با تشکر از حکم هیئت منصفه که تعیین او بدهکار حق امتیاز و هزینه های برای استفاده های مختلف از خود تولید Michael Jackson-ثبت بازدید کوئینسی جونز نادرست بود اهدا US$9.4 میلیون دلار در یک دیرینه حقوقی نبرد علیه اواخر نماد موسیقی پاپ است و مستغلات در سال 2017.

در مارس 5, اما, کالیفرنیا, 2nd District دادگاه تجدید نظر معکوس که تصمیم پس از تعیین که داوران تا به حال اشتباه در تفسیر خود از قرارداد که در واقع قضاوت را به تفسیر در وهله اول.

به عنوان یک نتیجه از دولت درخواست تجدید نظر دادگاه صورت گرفت اما $6.9 میلیون نفر از برندگان از جونز 87 با توجه به آسوشیتد پرس.

جونز در کنار جکسون در اواخر 1970s و 1980s, تولید برخی از بزرگترین آلبوم از جمله خاموش دیوار (1979), Thriller (1982) و بد (1987).

This Sept. 7, 2018 photo shows music producer Quincy Jones, the subject of the Netflix documentary film “Quincy,” posing for a portrait at the Shangri-La Hotel during the Toronto Film Festival in Toronto. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)
این هفت. 7, 2018 عکس نشان می دهد که تولید کننده موسیقی کوئینسی جونز موضوع Netflix فیلم مستند “کوئینسی” نما برای یک پرتره در هتل شانگری لا در تورنتو جشنواره فیلم تورنتو. (عکس از کریس Pizzello/تالار گفتگو/AP)

جونز شکایت جکسون و مستغلات در سال 2013 با این استدلال که او هرگز دریافت حق امتیاز را برای استفاده از آهنگ ها مثل Billie Jean و یا ضرب و شتم آن را در جکسون بسیار محبوب 2009 فیلم کنسرت این است که آن را به عنوان به خوبی به عنوان دو فرد Cirque du Soleil را نشان می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: نورد سنگ اندازی هفتگی پخش سریال ‘اضافی سفید’ در میان coronavirus

هر چند جونز حفظ $2.5 میلیون نفر از برندگان به عنوان جبران خسارت برای دیر هزینه خانواده سلطنتی از این استکه دادگاه تجدید نظر یافت که داوران به اشتباه رفت و فراتر از 10 درصد حق امتیاز او بدهکار برای همه دسته جمعی رکورد فروش.

علاوه بر این, آنها تعیین شده است که بدنام تولید شد اشتباه مسلم 5.3 میلیون دلار پول از هزینه های صدور مجوز و برای نسخه ریمیکس از جکسون استاد ضبط شده, به گزارش خبرنگار هالیوود.

علاوه بر این دادگاه را رد کرد و ضد درخواست تجدید نظر از جونز که ادعا شده که این دادگاه باید به او اجازه داد به ادعای مالی سالمند آزاری در برابر جکسون و مستغلات.

“در حالی که ما مخالف با بخشهایی از تصمیم دادگاه و در حال ارزیابی گزینه های ما رفتن به جلو ما خوشحالیم که دادگاه تأیید هیئت داوران تعیین که [جکسون و مستغلات] موفق به پرداخت کوئینسی جونز بیش از 2.5 میلیون دلار است که آن را به او بدهکار” جونز’ وکیل J. Michael Hennigan در بیانیه ای گفت به AP.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تامی Wiseau دستور به پرداخت $750K به کانادا فیلمسازان

“ما می دانستیم که این حکم اشتباه بود زمانی که ما آن را شنیده گفت:” جکسون و مستغلات وکیل هاوارد ویتزمن در بیانیه ای با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. “دادگاه تجدید نظر به طور کامل توجیه ما,” او اضافه شده است.

ویتزمن ادامه داد: “کوئینسی جونز بود و آخرین فرد ما فکر می خواهد سعی کنید به استفاده از Michael Jackson با پر کردن طرح دعوی در دادگاه به سه سال پس از درگذشت او درخواست ده ها میلیون دلار نبود او حق است.”

در طول محاکمه جونز خواسته بود ویتزمن که آیا او متوجه شد او در اصل تحت پیگرد Jackson خود را. او مخالفت کرد.

Michael Jackson performs in concert circa 1986.
مایکل جکسون انجام در کنسرت حدود سال 1986. کوین Mazur/WireImage

“من نه تحت پیگرد مایکل” ادعا کرد که جونز با عصبانیت در حالی که ایستاده. “من تحت پیگرد همه شما.”

با وجود نشان می دهد او تا به حال هیچ بیمار را نسبت به اواخر پادشاه پاپ جونز در سال 2018 اعلام کرد که جکسون به سرقت برده بود و موسیقی را از دیگران بسیار بحث برانگیز مصاحبه با کرکس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: The Stranglers’ دیو سبز می میرد در 71 از coronavirus عوارض

علاوه بر این, جونز ساخته شده برخی از نامربوط ادعا می کند مربوط به ترور رئیس جمهور آمریکا جان اف کندی و زمان ریاست جمهوری پدر Ivanka Trump.

هفته بعد او عذرخواهی برای “احمقانه” نظرات او در طول مصاحبه این ادعا که او پس از “آموخته [خود] درس” پس از دریافت یک تن از واکنش.

با فایل های از اخبار جهانی’ کتی اسکات و آسوشیتد پرس

adam.wallis@globalnews.ca
Follow @adamrwallis

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de