نیکی بلا نشان می دهد او تجاوز جنسی دو بار به عنوان یک نوجوان

توجه: این مقاله کنتیns جنسی و زبان توهین آمیز است و ممکن است راه اندازی برای برخی از خوانندگان. لطفا جزئیات خود را در اختیار.

WWE superstar نیکی بلا باز کرده است تا در مورد او دردناک گذشته در کتاب خاطرات بی نظیر.

در خاطرات شرکت نوشته شده با دوقلو بری بلا نیکی سهام جزئیات در مورد دو تجاوزات جنسی او با برخورد به عنوان یک نوجوان و به همین دلیل او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن حقیقت او در حال حاضر.

در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره گفت که او تجاوز جنسی در 15 سال توسط یک شخص دانش آموز دبیرستان است که او “فکر کردم یک دوست.”

ادامه مطلب: لیس زدن بری بلا هر دو باردار در همان زمان

او افزود که در 16 سال او حمله دوباره بعد از اینکه دارو توسط یک کالج-سن مرد.

“وجود دارد وحشتناک جرم در حال حاضر و پس از آن شرم و سرزنش است که به دنبال و احساس تقریبا بدتر از اصلی درد” او در این کتاب نوشت: با توجه به مردم است. “هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به شما, شما را در درک سرزنش قربانی ذهنیت چگونه از آن آسان است به احساس شرم و نه از خشم و چگونه از آن آسان است به احساس می کنید مانند شما می توانید آن را متوقف کنید.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیکی توضیح داده شده به خروجی همین دلیل او برگزار شد بر روی سرزنش برای سال.

“وقتی که برای من اتفاق افتاده من بلافاصله فقط احساس شرم و سرزنش خودم و این چیزی است که من می خواهم به نگه داشتن آن را مانند یک راز,” او گفت:. “و که نگه داشتن یک راز و سرزنش خودم شروع کردم به از دست دادن اعتماد به نفس من.”

او ادامه داد: “من شروع به بی احترامی به خودم. و سپس روابط من را در سن و سال من اجازه دهید افراد دیگر بی احترامی به من و احساس می کردم که خوب این چیزی است که من سزاوار است.”

نیکی گفت که او را به درمان “روشن و خاموش” و او آرزو او را اجازه درد پیش از آن.

“نگاه کردن به آن در حال حاضر من مانند,” اوه, Nicole, من آرزو می کنم شما فقط می ام و اجازه رفتن در سن جوان است. خیلی تغییر کرده برای شما.’ و من فکر می کنم که آنچه که من واقعا می خواهم بگویم که این داستان در نهایت” او گفت:.

ادامه مطلب: Scott Disick چک از نوتوانی پس از نشت عکس

The Total Divas ستاره گفت: امید های داستان او را کمک به توانمند سازی دیگران است.

“هنگامی که #MeToo جنبش اتفاق افتاده است, من فقط می خواهم, ‘Oh my gosh,’,” او گفت:. “من احساس می کنم اگر من با داشتن این زنان جوان نگاه کردن به من شاید من می تواند به آنها کمک کند و باید آنها را نگه دارید و بر روی این زمانی که من انجام داد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیکی افزود که زمانی که او 28 سال سن فرد او آشنایی “آغاز شده به من آموخت که چگونه به احترام خودم.”

“و من همیشه می خواهم نگاهی بری مانند” من او مرزهای او رفتار خودش با چنین احترام. من چگونه باید این کار؟’ و من می دانستم چرا. اما من برگزار شد بر روی آن برای مدت طولانی است,” او توضیح داد.

نیکی گفت که زمانی که او به نظر می رسد در تصمیم گیری های او ساخته شده و سپس از او بخواهد او “می تواند شنیده ام کلمات من در حال حاضر به عنوان 36 سال پس از آن و مانند ‘شما در حال رفتن به خوب.”

بی نظیر در ماه مه منتشر شد 5.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه سوء استفاده و یا درگیر در یک وضعیت سوء استفاده لطفا از کانادا مرکز منابع برای قربانیان جرم و جنایت برای کمک به. آنها همچنین دسترسی تلفن رایگان در 1-877-232-2610.

Follow @KatieScottNews

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر