2020-pc-sim-racing-wheels-13

برای پول Fanatec Clubsport V3 پدال سخت به ضرب و شتم.


Fanatec

اگر شما تازه به دنیای کامپیوتر مبتنی بر سیم کارت, مسابقه, شما احتمالا رفتن به نیاز به خرید چند چیز است. شما کارت گرافیک و یا CPU ممکن است نیاز به تازه کردن و یا بدترین سناریو تمام بازی های جدید PC ممکن است در آینده خود را. مجموعهای از نمایشگرهای سه بعدی تنها با یک کلیک ماوس دور و یا اگر شما می خواهید جدی غوطه وری هدست واقعیت مجازی را واقعا شما در این بازی است.

اما دور و مهم ترین خرید که شما در حال رفتن به ایجاد خواهد شد یک چرخ فرمان و پدال. این خواهد بود که تنها قطعات است که شما در واقع با لمس تنها چیزهایی که قادر به تکرار لامسه احساس یک ورزش است که تا حد زیادی مبتنی بر احساس است.

نیازی به گفتن چیزی خوب است, بسیار مهم است, اما پیدا کردن چیزی است که متناسب با بودجه خود را نیز کلیدی است. شما به راحتی می توانید صرف بیشتر در یک sim racing setup از شما ممکن است در یک ماشین مسابقه واقعی-که برای تلفن های موبایل کاملا دیوانه تا زمانی که شما شروع به انجام محاسبات ریاضی بر روی آنچه که واقعا در حال رقابتی در دنیای واقعی هزینه های.

من سیم کارت مسابقه برای نزدیک به 20 سال در حال حاضر و در این زمان باید مقدار زیادی از چرخ از بسیاری از شرکت ها. پرش در و ما حق شما راه اندازی برای بودجه خود را.

next-level-racing-gt-track

سطح بعدی مسابقه GTtrack جامد را ارائه می دهد انعطاف پذیر ساخت.

سطح بعدی مسابقه

یک محل برای بازی

قبل از اینکه شما شروع به خرید چرخ, این مهم است برای کشف کردن دقیقا همان جایی که شما در حال رفتن به درایو. اگر شما در حال حاضر باید کامپیوتر خود را راه اندازی در یک میز بستن چرخ خود را در وجود دارد این است که احتمالا ساده ترین — و قطعا ارزان ترین — راه رفتن است. اما آن را برای همه به خصوص اگر شما از آنها بدم میاید نیاز به کابل اضافی پرتاب در اطراف فضای کاری خود را.

علاوه بر این بسیاری از بالاتر-مجهز به چرخ نمی تواند متصل به یک میز به سادگی از آنجا که آنها در حال راه بیش از حد قدرتمند است. بنابراین اگر شما بودجه و طبقه فضای اختصاص داده شده سیم کارت مسابقه کابین خلبان باعث می شود یک دنیا تفاوت. توانایی فقط نشستن و شروع به رانندگی معنی است که شما صرف زمان کمتر جزئی با کابل و بیشتر در زمان رانندگی. به علاوه شما می توانید شروع به سفارشی خود را به کابین خلبان با قرار دادی صندلی و دکمه غلاف و تمام انواع چیزهای سرگرم کننده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 3 بهترین چرخ و پدال تنظیم برای iRacing


12:22

این است که قطعا یک منطقه که در آن توصیه بسیار دشوار است چرا که preconstructed سیم کاکپیت متفاوت است شدیدا در قیمت و اندازه و ساخت و ساز و قصد. برای نیازهای من, من می خواستم چیزی محکم به طوری که من می تواند تست با قدرت بالا چرخ. اما من نیاز به یک رد پای کوچک برای نگه داشتن از دست دادن بیش از حد از کار من است. و من هم نیست که هزاران نفر به صرف.

من تصمیم گرفتند برای رسیدن به سطح بعدی مسابقه GTtrack. آن را تنها 21 اینچ گسترده پس از آن چاک دار در سادگی کنار میز من هنوز به اندازه کافی محکم برای رسیدگی به قدرتمند ترین direct-drive چرخ در بازار است. آن را نیز به راحتی قابل تنظیم با باز کردن جعبه-ساخت قاب شامل مقدار زیادی در معرض حفره ها و سطوح برای اضافه کردن هر آنچه شما می خواهم. شما همچنین می توانید ارتقاء به یک پلت فرم حرکت به پایین جاده ها باید شما احساس می کنید مانند اضافه کردن یک حرکت کوچک خود را به دکل.

