Elon Musk سهام عکس از نوزاد پسر ‘X Æ یک-12’, Grimes توضیح می دهد که معنای آن – CNET


Elon Musk
گتی ایماژ

به نظر می رسد مانند Elon Musk و شریک زندگی خود را گرایمز (نام واقعی کلر Elise بوچر) در حال حاضر پدر و مادر به نوزاد پسر.

مشک اعلام این خبر دوشنبه در توییتر. پس از مشک توییتی در مورد چیزی کاملا نامربوط — سازمان حفاظت محیط زیست تست در تسلا مدل S — کسی از او پرسید برای اخبار در نوزاد است. اول او پاسخ داد: “چند ساعت” پس بعد “مادر و نوزاد خوب است.”

بعد مشک تایید کرد که این نوزاد که یک پسر و یک عکس از او برگزاری پسر کوچک. “یک عکس از شما نگه داشتن نوزاد را شکستن اینترنت … لطفا به اشتراک گذاشتن یک” یک کاربر توییتر ارسال شده است. و او موظف. او همچنین در جواب سوالی در مورد نام کودک گفت: این Æ X A-12 مشک هر چند آن هنوز روشن نیست اگر که واقعی نام.

مشک نیز ارسال شده یک عکس از نوزاد از طریق تاتو/مژه فیلتر. ظاهرا آن را هرگز خیلی زود به استفاده از یک فیلتر.

به عنوان شما ممکن است انتظار الگوهای رفتاری در اطراف انتخاب نام پرواز ضخیم و سریع است.

ضبط هنرمند Grimes تا به حال در ابتدا اشاره در بارداری در Instagram با cryptic تصویر شامل یک کودک کار فتوشاپ بر روی بدن او و بعد از تایید بارداری در مصاحبه با رولینگ استون. او همچنین در صحبت های رسانه های اجتماعی در مورد مسائل با بارداری در سه ماهه دوم گفت: او احساس “محزون می خوانی آمادگی” پس از بارداری نیست به عنوان “قابل مشاهده و یا مورد بحث به عنوان آن باید باشد.”

گرایمز تایید نام و توضیح داد که معنی در یک صدای جیر جیر اخیر:

X “ناشناخته متغیر”, Æ او است “الف املای Ai” A-12 “پیشرو به SR-17”. گرایمز است که احتمالا صحبت کردن در مورد SR-71, ظاهرا, زن و شوهر مورد علاقه هواپیما. یک برای فرشته Grimes آهنگ های مورد علاقه. برای اینکه عادلانه این یک آهنگ بزرگ است.

هنوز مشخص نیست اگر این یک شوخی است و گرایمز و مشک واقع خواهد شد تماس با بچه “جف”. جف مشک. دارای یک حلقه زیبا به آن.

نمایندگان برای مشک و تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا Q1 درآمد تماس یک ظرف غذا بود


1:39

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر