حتی قبل از من صرف هر روز در خانه با خانواده بدانند آنچه که ما باید انجام دهید برای سرگرم کردن خودمان از نینتندو تعویض شد خانواده بزرگ کنسول بازی. آن را مضاعف, بطور سه برابر quadruply بیشتر در حال حاضر. متاسفانه, آن را نیز سخت به در حال حاضر. اصلی تلویزیون های متصل به سوئیچ است که سخت تر از سیستم برای پیدا کردن, اما آن را نیز یکی من می خواهم توصیه برای خانواده و پس از آن به زندگی بهتر باتریو آن اتصال و استفاده می شود برای خانه های چند نفره — در کوچکتر سوئیچ Liteشما می خواهم که به اجتماع افراد یک تیم که در اطراف صفحه نمایش کوچک و خرید کنترل های اضافیمهم نیست که سوئیچ بازی شما در حال بازی است.

فرض کنید شما فقط باید یک سوئیچدر اینجا بهترین گزینه بازی ها, بازی های چند نفره برای خانواده ها است که ارزش جمع آوری با هم به بازی. خوشبختانه, شما باید مقدار زیادی از گزینه های که شما به دنبال یک بازی ویدیویی با حالت چند نفره. ما از این به روز رسانی به عنوان ما سعی می کنیم بیشتر بازی های چند نفره.

توجه داشته باشید: بسیاری از لینک های زیر برای نسخه دیجیتال از بازیبه فروش می رسد از طریق آمازون است. شما می توانید به تناوب خرید و دانلود همه از این به طور مستقیم از نینتندو فروشگاه الکترونیکی مستقیم از طریق سوئیچ رابط. این خوب است چرا که وارد شدن به یک فروشگاه این روزها احساس می کند مانند یک سفر حماسی به Hyrule. فقط مطمئن شوید که شما یک آبرومندانه به اندازه کارت حافظه microSD قرار داده برای ذخیره داده های بازی.

ادامه مطلب: نینتندو سوئیچ: پیدا کردن دوستان خود کد به اشتراک گذاری تصاویر و مطلب نکات بالا

بیایید شروع با این یکی که تبدیل به یک پدیده مطلق است. گاه به گاه آرام و اجتماعی جامعه بازی فقط طول می کشد برای همیشه لطفا برای و جدید برای حالت چند نفره اجازه می دهد تا بیش از یک بازیکن در اطراف سرگردان شوم و بازی در همان زمان. آن را تا مقدار زیادی از راه هایی برای ارتباط با دیگر بازیکنان و دوستان بیش از حد.

همچنین عبور از حیوانات ایده آل بازی چند نفره برای خانه های که در آن هر نوع گروه بازی می شود یک نبرد رویال. هیچ برنده, فقط, کاشت, درختان, صید ماهی و چت با دیگر بازیکنان — ایده آل تصویری بازی سناریو برای فوق تاکید کرد.

نینتندو

طرفداران و تازه واردان به ماریو Kart سری به طور یکسان هرگز خسته از Mario Kart 8 — این بازی ده ها تن از آهنگ های بسیار عالی و محلی چهار بازیکن چند نفره می توانید شلوغ کوچکتر تلویزیون اما این فوق العاده است. این یکی از اولین بازی هایی که ما می خواهم پیشنهاد برای سوئیچ های چند نفره. این شهر همچنین دارای یک حالت چند نفره آنلاین بنابراین شما kiddos می توانید با همکار قرنطینه دوستان بدون تعامل واقعی.

نینتندو

نینتندو طولانی در حال اجرا ماریو پارتی سریال مثل یک ویدیو هیئت مدیره بازی با یک دسته از حواس پرت مانع minigames در پرتاب. سوئیچ نسخه همچنین دارای یک ریتم رقص پارتی بازی که خوب کمی تمرین بیش از حد, و مشترک بازی که در آن بازیکن دست و پا زدن در پایین رودخانه با هم. خانواده من عاشق این یکی — آن را فقط به طور کلی یک بازی بسیار عالی است.

نینتندو

شما ممکن است به برخی از استدلال و یا شما ممکن است پیدا کردن این ایجاد کار گروهی است. این پخت و پز بازی جنون است و آن را یک ایده آل برای چهار بازیکن در یک بار. به طور جدی, شما در حال رفتن به دریافت تاکید کرد. اما آن را بسیار سرگرم کننده است.

سوپر ماریو ساز 2

جاش گلدمن/CNET

علاوه بر اینکه ماریو کیت ساخت و ساز و مینی البته در طراحی بازی به ذکر است که پر از کاربر سطوح ساخته شده برای دانلود, چهار بازیکن می تواند سطح بازی هم بیش از حد. این چشمه بی پایان از چیزهایی را امتحان کنید. با راه: اگر شما در حال بازی به طور مستقیم بر روی سوئیچ اساسی stylus (در اینجا دیده می شود) یک ابزار عالی برای استفاده است. خواندن بررسی.