در 899 $ارزان نیست اما سطح بعدی مسابقه دیگر بیشتر گزینه های مقرون به صرفه مانند 499 $F-GT مناسب برای midlevel چرخ و حتی $299 F-GT Lite که شما می توانید بریزید و مسائل در گنجه.

کسانی که سه انتخاب بزرگ است, اما اگر شما به دنبال به صرفه جویی در برخی از پول و از ذهن نیست رفتن DIY مسیر باز سیم مسابقه ده ها تن از برنامه های است که تکیه بر ارزان اکسترود آلومینیوم بخش به این معنی که شما می توانید واقعا سفارشی راه اندازی.

2020-pc-sim-racing-wheels-09

انتخاب خود را سم.


Logitech

Logitech Driving Force G920, G29

برای ورود به سطح من قصد دارم به توصیه لاجیتک G920-یا G29. هر دو را انجام دهد چرا که آنها اساسا همان چرخ است. این چرخ می تواند انجام دو وظیفه بر روی کنسول های بازی, اما شما باید به انتخاب پلت فرم خود را اولویت است. اگر شما در حال انجام یک کمی Forza Motorsport در کنار ایکس باکس یکی-سازگار G920 است برای شما. اگر شما بیشتر به Gran Turismo طرف معادله PS4-آماده G29 انتخاب شما است.

اگر شما فقط انجام iRacing و مانند آن بر روی PC و سپس شما می توانید با یا, اما من می گویم G29 بیشتر دکمه ها و دستگیره آن را کمی بهتر انتخاب کنید. این یک تفاوت جزئی ،

در هر صورت شما در حال گرفتن به خوبی ساخته شده چرخ در درجه اول با ساخت و ساز فلزی و چرم دوخته بسته بندی. 900 درجه چرخش خواهد مسئولیت رسیدگی به هر چیزی از یک دکل شبیه ساز و نیروی بازخورد کاملا کافی است.

وجود دارد چند کاستی. برای یک چیز, چرخ با قطر کمتر از 10.5 اینچ معنی این احساس تا حدودی شبیه اسباب بازی در مقایسه با چیزی که واقعی-و یا در واقع برخی از این به بعد چرخ را اشاره کنم. مشکل بزرگتر این است که با پدال. پدال ترمز با استفاده از یک پتانسیومتر یک وسیله دیجیتالی تشخیص درجه چرخش.

بتنتمترس کار خوبی برای گاز و کلاچ اما هیدرولیک ترمز در یک ماشین واقعی کار نیست تا چه حد به شما فشار پدال اما چقدر سخت. پس بتنتمترس تنها اندازه گیری حرکت با دقت تعدیل ترمز می تواند یک چالش. Logitech اقدام به تکثیر این احساس از یک بار همراه با محدود کردن سفر از پدال ترمز اما اگر چیزی است که فقط باعث کاهش دقت است.

واقعا هر چند در این نقطه قیمت است که تنها پرواز در پماد. لاجیتک G920 و G29 عالی هستند چرخ. مقدار زیادی از سطح حرفه iRacers استفاده از آنها است که در مورد به عنوان خوب رای اعتماد به عنوان شما می توانید دریافت کنید. من شتافت و با G27 برای سال و اگر 400 دلار خارج از بودجه خود را, من می خواهم به شدت توصیه می کنند تا زدن eBay برای استفاده G27 یا حتی استفاده G25. آنها تا حد زیادی همان چرخ و سالم هواداران جامعه را تضمین خواهد کرد آنها را به کار برای سال آمده است.

ذکر شریف: یک کمی بیشتر به صرف است ؟ اتمام Thrustmaster T300 به خصوص در فراری جدایی ناپذیر تر و تمیز. این شروع می شود در $500 و ارائه می دهد یک بزرگتر با قطر Alcantara-پیچیده چرخ است که احساس می کند بیشتر شبیه به چیزی واقعی است. که چرخ نیز قابل جابجایی باید شما می خواهید چیزی متفاوت پایین جاده.

2020-pc-sim-racing-wheels-06

زمان به جدی گرفتن.


Fanatec

Fanatec Clubsport پایه چرخ V2.5 و Clubsport V3 پدال

برای کسانی که به دنبال دریافت یک کمی بیشتر جدی خود را در مورد سیم کارت, مسابقه, Fanatec دارای طیف وسیعی از محصولات تضمین شده است برای به چالش کشیدن سالم از بودجه است. در کتاب Clubsport پایه چرخ V2.5 بازدید نقطه شیرین بین لوکس با کارایی و قیمت.

