کانادا و سلامت-تحقیقات اعطای آژانس به تعویق افتاد معمول آن بودجه رقابت با توجه به COVID-19 جرقه نگرانی کمبود پول می تواند اخلال در کار درمان است که مرتبط با این بیماری همه گیر.

The Canadian Institutes of Health Research (CIHR) قرار داده و خود را به طور منظم $275 میلیون رقابت در این بهار به تمرکز بر روی ارائه کمک های مالی فدرال مربوط به رمان coronavirus.

محققان تکیه می کنند که کمک های مالی و دکتر Tarik Moroy رئيس جمهور از جامعه کانادا برای علوم زیست شناسی مولکولی گفت: این تاخیر به احتمال زیاد به اخلال در کار حیاتی در دیگر شرایط بهداشتی.

ادامه مطلب: ترودو دیگر رهبران جهان مجازی نگه دارید اجلاس حمایت میلیاردها دلار برای COVID-19 واکسن

او گفت: مجلس عوام کمیته بهداشت و درمان در هفته گذشته که کانادا تنها کشوری است که تا به حال عمده ملی تحقیقات بهداشتی بودجه آژانس انصراف از آن کمک های مالی در طول بحران.

او اذعان کرد که کانادا بود سریع به بسیج منابع مالی برای تحقیقات مرتبط با COVID-19 اما نگرانی در مورد در دراز مدت اثرات برای تحقیقات به سرطان و دیابت و دیگر شرایط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نگران این است که در هزینه های بهداشت و سلامت دیگر تحقیقاتی که پس از آن هنوز هم می شود لازم است پس از همه گیر است” Moroy گفت: کمیته.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اعطای آژانس می گوید تاخیر در این رقابت دشوار است که تصمیم Moroy یک نقطه در مورد اثر تاخیر در بودجه می تواند بر روی محققان است.

شیوع کروناویروس: Bains می گوید تحقیقات واکسن اطلاعیه را ایجاد ظرفیت برای بعد توزیع

شیوع کروناویروس: Bains می گوید تحقیقات واکسن اطلاعیه را ایجاد ظرفیت برای بعد توزیع

“لغو رقابت است تاثیر مهمی در افرادی که در حال تلاش برای رسیدن تحقیقات خود را رفتن آنها تلاش خود را برای حفظ آزمایشگاه” گفت: Adrian متاع دستیار معاون رئیس جمهور از تحقیقات در آژانس. “آنها از دست دادن این فرصت برای چهار تا شش ماه است.”

برای افرادی که با تکیه بر کمک های مالی برای پرداخت کارکنان خود را از دست دادن پول می تواند یک تاثیر بزرگ, او گفت:. از دست دادن کارکنان به خصوص دشوار است زیرا آنها اغلب مهارت های تخصصی و می توان آن را سخت به آنها را به عقب. که به معنی آموزش جدید کسی که پول در نهایت حرکت دوباره متاع گفت.

تمام که شد وزن در برابر چالش ها از تلاش برای حرکت به جلو در طول همه گیر است.

CIHR شده است یکی از چندین اعطای سازمان تلاش به سرعت در تحویل بودجه به محققان برای درک بهتر COVID-19 آن تاثیر و ممکن است درمان. متاع انتظار دارد آژانس های فدرال را در مجموع حدود 200 میلیون دلار در COVID-19 کمک های مالی.

ادامه مطلب: کانادا به سرمایه گذاری $240M در آنلاین مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus ترودو می گوید:

در بالای جدید که حجم کار کارکنان تا به حال به شکل از چگونه به کار از خانه و متاع گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که ایالات متحده و استرالیا قادر به رسیدگی خود را مسابقات از راه دور CIHR نگران است که کنار هم قرار دادن ارزیابی پانل از 20 تا 30 دانشمندان غیر ممکن خواهد بود با توجه به آنها باید کمی تجربه در انجام این فرایند تقریبا.

به جای آن قرار است از 31 میلیون دلار را به تلاش برای کاهش اثرات محققان که کمک های مالی خود را به اتمام می رسد.

“مسلما شما هرگز قادر به گرفتن تمام موارد” متاع گفت.

ادامه مطلب: اتحادیه اروپا به تجمع و کانادا و متحدان برای کمک به کسانی که پس از آمریکا توقف کمک های مالی

بقیه پول کمک مالی که قرار بود اختصاص داده شده در بهار امسال اضافه خواهد شد به آینده بودجه مسابقات.

CIHR گفته است که متعهد به حرکت به جلو با یک بعدی برنامه ریزی شده در پاییز, حتی اگر آن را تا به بررسی برنامه های کاربردی از راه دور.

Moroy گفت: کمیته کانادا در حال حاضر در پشت کشورهای دیگر وقتی که می آید به پژوهش و نوآوری بودجه.

یک سال 2017 گزارش به مجلس عوام کمیته مالی نازل کانادا کاهش یافته از 30 کشور در مجموع هزینه های تحقیق, “عقب کشورهایی مانند جمهوری چک و اسلوونی از نظر مجموع تحقیقات شدت” Moroy گفت.

تحقیقات بهداشتی نیاز و حتی بیشتر حمایت یک بار COVID-19 همه گیر است و بیش از, او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de