لندن فضاهای پارکینگ و ترافیک خطوط می تواند repurposed به فضای بیشتر برای عابرین پیاده و دوچرخه سواران تحت, جدید, حمل و نقل, برنامه ریزی برای سرمایه است.

حمل و نقل عمومی ظرفیت بالقوه می تواند اجرا در یک پنجم از سطح قبل از بحران پس از coronavirus مستند محدودیت ها برداشته و شهرستان در سالن ترس افزایش در ماشین سفر می تواند خطر ابتلا به شهر آسیاب را متوقف کند.

وجود دارد می تواند بیش از ده برابر افزایش در چرخه استفاده و پنج برابر افزایش در راه رفتن هنگامی که coronavirus مستند محدودیت ها برداشته سازی توسط حمل و نقل لندن (TfL) پیشنهاد کرده است.

برای جلوگیری از افزایش تعداد اتومبیل ها در خیابان ها و به جای افزایش در چرخه و ترافیک شهردار لندن, صادق خان اعلام کرده است چندین مرحله برای تبدیل لندن به شبکه جاده.

و همچنین به عنوان repurposing فضاهای پارکینگ و ترافیک خطوط پیاده خواهد شد گسترده تر اجازه می دهد تا دسترسی بیشتری به مغازه ها به عنوان آنها را مشاهده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. موقت چرخه خطوط را نیز اجرا شود همراه با کاهش محدودیت سرعت و بسته شدن برخی خیابان ها به ترافیک.

“ظرفیت حمل و نقل عمومی ما خواهد بود به طور چشمگیری کاهش می یابد پس از coronavirus به عنوان یک نتیجه از چالش های ما در اطراف اجتماعی فاصله” آقای خان گفت.

“هر کس که از خانه کار می کنند باید همچنان به انجام این کار برای برخی از زمان آمده است.

“اورژانس اقدامات شامل ما عمده استراتژیک لندن Streetspace برنامه کمک خواهد کرد که کسانی که برای سفر به کار سریع-پیگیری انتقال از خیابان ها در سراسر شهرستان ما است.

“بسیاری از اهالی لندن را کشف شادی از پیاده روی و دوچرخه سواری در طول مستند و سریع و ارزان گسترش پیاده رو ایجاد موقت چرخه خطوط و بسته شدن جاده ها را از طریق ترافیک ما را قادر خواهد ساخت میلیون ها نفر بیشتر مردم به تغییر راه آنها در اطراف شهر ما.”

او افزود: “من مصرانه از دولت و نیویورک به همکاری با ما برای فعال کردن اهالی لندن به سوئیچ به تمیز کننده پایدار اشکال حمل و نقل و کاهش فشار بر دیگر بخش های حمل و نقل شبکه – هنگامی که مستند کاسته است.”

طرح بررسی خواهد شد توسط TfL و می تواند دائمی است.


چندین شهر در سراسر جهان در حال حاضر برنامه ریزی چگونه بسیاری از مستند.

منچستر را به شورا گزارش شده است که به دنبال در pedestrianising بخش هایی از مرکز شهر در حالی که برایتون ساحل مادیرا درایو بوده و بسته به ترافیک.

پایتخت لیتوانی ویلنیوس اعلام کرده است برنامه اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران های رایگان دسترسی به فضاهای عمومی به طوری که آنها می تواند بازگشایی و مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در میلان ایتالیا مقامات می خواهیم به معرفی یک شبکه جدید از چرخه خطوط و راه رفتن در فضای قبل از ترافیک می گرداند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de