کلید دانشمند ارائه مشاوره به دولت در coronavirus همه گیر استعفا داد پس از موازین اجتماعی فاصله محدودیت اعتراف او به یک “خطا كند”.

پروفسور نیل فرگوسن, متخصص اپیدمیولوژی که مدل سازی متقاعد بوریس جانسون به مطبوعات در آستانه با بریتانیا گسترده مستند ایستاده بود را از علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) پس از اتهامات پدید آمده در این دیلی تلگراف.

ادعا شد که پروفسور فرگوسن اجازه یک زن – به عنوان خود را “عاشق” – به دیدار او در خانه در لندن در حداقل دو نوبت در طول مستند با وجود قوانین سختگیرانه در برابر مخلوط کردن خانواده ها. زن بنا به گزارش زندگی با شوهر و فرزندان.

پروفسور فرگوسن پژوهش با امپریال کالج لندن همکاران تاثیرگذار در بوریس جانسون تصمیم به تحمیل یک مستند در انگلستان و پس از آن هوا که از 250.000 نفر می میرند در انگلستان بدون اقدام شدید.

در بیانیه ای استاد ریاضی زیست شناسی روز سه شنبه گفت: شب: “قبول دارم من یک خطا در قضاوت و در زمان اشتباه ،

“بنابراین من پا را از دخالت در مریم گلی. من در عمل در اعتقاد به این که من مصون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و به طور کامل جدا شده خودم را برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم است.”

او ادامه داد: “من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر. دولت هدایت صریح است و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.”

روز بعد از مستند اعلام شد, در 24 مارس Dr جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی گفت: زوج هایی که نمی cohabit باید هر دو حرکت با یکدیگر و یا با در تمام این مدت از اقدامات محدود کننده.

زنی که بازدید پروفسور فرگوسن گفته شده است که وارد خانه خود در 30 مارس و 8 مارس.

یک سخنگوی دولت تایید کرد, پروفسور فرگوسن شده بود از حکیم.

پروفسور فرگوسن چراغ شاهنشاهی تیم که مدل گسترش و تاثیر Covid-19 در یک دولت-سفارش گزارش.

مقاله خود هشدار داد صرفا به کند کردن روند گسترش این ویروس که تا به حال در آن نقطه است به این هدف می توانست منجر به بیمه خدمات درمانی در حال غرق موارد است. حدود 250000 نفر از مردم فوت کرده اند در انگلستان در این سناریو با توجه به مدل اما تحقیقات گفت: اقدامات سختگیرانه تر را به شدت کاهش می دهد این.


نخست وزیر اعلام کرد این مستند در پی این گزارش در 23 مارس, سفارش مردم به ماندن در خانه ها و مغازه ها بسته.

پروفسور فرگوسن گفت: در 18 مارس که او تا به حال تب و سرفه علائم Covid-19 و که وجود یک خطر کوچک او آلوده به دیگران است.

“جدی تر این است که آن برجسته نیاز برای پاسخ آن است که جواب او گفت:” در آن زمان است.

او در مواجهه انتقاد در سه شنبه شب پس از نقض مستند ظهور.

آقا ایان دانکن اسمیت سابق حزب محافظه رهبر گفت: دیلی تلگراف: “دانشمندان مانند او به ما گفته اند ما نباید آن را انجام می دهند بنابراین قطعا در مورد آن است که یک مورد از ما انجام شده است به عنوان او می گوید و او انجام شده است به عنوان او می خواهد.

“او مشخصا نقض خود را دستورالعمل و برای یک مرد هوشمند پیدا کنم که بسیار سخت به این باور. خطرات آن تضعیف دولت را مستند پیام است.”

او تصمیم به ترک گلی می آید پس از بالا مشخصات استعفای دکتر کاترین Calderwood که اسکاتلند به عنوان افسر ارشد پزشکی در مواجه با طوفان از انتقاد برای ساخت دو سفر به خانه دوم در طول رغم محدودیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de