آلفرد Ng / CNET

سوئیچ را بهترین بازی مبارزه نیز مضحک چند نفره و جدال با هشت بازیکن در یک بار. این همه سرخوردگی خود را ، نیز وجود دارد یک تعداد فزاینده ای از شخصیت های برای اضافه کردن به فهرستی که در حال حاضر در… 75? بیشتر ؟ این یکی دیگر از بازی است که اجازه می دهد تا برای بازی آنلاین بنابراین این یک گزینه عالی برای هر کسی که با بچه ها شکایت آنها نمی توانند به اویختن با دوستان خود می توانید آنها را به بازی این بازی ویدیویی با هر یک از دیگر. ما به عنوان خوانده شده سر و صدا وارنر نهایی بررسی است.

نینتندو

ارزان تر Mario Kart یا شاید رفتن برای تغییر اینده این شناور-بازی مسابقه ای بود که در اوایل راه اندازی سوئیچ عنوان و آن را واقعا دستکمگرفتهشده. آن را چند نفره زیبا.

نینتندو

ماریو تنیس بی رحم است. ماریو تنیس بسیاری از شخصیت ها و دشمنان. ماریو تنیس دارای حالت آنلاین و این شاید یکی از بهترین تعویض بازی های ورزشی. شما بروید وجود دارد. این شخصیت ماریو بازی تنیس با دیوانه قدرت یو پی اس. خواندن رمز ماریو تنیس مطلب را نقد کنید.

تصویر توسط اسکات استین/CNET

عاقبت به یک کنسول مارول سری از بازی نهایی داد 3 احساس می کند مانند دیابلو یا یک بازی خروس جنگی اما با فهرستی از ده ها تن از شخصیت های مارول را به بازی. آن را تکراری در زمان, اما لذت از جمع آوری شخصیت های بسیاری از سرگرم کننده است و شما می توانید نگه دارید تعویض قهرمانان خود را در سراسر. ما به عنوان خوانده شده Marvel Ultimate Alliance 3 نقد و بررسی.

دو مقاله-همه چیز حل پازل با هم برش قطعات از یکدیگر است. و یا مبارزه با یکدیگر با قیچی. آن را یک بازی پازل با تعداد زیادی از حالت های بازی های مختلف مناسب برای دو نفر در یک زمان.

سگا

تتریس 99 باید Tetris battle-رویال آنلاین بازی سگا دیگر بازی تتریس با این نسخهها کار با چهار بازیکن جنگ و شامل پویو-پویو که یکی دیگر از بازی پازل به ارزش زمان خود. وجود دارد یک حالت داستان ،

EA

در حال حاضر که ورزش واقعی لیگ هستند در برگزاری هر کدام از این فرانچایز عالی هستند متوقف می شود به بازی این فصل عملا و چالش خانواده خود را. بستگی دارد که آیا شما ترجیح می دهند فیفا یا NBA (ما در حال چیدن فیفا در اینجا فقط بر اساس اولویت های شخصی).

نینتندو

وجود دارد یک سر و صدا وارنر پرنیان در حال اجرا از طریق این سمت اسکرول کردن بازی, شگفت آور و فوق العاده minigame و حالت های نبرد به این چهار بازیکن co-op بازی زندگی فوق العاده. این یک بسته بندی بهتر از شما می خواهم انتظار. خواندن رمز ستاره کربی متحدان نقد و بررسی.

یوبی سافت

اگر آن را سخت به ورزش در داخل خانه فقط رقص فعال جایگزین به حلقه مناسب ماجراجویی و کار با سوئیچ را شامل شادی باهم کنترل است. شما می توانید خرید هر نسخه فقط رقص و شاد باشد.

نینتندو

ارزان ترین و بزرگ انتخاب کنید در لیست ما این است که یک co-op بازی پازل با دو و حتی چهار بازیکن در حالت. No-brainer خرید — آن را در حال حاضر $2.24.

ادامه مطلب: بهترین بازی اشتراک خدمات: در اینجا این است که چگونه به را انتخاب کنید

سارا تو/CNET

این همه کارتن تاشو کیت ساخت ساعت طول می کشد که به در کنار هم قرار است به عنوان کامل به دام افتاده-در داخل فعالیت به عنوان شما همیشه می تواند پیدا کنید. به خصوص اگر آن را در فروش می باشد. هنگامی که ساخته شده, وحشی اختراعات در هر یک لبو کیت یک تن از بازی های اضافی و چیزهایی که با سرهم بندی کردن و امتحان کنید. آن را تهیه و بازی ترکیب شده است. (در حالی که وجود دارد نیز بسیار سرد لبو VR مجموعه ای است که ارزش تلاش اصلی لبو 1 انواع کیت ممکن است بهترین بسته برای رفتن با چندین بچه ها.) ما به عنوان خوانده شده نینتندو لبو نقد و بررسی.

Taito

این نیمکت co-op است که بسیاری از سرگرم کننده کوره در رفته برای تا چهار بازیکن. کنترل و گیم پلی ساده است به طوری که حتی بچه های جوان می توانید بازی و سطح کارفرمایان فقط به چالش کشیدن به اندازه کافی برای نگه داشتن چیزهای جالب اما غیر ممکن نیست. این یک گزینه خوب اگر شما به دنبال چیزی برای بازی در کوتاه اما آن را نشانی از 100 سطح از طریق دریافت و Taito را انتشار محتوای اضافی برای دانلود بعد از این سال از جمله مراحل جدید و شخصیت بارون فون Blubba. اصلی 1986 نسخه از این بازی گنجانده شده است بیش از حد.

بیشتر Nintendo سوئیچ راهنمایی و راهنماهای

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de