وزیر بهداشت مت Hancock گفت: او را حمایت پلیس در اقدام علیه پروفسور نیل فرگوسن, اپیدمیولوژی که مدل سازی متقاعد بوریس جانسون به اتخاذ یک بریتانیا گسترده مستند پس از آن آشکار شد او شکسته اجتماعی محدودیت فاصله.

“شما می توانید تصور کنید آنچه که من در نمایش” آقای Hancock گفت: آسمان, اخبار روز چهارشنبه. “این موضوع برای پلیس.”

پروفسور فرگوسن ایستاده بود را از علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) پس از آن پدید آمده است که او اجازه داده بود که یک زن به عنوان خود را “عاشق” – بازدید از خانه اش در لندن در حداقل دو نوبت در طول مستند با وجود قوانین سختگیرانه در برابر مخلوط کردن خانواده ها.

52 ساله دانشمند گفت که او تا به حال ساخته شده “خطا كند”.

مت Hancock توصیف تجاوز به عنوان “فوق العاده” و اضافه کرد که پروفسور فرگوسن بود حق را به استعفا از مقام خود به عنوان مشاور دولت.

“پروفسور فرگوسن بسیار برجسته و چشمگیر دانشمند و علم است که او انجام داده شده است بخش مهمی از آنچه که ما را به گوش” او گفت:. “من فکر می کنم که او در زمان مناسب تصمیم به استعفا.”

به وزیر بهداشت گفت که او “کاملا” حمایت پلیس تصمیم به صدور هشدار به اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood برای سفر به خانه دوم در طول مستند و گفت که آنها را در هر عمل آنها تصمیم به گرفتن در برابر پروفسور فرگوسن.

“من کاملا به عقب اسکاتلند پلیس و من پشت پلیس اینجا. آنها را در تصمیم گیری های خود مستقل از وزرا – که کاملا حق آن را همیشه مانند شده است که” او گفت:.

“و به همین دلیل حتی اگر من یک پاسخ روشن به آنچه که من فکر می کنم به عنوان یک وزیر, راه ما اجرا پلیس است که آنها را در تصمیم گیری های شبیه به این.”

وی افزود: “به عنوان یک وزیر دولت من اجازه داده به مشارکت در تصمیم گیری های عملیاتی در پلیس مهم, اما من فکر می کنم اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین بسیار مهم است و مردم باید آنها را دنبال کنید.

“آنها در حال وسیله ای است که ما موفق به دریافت و کنترل این ویروس است.”

پرسید: اگر او تا به حال مبارزه برای نگه داشتن پروفسور فرگوسن در گلی که وزیر بهداشت پاسخ داد: “که فقط ممکن است در این شرایط است.”

پروفسور فرگوسن پژوهش با امپریال کالج لندن همکاران تاثیرگذار در نخست وزیر تصمیم به تحمیل یک مستند در سراسر کشور و پس از آن هوا که از 250.000 نفر می میرند در انگلستان بدون اجرای دقیق مهار اقدامات است.

در بیانیه ای استاد ریاضی زیست شناسی روز سه شنبه گفت: شب: “قبول دارم من یک خطا در قضاوت و در زمان اشتباه ،


“من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر. دولت هدایت صریح است و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.”

پروفسور فرگوسن توضیح داد که او تا به حال “عمل در اعتقاد” که او مصون از Covid-19 داشتن قبلا آزمایش مثبت در اوایل ماه مارس قبل از خود جدا برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم.

زنی که بازدید پروفسور فرگوسن گفته شده است که وارد خانه خود در 30 مارس و 8 مارس.

با این حال آقای Hancock روشن ساخته او را قبول نمی دانشمند بهانه که او معتقد است که او مصون از آنجا که او قبلا آلوده شده است.

از وزیر بهداشت که خود رنج می برد خفیف تقلا Covid-19 گفت: “ما نمی دانیم که برای اطمینان حاصل کنید و وجود دارد بسیاری از چیزهای جدید در مورد این coronavirus که ما نمی دانیم که این مورد است.

“من همین سوال رو از افسر ارشد پزشکی:” می توانم متفاوت رفتار می کنند چرا که من در حال حاضر آن را به حال یا من هنوز هم فراموش اجتماعی فاصله?

“پاسخ بسیار روشن بود – بله همه ما باید پایبند اجتماعی فاصله.”

اسکاتلندیارد تایید نشده که آیا آن را باز رسیدگی به حادثه concering پروفسور فرگوسن.

یک سخنگو گفت: “ما آگاه هستند از این گزارش و دولت هدایت اشاره به همه است.”

تحت حفاظت بهداشت مقررات که آورده بودند برای به اجرا درآوردن انگلستان مستند اعلام کرد در 23 مارس آن را غیر قانونی است به ترک خانه “بدون معقول بهانه”.

نقض قانون می توان با 60 پوندی جریمه یا بازداشت در موارد شدید اگر چه پلیس دستور داده شده است به استفاده از مجری به عنوان آخرین چاره.

مقامات روشن ساخته که سفر به بازدید از یک شریک زندگی در خانه خود را نمی خواهد تعداد به عنوان معافیت.

روز بعد از مستند اعلام شد, Dr جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی گفت: زوج هایی که نمی cohabit باید هر دو حرکت با یکدیگر و یا با در تمام این مدت از اقدامات محدود کننده.

امنیتی وزیر جیمز Brokenshire توصیف استاد استعفای به عنوان یک “موضوع تاسف” اما “مناسب”.

“من به وضوح متاثر از شنیدن این توسعه و اقدامات استاد فرگوسن گرفته است اما در نهایت من فکر می کنم آن است که البته حق عمل” او به بی بی سی گفت.

“من فکر می کنم استاد فرگوسن گرفته شده مناسب البته با توجه به این مسائل از حصول اطمینان از وجود وضوح پیام بر رعایت قوانین و الزامات اجتماعی فاصله و فقط به همین دلیل است که بسیار مهم از نظر حفاظت از ما بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

یک سخنگوی دولت تایید کرد, پروفسور فرگوسن شده بود از حکیم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de