعه برای اولین 29 مه و اولین تریلر عرضه آوریل 5-ما فضا نیروی پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار جدی است.

مفهوم اساسی است یک تماس به اسلحه برای یک راه جدید برای برخورد با مسائل نظامی در مدار زمین است. بدون این بدان معنا نیست آسمان-سربازان زوم در اطراف با لیزر متخصصین Moonraker-سبک. آن را تا مقدار زیادی بیشتر به استفاده و حفاظت از ماهواره است که ضروری است به جنگ های مدرن به ویژه فناوری پیشرفته و کشورهایی مانند آمریکا و برخی از توانایی های بالقوه خود را دشمنان.

United Launch Alliance Atlas V rocket lifts off March 26, 2020.

در اولین راه اندازی رسمی برای ما فضایی نیروی متحد راه اندازی داد Atlas V موشک آسانسور را از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا در ماه مارس 26, حمل نظامی ارتباطات ماهواره ای.

ایالات داد راه اندازی

فضا نیروی است که در حال حاضر به دنبال ثبت نام امریکا بهترین و درخشان ترین وظیفه است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان sci-fi آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسید فقط چند سال پیش. اول آن استخدام تصویری کاهش یافته و در مارس 6 و مقامات می گویند وجود دارد در حال حاضر شده است یک “بهمن از متقاضیان.”

در اینجا برخی از چیزهایی که کلیدی که در مورد چه چیزی با فضای زور و چگونه این چشم انداز در حال تبدیل به واقعیت است.

دقیقا چه فضایی نیروی?

فضا نیروی تاسیس شد در دسامبر. 20, 2019 خواهد شد را به عمل قرار دادن — و یا “ایستاد” در پنتاگون صحبت می کنند — بیش از 18 ماه تا اواسط 2021. مسئولیت های خود را با توجه به شاخه جدید در برگه عبارتند از: “توسعه فضای نظامی حرفه ای دستیابی به فضای نظامی سیستم های [و] بلوغ دکترین نظامی برای فضای قدرت است.” 2020 دفاع ملی مجوز عمل ارائه شده 40 میلیون دلار به چیز رفتن.

در راس است که ژنرال جان “جی” ریموند کشور رئیس عملیات فضایی-و اولین عضو از فضا نیروی.

US Space Force logo on a United Launch Alliance rocket

آرم برای ما فضا زور به عنوان دیده می شود در کنار ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک در 25 مارس.

ایالات داد راه اندازی

این ششمین شاخه نظامی ایالات متحده به طوری که حس آن را معادل نیروی هوایی ارتش و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی و گارد ساحلی. وجود دارد برخی از اداری نکات دقیق وظریف که: فضا زور می افتد زیر, منشی, از نیروی هوایی شبیه به چگونه تفنگداران دریایی در زیر آمده است وزیر نیروی دریایی.

در این مرحله اولیه آن را با تکیه به شدت در آن خواهر و برادر. آنچه در حال حاضر در فضای نیروی موجود در نیروی هوایی فرماندهی فضایی و فضا های مربوط به پرسنل نیروی هوایی خواهد بود و انتقال بیش از در ماه های آینده. در نهایت شعبه جدید را تحکیم ماموریت های فضایی از سراسر ایالات متحده نیروهای مسلح. (ارتش و نیروی دریایی در حال حاضر عملیات خود را).

چه فضایی نیروی انجام شده تا کنون ؟

آن را به یک بیت از یک بی دست و پا شروع در ژانویه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد فضا نیروی آرم که زمان زیادی از رسانه های اجتماعی اندوه خود شباهت قابل توجه به Starfleet فرمان آرم از سری ستاره بازحمت حرکت کردن. نیز وجود دارد مسخرگی که در گرفت که در فضا نیروی ارائه زیرچشمی نگاه کردن در آن کاملا استتار خاکی طراحی خود لباس. “USSF است با استفاده از زمان ارتش/نیروی هوایی لباس, صرفه جویی در هزینه های طراحی/تولید یک” فضا زور گفت. “اعضا را مانند نگاه مشترک خود را به همتایان آنها خواهید بود با کار بر روی زمین.”

بیشتر به نقطه ای از آنچه در این شاخه جدید است که همه در مورد: در مارس 26, فضا, نیروی انجام آن چه به نام آن اول ملی امنیت فضای راه اندازیارسال به مدار یک نظامی ارتباطات ماهواره ای ساخته شده توسط لاکهید مارتین که بخشی از شش شبکه ماهواره ای از رمزگذاری جم-اثبات سیستم های.

بعد از آن راه اندازی از پنهان X-37B فضا هواپیمای حامل آزمایش برای ناسا و ارتش است مجموعه ای برای مارس 16.