آن کمربند رانده داخلی تحویل قدرت از بالا و گشتاور موتور واقع در جذاب آنودایز آلومینیوم پایه. پنجره در بالا افشای داخلی لمس خوب است که توجه به جزئیات در اینجا. آن شش پوند-فوت گشتاور باعث می شود آن را تقریبا چهار بار به عنوان قدرتمند به عنوان لاجیتک اما در صورتی که بیش از حد آن می آید با یک مجموعه گسترده ای از تنظیم نرم افزار به این معنی که شما می توانید شماره آن را در چگونه شما آن را می خواهم.

من می خواهم توصیه جفت شدن که با Fanatec 300 دلار BMW GT2 wheel که در 12.6 اینچ است که اندازه و Alcantara-پیچیده مانند چیزی که واقعی و ارائه می دهد یک انتخاب سالم از دکمه ها و کنترل. اما موقعیت آن دکمه برگ کمی به دلخواه (بسیاری از آنها بیش از حد دور به توان از طریق سریع انگشت شست فشار دهید) و shift paddles در پشت بدجور مبهم است.

در نهایت بر روی زمین Clubsport V3 پدال سخت به ضرب و شتم. تمام فلزی ساخت و ساز به معنی کسب و کار و آنها با دو مجموعه از پدال سطوح. تخت آنهایی که به صورت پیشفرض نصب شده می توان به راحتی جایگزین با D-شکل پدال که اولویت من. آنها حتی لمسی موتور که وزوز دور به تکرار ABS.

از همه مهمتر ترمز در Clubsport پدال امکانات یک بار همراه است. بر خلاف یک پتانسیومتر این اقدامات نیروی, نیست, جنبش, بنابراین شما می توانید دقیقا اسکراب کردن با سرعت در حال حرکت از طریق T1 و T2 در سوزوکا و رسیدگی به همه که دنباله-ترمز که بسیار مهم است در iRacing.

اگر وجود دارد یک نقطه ضعف آن را هزینه. این Fanatec Clubsport پایه چرخ V2.5 دلار هزینه 550 که ممکن است خیلی بد صدا به جز که شما همچنین نیاز به پرداخت $300 برای اولی GT2 فرمان و بیشتر از 360 دلار برای پدال. کل هزینه ؟ سرد $1,210.

2020-pc-sim-racing-wheels-08

تریبون DD1 جدی و سنگین قطعه از کیت.


Fanatec

Fanatec تریبون DD1 پایه چرخ

اگر بودجه شما نمی رسید به نقطه شکستن در عین حال خوش آمدید به تریبون سطح. در حالی که Clubsport است Fanatec را midtier محصولات سکو است که در بالا و $1,200 DD1 من است انتخاب کنید در این سطح قیمت. با عظیم 14.7 lb.-ft. گشتاور در اختیار شما آن را می توانید کاملا به معنای واقعی کلمه تبدیل فرمان از دست شما. بنابراین مراقب باشید — برچسب های هشدار دهنده بر روی این چیزی که هستند نشان می دهد.

که گشتاور خوب صحبت کردن نقطه شاید حتی لازم است برای کسانی که تمایل نهایی رئالیسم زمانی که شبیه سازی ماشین با قدرت فرمان. برای من روشن گشتاور پایین به حدود 65 درصد زمانی که من رانندگی با DD1. چرا ؟ نیروی بیشتر از چرخ خود را نمی خواهد شما را سریع تر. اگر هر چیزی, آن می تواند شما را آهسته تر به شما به عنوان مبارزه با چرخ.

برای من این قرعه کشی واقعی به DD1 است که راحت و کاربر پسند از احساس. در حالی که تمام چرخ من بحث تا کنون با تکیه بر چرخ دنده و یا تسمه به زور به چرخ DD در اینجا به معنی مستقیم-درایو. که است که می گویند فرمان است بیشتر یا کمتر به طور مستقیم متصل به شفت یک موتور الکتریکی. این احساس کاملا صاف و درست مثل یک ماشین واقعی است.

این یک حق بیمه قطعه از کیت و چیزی که من احساس می کنم خوب در مورد استفاده از, اما بخش بزرگی از Fanatec قطعات است که شما در حال خرید به سالم و همیشه در حال گسترش اکوسیستم. چرخ فرمان شما استفاده از یک Clubsport پایه چرخ استفاده می شود در اینجا می تواند به عنوان پدال و چیزهایی مثل خارجی شیفت handbrakes و تعداد زیادی بیشتر. به عنوان مهارت های خود را و نیازهای خود را رشد می کنند, بنابراین بیش از حد می توانید راه اندازی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de