پس از یک کلبه نشین ممنوعیت صادر شده توسط این منطقه افسر پزشکی, Norfolk County شهردار Kristal Chopp است با ابراز نگرانی از هجوم بازدید کنندگان و جذاب برای کمک به این استان از میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در آوریل 23, Haldimand-Norfolk را افسر پزشکی دکتر شنکر Nesathurai امضا منظور نهی از ساکنان یک خانه دوم در هر دو شهرستان از اشغال تفریحی خود را اموال. نامه با سفارش شد از طریق پست به صاحبان on May 1.

ادامه مطلب: Haldimand-Norfolk, Ont., شهردار پشت برتر آینده ‘heart-to-heart’ کلبه کنفرانس تلفنی

در حالی که Chopp است “نه لزوما حتی گفت که من به طور کامل موافق با منظور” او گفت: ساکنان دلیل بسیار واقعی به نگران در Halidmand و نورفولک.

“آنها می دانند که ما تنها هشت هواکش. آنها می دانند که ما تنها پنج تخت ICU در سراسر شهرستان. یک بیمارستان دارای یک هواکش و یک تخت ICU. به همین دلیل ما نمی توانیم به موج دوم از موارد اگر سفر محدودیت ها برداشته خیلی زود” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مشکل این است که در Haldimand و نورفولک ما نیست فقط باید cottagers. ما cottagers ما boaters ما هزاران مهاجر farmworkers و ما هزار روز معلق است.”

ادامه مطلب: حضور نور به عنوان تنها 75,000 اتمام Friday the 13th در بندر دوور: OPP

Chopp برجسته هجوم بازدید کننده در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که خورشید درخشان و درجه حرارت صعود به 19 C توصیف صحنه در بندر دوور به مانند یک “مینی جمعه 13th” است که یک روز که به طور سنتی تساوی جمعیت زیادی از علاقه مندان به موتور سیکلت به بندر دوور.

“این یک روز غم انگیز در اینجا هنگامی که شما فکر می کنم از همه مردم که در حال تلاش — ماندن در منزل و چه کسی زندگی تبدیل شده است که وارونه و تلاش برای انجام کار درست — و من فکر می کنم آن را یک سیلی به آنها. من فکر می کنم که آنها در برخواهد داشت خطر بیشتری از روز معلق در آینده در اینجا و در این راه که رفت در تعطیلات آخر هفته از ما taxpaying cottagers? کاملا من انجام دهد. اما برتر دوباره او شده است درخواست از مردم برای ماندن در خانه و از آن نشده است کار می کند.”

مشاهده link ”

کریس Bradley یک مدیر با نقطه بلند Ratepayers’ Association, استدلال که سلامت واحد حرکت به منع cottagers از بازگشت به اموال خود را تشدید شکاف در درون جامعه است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما در حال حاضر با اشاره به معمولا به عنوان ‘cidiots’ که در آمده و در حال انجام کارها است. به تازگی این آخر هفته شهردار Chopp ارسال شده در Facebook سایت است که او می خواست عکس از هجوم دوچرخه سواران رفتن را از طریق شهرستان و درخواست از مردم برای تصاویر به طوری که او می تواند بیان به این استان چالش هایی که او در مواجهه با افراد مهاجم نورفولک. طنز این برای ما به عنوان ساکنان فصلی است که ما تجربه این کار وجود دارد این گریه برای گردشگری در یک نفس و سپس در نفس آن را ” دور ماندن دور بماند و سپس آن را ‘شما cottagers که در حال حاضر مکان هایی که لزوما در بالای هر یک از دیگر ماندن!'”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای برادلی کلبه در Haldimand و نورفولک نیست همان “چند میلیون دلار Muskoka مکان هایی که همه مرتبط با کلبه.”