در مارس نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی فارغ التحصیلی کلاس 2020 شامل, برای اولین بار از افسران در حال راه اندازی به طور مستقیم به فضا نیروی. از بیش از 960 فارغ التحصیلان 86 را تبدیل به فضایی نیروی اول شرکت-درجه افسران. هر چند حدود 16000 اعضای نظامی و غیر نظامی از نیروی هوایی فرماندهی فضایی تعیین شده برای شعبه جدید ریموند گفت: افسران “شما در حال شماره 3 از طریق 88.”

به عنوان از آوریل 1 نیروی هوایی اعضای در حال حاضر در وظیفه فعال می تواند داوطلب برای انتقال به فضای نیرو با کسانی که در نقل و انتقالات انتظار می رود برای شروع در اطراف شروع ماه سپتامبر است. کسانی که واجد شرایط برای انتقال شامل افسران و اعضای داوطلب خدمت سربازی در زمینه های فضا از جمله عملیات های فضای مجازی عملیات geospatial هوش سیگنال های هوش و هدف قرار دادن تجزیه و تحلیل.

“این یک زمان تاریخی را باید در فضای کسب و کار” ریموند در بیانیه ای گفت.

چگونه فضای نیروی شروع کنم ؟

این ایده برای یک کیهانی شاخه نظامی اسیر گسترده توجه پس از یک کنار با مغلوب ساختن پیشی جستن که برای اولین بار با استفاده از اصطلاح “فضای زور” در طول یک آدرس به تفنگداران دریایی در مارس سال 2018 است.

“ما در حال انجام مقدار زیادی از کار در فضا و به من گفت:” شاید ما نیاز به یک نیروی جدید است. ما را از آن فضا نیروی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول سخنرانی. “من واقعا جدی است و سپس به من گفت:” چه یک ایده عالی است. شاید ما باید برای انجام این کار است.'”

سه ماه بعد تهمت روشن ساخته است که او جدی بود. در یک نشست ملی فضای شورا به ریاست معاون رئیس جمهور مایک پنس وزارت دفاع شد به کارگردانی به آغاز روند تشکیل یک ششم شاخه نظامی.

“این کافی نیست که صرفا یک آمریکایی از حضور در فضا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید آمریکا تسلط در فضا.”

رئیس جمهور ندارد قدرت را به ایجاد یک خدمت سربازی خود را. که یک کار برای کنگره که آخرین به طوری که در سال 1947 زمانی که با رئیس جمهور هری ترومن امضای آن چرخید نیروی هوایی از ارتش.

در اکتبر 2018 ملی فضا به تصویب شورای شش توصیه برای ارسال به رئیس جمهور است که می تواند تبدیل به بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم فضای سیاست بخشنامه. توصیه های ایجاد زمینه های مناسب برای فضای نیروی ایجاد یک واحد فرماندهی فضایی و فضای جدید فن آوری تدارکات سازمان و همچنین با شروع یک سازمانی بررسی توانایی های فضایی.

علاوه بر این پنس گفت: در سخنرانی خود اعلام کرد این طرح که فضای شورا را با شورای امنیت ملی به “حذف نوار قرمز” در اطراف قواعد تعامل در فضا است. این می تواند به عنوان به دنبال یک راه در اطراف اصرار بین المللی فضا پیمان که تمام فعالیت های در فضای صلح آمیز است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما در یک فضای نیروی


1:16

این نیست از جایی آمده درست است ؟

راست. قبل از اینکه در فضا نیروی وجود دارد ما فضای فرمان تاسیس در سال 1985 توسط رئیس جمهور رونالد ریگان که تا به حال برخی از ایده های بحث برانگیز در مورد فضای مبتنی بر دفاع. فرماندهی فضایی ادغام با فرماندهی استراتژیک ایالات متحده در سال 2002 پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

در فوریه 2019, تهمت امضا فضای سیاست بخشنامه 4خواستار ایجاد یک فضای نیروی بخش خواهد بود که تحت قلمرو اجراء وزیر نیروی هوایی. بخشنامه اگر چه مشخص شده هدف در نهایت تبدیل بخش های جدید به مستقل شاخه نظامی.

در ماه اوت سال 2019 تهمت به طور رسمی دوباره آمریکا به فرماندهی فضایی به عنوان یک بخش در وزارت دفاع. آن را یکی از 11 واحد مبارز دستورات هر کدام نظارت خاص جغرافیایی و یا کاربردی منطقه — به عنوان مثال وجود دارد اروپا Command and Cyber Command. که احیای رئيس جمهور گفت: یک گام به سوی ایجاد این فضا به عنوان یک نیروی نظامی جدید شعبه دارد.

