emeet-m2
دیوید Carnoy/CNET

‘تیس فصل برای کنفرانس تلفنی. هشت هفته پیش هیچ یک از ما می دانستند که ما همه می خواهم گرفتن تماس های کسب و کار در خانه در طول روز آن را نشان می دهد: همه ما در حال تلاش برای انجام این کار با گوشی های هوشمند ما AirPods و هر بیت های صوتی ریزه ما دروغ گفتن در اطراف خانه. یکی از راه های به آمپر تا کیفیت صوتی است که برای دریافت یک بلندگو است که طراحی شده است به صراحت برای تماس. در حال حاضر شما می توانید eMeet M2 برای $152 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف AMAZONM2 در پرداخت. که 20 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم از $190.

در CNET اخیر خلاصه ای از بهترین برند برای کار از خانهدیوید Carnoy به نام eMeet M2 بهترین حق بیمه بلندگو برای زیر $200, complimenting آن مجموعه ای از ویژگی های و کیفیت صدا (“آن نقش بلندتر از شما می خواهم فکر می کنم به اندازه آن” Carnoy گفت).

M2 دارای چهار میکروفن برای ضبط صدا در تمام جهات و اکو آکوستیک تقلیل و کاهش سر و صدا ساخته شده است در. شما می توانید آن را به طور مستقیم به کامپیوتر یا لپ تاپ خود و یا قرار دادن بی سیم دانگل برای اتصال آن به گوشی خود را از طریق بلوتوث. این موجود در سیاه و سفید و یا خاکستری و معامله در مورد هر دو پس از اتمام.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: شما باید به نگاه خوب در یک وب کم, امروز


7:47

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de