Facebook می گوید آن را حذف چند گروه حساب و صفحات مربوط به QAnon اقدام برای اولین بار در برابر راست متحده تئوری توطئه گردش در میان حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اجتماعی-رسانه های غول پیکر ساخته شده از اعلام روز شنبه به عنوان بخشی از ماهانه خود در جلسه “هماهنگی اصیل رفتار” بر روی آن سیستم عامل است. که Facebook را مدت برای حساب های جعلی اجرا با قصد اخلال در سیاست انتخابات و جامعه است.

در علاوه بر این به QAnon, حساب, Facebook همچنین حذف حساب های مرتبط به VDARE آمریکا سایت شناخته شده برای نوشتن مطالب ضد مهاجرت محتوا و همچنین به عنوان حساب در روسیه و ایران و موریتانی میانمار و کشور گرجستان است.

ادامه مطلب: QAnon: پشت تئوری توطئه برداشت تا در تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن

QAnon یک جناح راست تئوری توطئه محور در بی پایه و اساس اعتقاد به این که مغلوب ساختن پیشی جستن راه انداختن یک راز مبارزه با دشمنان را در “دولت عمیق” و قاچاق جنسی کودکان حلقه اجرا شده توسط شیطانی پدوفیل و آدمخوارها. برای بیش از دو سال پیروان pored بیش از یک درهم مجموعه ای از سرنخ ظاهرا ارسال شده آنلاین توسط یک مقام عالی رتبه دولت رسمی تنها به عنوان شناخته شده “س”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تئوری توطئه دولتی در گوشه ای تاریک از اینترنت اما خزنده بوده به جریان اصلی سیاسی در عرصه. مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد QAnon-ترویج حساب و پیروان آن گله به رئیس جمهور و تظاهرات و پوشیدن لباس و کلاه با QAnon نمادها و شعارها.

کاخ سفید در مورد خواسته QAnon پردازان توطئه ظاهر می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

کاخ سفید در مورد خواسته QAnon پردازان توطئه ظاهر می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

Facebook می گوید آن را در بر داشت QAnon فعالیت به عنوان بخشی از آن تحقیقات مشکوک هماهنگ اصیل رفتار پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“ما در حال پیشرفت ریشه کن کردن این سوء استفاده, اما ما گفت: قبل از این تلاش مداوم” شرکت گفت: در مارس گزارش هماهنگ فعالیت است. “این بدان معناست که ساختمان فن آوری بهتر استخدام افراد بیشتر و کار بیشتر از نزدیک با اجرای قانون کارشناسان امنیتی و شرکت های دیگر.”

ادامه مطلب: Facebook کردن وقایع مورد اعتراض COVID-19 اقدامات در برخی از ایالات آمریکا

رسانه های اجتماعی شرکت تحقیقات Graphika که دریافت کمک های مالی از Facebook گفت: در همزمان گزارش روز شنبه که QAnon شبکه ترویج تئوری های توطئه و تلاش برای فروش کالا مانند تی شرت با استفاده از Facebook. شبکه Graphika گفت: به نظر می رسد اجرا شده توسط گروه کوچکی از کاربران که هر دو واقعی و حساب های جعلی.

شبکه متمرکز در درجه اول در “س” تئوری توطئه اما تفننی در دیگران — در اطراف 5G شبکه های بی سیم در ایالات متحده انتخابات ریاست جمهوری بیل گیتس و coronavirus Graphika گفت.

شرکت رسانه های اجتماعی حذف حساب های مرتبط به دولت اطلاعات غلط

شرکت رسانه های اجتماعی حذف حساب های مرتبط به دولت اطلاعات غلط

این شرکت تحقیقاتی در بر داشت مربوط به فعالیت در توییتر و همچنین, اما اشاره کرد که در خود چنین فعالیت هایی ممکن است توییتر نقض قوانین. توییتر اجازه می دهد تا کاربران را به پست تحت نام جعلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

توییتر گفت: اگر آن را پیدا کرد اطلاعات-عملیات مبارزات است که می تواند قابل اعتماد نسبت به دولت مورد حمایت فعالیت آن حذف آنها. آن گفت: Facebook به اشتراک گذاشته جزئیات حساب آن را حذف اما توییتر چیزی به نتیجه گیری کرد که اطلاعات عملیات صورت گرفت در آن پلت فرم.

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل Kunzelman در سیلور اسپرینگ مریلند کمک به این داستان.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de