مشیت شهر خوب اما با توجه به یک مطالعه اخیر خود در جاده ها ،

کاربر فلیکر دیوید Friedel

آمریکا زیرساخت های جاده ها در شکل بد است. این یکی از معدود چیزهایی است که هر کس به نظر می رسد به توافق برسند اما به دلیل مقیاس گسترده از مشکل و هزینه های درگیر در رفع آن بسیار نیست در حال انجام است و مشکل بدتر شده است.

برای قرار دادن در چشم انداز چقدر بد آن را اجازه دهید نگاهی به یک جاده مطالعه انجام شده توسط اداره فدرال بزرگراه و تفسیر بیمه اتومبیل سایت QuoteWizard. مطالعه صفوف تمام 50 ایالت’ جاده ها بر اساس سه معیار:

  • درصد از جاده های دارای در “فقیر” بیماری
  • هزینه سالانه هر رانندگان متحمل شده با توجه به وضعیت جاده
  • درصد از دولت پل امتیاز به عنوان ساختاری کمبود

در حال حاضر در حالی که شما ممکن است انتظار می رود جایی مثل نیویورک و ماساچوست یا کالیفرنیا به رتبه بدترین هیچ یک از این کشورها حتی ترک بالا پنج. که انجام دهید ؟ خوب در بالای لیست است, رود آیلند است که بیش از نیمی (53% به طور خاص) از آن جاده ها به عنوان ضعیف 23 درصد از آن پل مشخص شده به عنوان ساختاری کمبود و هزینه به طور متوسط از $823 هر راننده در هر سال است. بسیار قابل توجه برای یک کشور با جمعیت بیش از یک میلیون نفر است.

بعدی در لیست هستند اوکلاهما و غرب ویرجینیا با 33% و 31% امتیاز-جاده های فقیر بود. گرد کردن به بالا پنج سی سی پی و پنسیلوانیا با 30% هر چند می سی سی پی لبه از بهبهان به لطف خود را به طور قابل توجهی هزینه های بالاتر برای رانندگان — $820 در مقابل $610.

حیاتی دیگر از عوامل در نظر گرفتن در این همه اگر آن را نمی وزنی در رتبه بندی این است که چه مقدار از بودجه آن هر دولت قرار می دهد نسبت به نگهداری جاده ها است. رود آیلند که رقم فقط 2 درصد. کالیفرنیا — یک کشور با 39 برابر جمعیت — صرف 35 درصد از بودجه خود را در جاده ها و صفوف شماره 7 در فهرست. عجیب است که دولت خرج می کند ؟ این داکوتای جنوبی با 69 درصد.

علاوه بر آن عدم وجود هزینه های مختلفی وجود دارد که عوامل به احتمال زیاد در کمک به رود آیلند نقطه در بالای لیست. داشتن یک جمعیت کوچک از یک میلیون نفر به این معنی که آن را به یک پایه مالیاتی و این بدان معناست که پول باید تنگ شود. همچنین برخی بسیار تند و زننده زمستان با یخ/thaw cycles wreaking ویران بر روی آسفالته در قالب به طور چشمگیری شتاب.

چه راه حلی برای این همه ؟ در این مرحله تنها چیزی که به احتمال زیاد به یک دندانه در زیرساخت مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک امریکا چشمگیر سرمایه گذاری در جاده ها و پل ساخت و ساز توسط دولت فدرال. خواهد شد که در زمان برای کمک به مردم از رود آیلند? این سخت است برای گفتن اما ما امیدواریم تا.

نمایندگانی از اداره فدرال بزرگراه و از رود آیلند وزارت حمل و نقل نمی بلافاصله در پاسخ به Roadshow درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اتومبیل های بدون راننده با سرعت بالا ترافیک


1:33

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de