“بسیاری از این کلبه در نقطه بلند و ترکیه نقطه منتقل شده است را از طریق خانواده به نسل از طریق نسل و نمایندگی عمده سرمایه گذاری برای خانواده های درگیر. ما باید برخی از کاربران شده اند که برخورد با جاری شدن سیل در پاییز و در سال گذشته به طور خاص” او توضیح داد.

“ما یک عضو که وجود دارد تا به حال شده است یک آتش سوزی در اموال خود و تلاش در زندگی خود را. در همان زمان به او گفته شده توسط پیمانکار است که او نمی تواند به [خود کلبه] تعمیر برای تهدید جریمه توسط شهرستان و از طریق برخی از آن مقامات منتخب.”

ادامه مطلب: Coronavirus: Ontario کلبه کشور معاملات با هجوم ساکنان در میان COVID-19 همه گیر

برادلی همچنین با بیان نا امیدی بیش از ممنوعیت آشکار و ارتباط مسائل با واحد بهداشت.

“ما از طریق یوتیوب.”

“هیئت مدیره بهداشت و درمان جلسه اجرا کرده بود, ما تا به حال گوش به دلیل یکپارچگی کمیسر بود که میله میله به پرده گزارش خود به شورای رفتار ما شورای شهرداری بود و آن را صرفا یک خط در یک ارائه. هیچ یک از هیئت مدیره بهداشت و درمان اعضای که همچنین به عنوان ما شورای شهرداری در نورفولک خواست هر گونه سوال در مورد آن خار بیش از,” او گفت:.

“آن نیست تا زمانی که ما شروع به پرسیدن سوالات بیشتر و من شخصا پرس و جو به هیئت مدیره بهداشت و درمان. ما بدون دریافت پاسخ — در واقع به ما گفته شد وجود نداشت و نظم است. آن نیست تا زمانی که من عرضه آنها را با یک کپی از یک تصویر از ارائه است که آنها اذعان چیزی وجود داشته است. آنها قرار بود برای تماس با من برگشت و رک و پوست کنده من هنوز در انتظار تماس تلفنی است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

که در آن هر دو برادلی و Chopp توافق دارند این است که یک پتو بخشنامه باید از استان است.

“اگر استان شاهد توانایی برای انجام کاری مانند این که آنها انجام داده اند آن را در حال حاضر. آن را نمی خواهد جدا شده از چیزی که در آن Haldimand نورفولک واحد بهداشت تصمیم می گیرد به موضوع به طور موثر ممنوعیت سفر برای cottagers گفت:” برادلی.

“من نمی خواهم برای انتخاب یک مبارزه برتر در هر راه. من درک است که بسیاری از این محدودیت یا مقررات ساخته شده همه چیز در حال به روز رسانی و تغییر روزانه. که بسیار سخت به انجام است و ما قدردانی از همه حمایت که ما دریافت شده از استان” Chopp گفت.

“من حدس می زنم من باید یک کمی از یک چالش هنگامی که من در اخبار می شنوید و در یک کنفرانس مطبوعاتی این مخالفت با ما افسر پزشکی سلامت و من لزوما حتی گفت که من به طور کامل موافق با منظور — به اعتقاد من آن چیزی است که باید از این استان است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: فرار از ‘شهرستان’ در طول همه گیر نیست و توصیه می شود توسط مقامات بهداشت انتاریو

Chopp می خواهم برای دیدن در این استان ارائه اضافی OPP منابع نیز هست.

“اگر وجود بازرسی در برخی از استان های دیگر و خوب, اگر شما یک فصلی روستایی, بدون مشکل, شما می توانید پایین آمده اما به سادگی در حال حرکت در مورد دلیل شما در شب-دام و حرکت بین جوامع که واقعا سخت بخشی,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من معتقدم که ما cottagers در کل می تواند مواد غذایی خود را پایین می ماند در cottagers و خودداری از تعامل با ما اینجا مردم محلی و محلی ما در فروشگاه های مواد غذایی و….”

–با فایل های از اخبار جهانی’ همین میچل.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de