این داستان بخشی از هدیه روز مادر, راهنمای 2020. CNET سردبیران دور تا داغترین اسباب بازی برای مادر این سال است.

من برای شما خبر: روز مادر است روز یکشنبه و اگر ندارید یک هدیه شما برش آن را بدجور نزدیک است. خبر خوب این است بهترین خرید یک دسته از فوق العاده سرد ابزارهای آشپزخانه فروش که همه را عالی هدیه برای مادر. معاملات روزانه شامل 200 دلار یک high-end maelstorm ep out now سری نرم افزار بلندر (یکی از نام تجاری قدرتمند ترین مدل) یک بلا برقی آبمیوه گیری را به 40 دلار و زمرد air fryer در بیش از 50 ٪ off. جایزه: مخلوط کن و آبمیوه گیری خواهد کشتی آزاد و وارد قبل از روز مادر (فردا در واقع) اگر شما سفارش آنها را در حال حاضر. اجازه دهید یک نگاهی به این آشپزخانه معاملات از بهترین خرید.

Maelstorm ep out now

اگر شما تا کنون مورد استفاده قرار maelstorm ep out now قبل از اینکه شما می دانید که چرا مردمی — از جمله خود من — تبدیل شدن به وسواس. این درست Ferarri از مخلوط کن خرد کردن یخ و میوه های یخ زده و ترکیب سوپ, سس و هر چیز دیگری که شما پرتاب در آن با رعد و برق با سرعت و دقت باور نکردنی. آن را بسیار قدرتمند آن اقدامات موتور اسب بخار (نه چیزی هر ماشین مخصوص مخلوط کردن می گویند) و هنگامی که ما می گویند مادر را تلنگر بیش از maelstorm ep out now نرم افزار سری منظورم آن است. که شما را نجات داد از $200 در این مدل حق بیمه می تواند راز کوچک ما. برای مقایسه آن را در حال حاضر در فروش برای $550 طریق maelstorm ep out now.

زمرد

یکی دیگر از برنده یک هدیه هوا سرخ کن باعث می شود لذت گناه غذاهای بدون روغن و چربی یا کالری از سرخ کردن به طور منظم. از cripsy “سرخ” میله های پنیر به بال مرغ, سیب زمینی سرخ کرده و بارهای دیگر snackables این خواهد بود مامان جدید مورد علاقه (پس از شما البته). زمرد را 6.5 لیتر ظرفیت بزرگ است به اندازه کافی به مواد غذایی برای گروه و می آید در دستی برای سرگرم کننده و یا بازی روز دبستان. این مورد ممکن است کشتی قبل از یکشنبه اما شما می توانید آن را انتخاب کنید تا به صورت رایگان در محلی آجر و ملات انتظار موجودی به عنوان به زودی به عنوان امروز است.

بلا خانمان

در نهایت در این سه هدیه بزرگ برای بچه است بلا بالا-مجهز به آبمیوه گیری کردن فقط 40 دلار برای امروز. بلا آبمیوه گیری نمرات نمرات بالا در بیش از 700 خرید و ساییدن حتی متراکم ترین میوه ها و سبزیجات برای سریع انفجار از ویتامین ها و مواد معدنی است. آبمیوه گیری ورزشی قوی 1000 وات موتور و قطعات ماشین ظرفشویی امن را پاکسازی آسان است.

هدیه روز مادر, راهنمای 2020

دیدن همه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de