google-home-update-2
کریس مونرو/CNET

اگر شما به دنبال به گسترش خود را در گوگل هوشمند-بلندگو شبکه, در اینجا برخی از خبر خوب: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, Office Depot است که گوگل در صفحه اصلی فقط برای $29. درست است: $29 از معمول قیمت $99. این معامله به نظر می رسد برای اولین بار در هدف قرار دادن بیش از آخر هفته و به سرعت به فروش می رسد پس از آن به احتمال زیاد همین اتفاق می افتد در اینجا. و امیدوارم که شما می توانید آن را در فروشگاه در غیر این صورت حمل و نقل می افزاید: $11.95.

(نکته: نقدی-سرویس برگشت Rakuten در حال حاضر ارائه یک سنگین 15 درصد در دفتر انبار خریدرا نهایی خود را به قیمت پایین به تنها $24.65.)

ما در یک کک در مقابل پپسی و در حالی که دکتر فلفل و زبانه وجود دارد خارج وجود دارد در هوش مصنوعی دستیار جهان (Siri و بیکسبی به ذهن می آیند) این واقعا یک دو اسب مسابقه بین الکسا و گوگل دستیار. هر کس مورد علاقه خود را اما گوگل قطعا یک چند چیز بهتر از الکسا. وقتی که می آید به تعمیم دانش, سوالات, برای مثال, آن را در هیچ مسابقه: گوگل خیلی بهتر است در رها کردن دانش از الکسا که اغلب رفتار مانند یک نفر که در اتاق که همیشه در تلاش به دنبال گفتگو است.

در $29, اندازه, گوگل, خانه 10 دلار کمتر از قیمت معمول از جن هاکی-به اندازه گوگل Mini است که به مراتب کمتر قابل توجه بلندگو. البته این خانه می کند همه چیز شما می خواهم انتظار از یک هوشمند بلندگو. آن را سازگار با یک اکوسیستم از خانه هوشمند دستگاه (هر چند شاید نه به عنوان بسیاری از آمازون الکسا) آن را برای پاسخ دادن به سوالات و انجام وظایف مانند در حال اجرا تایمر و آن را همیشه دستی برای پخش موسیقی و یا به شما بگویم ، می خواهید بیشتر بدانید ؟ بررسی CNET را بررسی گوگل صفحه اصلی.

بیشتر بخوانید: ببخشید الکسا و سیری. گوگل تنها در خانه می توانید انجام دهید این 5 چیز

در اصل منتشر شده در اوایل این ماه. به روز رسانی به منعکس کننده جدید در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این بهترین بلندگوی هوشمند


13:18

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de