بنابراین آنچه که دقیقا نظامی شده است تا ؟

ارتش ایالات متحده درگیر شده است در فضایی-پروژه های مرتبط برای چند دهه. در دهه 1960 در همان زمان که در ناسا مشغول به کار بود نسبت به یک ماه فرود نیروی هوایی حتی تا به حال یک موازی فضایی سرنشین دار برنامه خود فضانوردان اگر چه هیچ یک از آنها تا کنون راه اندازی تا آنجا که ما می دانیم.

اخیرا نیروی هوایی و نیروی دریایی و ارتش خود را به حال واحد متمرکز بر عناصر عملیات در فضا است. پنتاگون یادداشت به دست آمده از دفاع یک نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصلی پیشنهاد برای ششمین شاخه نظامی بود و فضای نیروی جذب نیروی دریایی ماهواره ای مرکز عملیات نیروی دریایی فضا و جنگ های دریایی, سیستم فرمان, قطعات فرماندهی فضایی نیروی هوایی و ارتش 1st فضا تیپ بود که به طور خاص ایجاد شده برای “امکان تحویل قاطع در مبارزه با قدرت” و شامل دو فضانورد که اساسا در وام به ناسا.

امروز بخش قابل توجهی از ما فعالیت های نظامی به فضا ساکن در نیروی هوایی فرماندهی فضایی مستقر در کلرادو با بیش از 30 ، 000 نفر در سراسر جهان و راه اندازی امکانات در فلوریدا و کالیفرنیا. فرمان دستگیره ماموریت که شامل ارتباطات ماهواره ای موشک های هشدار دهنده سیستم های نظارت فضایی فعالیت ها و پروژه های مانند پنهان X-37B فضا هواپیما.

نیروی هوایی و حتی نظارت بر سیستم موقعیت یابی جهانی-است که ماشین آلات در پشت GPS که نقشه ها از راه شما درایو در هر روز است.

چرا ما نیاز به این ؟

مقامات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این استدلال که فضای یک “جنگ-مبارزه با دامنه” و دیگر قدرتهای جهانی مانند روسیه و چین در حال حاضر درمان آن را به عنوان چنین است. که عبارت پژواک برخی از آنچه در نیروی هوایی بوده است گفت: برای تعدادی از سال است.

مخاطرات بالا هستند. خیلی از ما در قرن 21 اقتصاد و شیوه زندگی — از بانک معاملات و پیش بینی آب و هوا به سرویس تلویزیون و GPS-بستگی به عملکرد ماهواره دور ساعت و بدون وقفه. نظامی بستگی دارد که آنها را بیش از حد. اما فضا در حال حاضر کمی مانند غرب وحشی با گسترده ترکیبی از دولت و تجاری ماهواره همه آنها اردک نشسته.

ما حتی دیده می شود یک نمونه از هدف تمرین: در سال 2007 در چین به ضرب گلوله یکی از ماهواره های خود را — ماموریت انجام شده در حق خود — و آشغال مدار با به طور بالقوه مخرب فضای باقی مانده. بسیاری را دیدم که سال 2007 عملیات به عنوان یک محجبه نمایش از قدرت نظامی.

این است که هر کس در هیئت مدیره با فضای نیروی?

قطعا نه. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را کنار در مارس 2018, مفهوم فضا زور بوده است ثابت هدف از تمسخر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد بحث و گاهی اوقات حتی در CNET.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: را مغلوب ساختن پیشی جستن فضا نیروی واقعا از ما محافظت می کند ؟


1:31

بیشتر به طور جدی برخی از تحلیلگران گفت: ایجاد یک شاخه نظامی را تضعیف شاخه های دیگر و منجر به داخلی squabbling در ارتش.

“هنگامی که شما ایجاد یک بوروکراسی که بوروکراسی تمایل به تمرکز خود را در آن به پایان می رسد. که در آن مشکلات رخ می دهد” دن Grazier نظامی همکار در مرکز دفاع اطلاعات در پروژه نظارت دولت گفت SpaceNews در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق نیروی هوایی, منشی, هدر, Wilson کمتر بود مشتاق در مورد این ایده که آن را برای اولین بار پخش شد. ویلسون امضا یک یادداشت است که تخمین زده می شود راه اندازی یک فضای نیروی هزینه 13 میلیارد دلار در طول پنج سال شکل اخراج توسط پنس و دیگر فضایی نیروی بوستر. Grazier استدلال می کنند که این هزینه می تواند به طور قابل توجهی بالاتر است.

اما آنچه یک بار “نه واقعا جدی” ایده به زودی به دست آورده حرکت جدی و حتی ویلسون بعد علنا گفت که او در “کامل تراز” با این طرح است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de