fortnite-blog-dillon-francis-steve-aoki-and-deadmau5-invite-you-to-the-party-royale-premiere-fortnite-party-royale.png

Dillon Francis, Steve Aoki و deadmau5 در حال انجام برای این رویداد.

حماسه بازی

Fortnite است پرتاب یک حزب رویال برتر در روز جمعه. محبوب battle royale بازی بازیکنان دعوت شده به یکی دیگر از بازی در کنسرت, این بار شامل اجرای برنامه از Dillon Francis, Steve Aoki و deadmau5.

توسعه دهنده بازی حماسی در روز چهارشنبه نیز نشان داد که Fortnite در حال حاضر بیش از 350 میلیون بازیکنان ثبت نام اضافه کردن حدود 100 میلیون بازیکن از مارس 2019. در مارس بازیکنان صرف بیش از 3.2 میلیارد ساعت در Fortnite حماسه گفت.

جمعه به کنسرت می آید بر روی پاشنه از Fortnite را فصل تجربه ماه گذشته که در آن خواننده رپ Travis Scott عرضه موسیقی های جدید در بازی. بیش از 12 میلیون بازیکن شرکت داشتند که در مارس 23, کنسرت حماسی گفت. حماسه نیز برگزار شد حزب رویال کنسرت در اوایل این ماه که ویژه موسیقی توسط دیپلو.

مشاهده بیشتر: بهترین کنسول های بازی ویدیویی برای سال 2020

در علاوه بر این به مجموعه زندگی از Dillon Francis, Steve Aoki و deadmau5, حماسه گفت: این رویداد چیزهایی مانند هوایی دوره مانع در Skydive ریفت مسابقه قایق در Fishsticks’ مسابقه قایق ها و آیتم های جدید برای grabs در پلازا. یکی از چیزهایی که نیست و بخشی از حزب رویال حالت که حماسه می گوید تجربی و در حال تحول فضای معمول است مبارزه با.

“وجود دارد هیچ سلاح و یا تشک در حزب رویال — این همه در مورد فقط حلق آویز کردن و داشتن سرگرم کننده است. بدون عرق. تمام لرز” حماسه گفت: در یک پست وبلاگ در چهارشنبه.

کنسرت شروع می شود در 6 p. m. PT/9 p. m. و در روز جمعه با یک encore روز شنبه در 11 a. m. PT/2 p. m. ET.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de