گسترده تست برای coronavirus متوقف شده است در میان کارکنان و بیماران در بیمارستان ها و شیوه های GP خدمت 3.5 میلیون نفر به دلیل کمبود حیاتی شیمیایی است.

در روز بوریس جانسون جدید پرده برداری هدف از 200,000 Covid-19 آزمون در روز تا پایان مارس (قبل از پس گرد و روشنتر از آن بود که هدف از ظرفیت نه تست) آسیب شناسی خدمات در جنوب لندن – از جمله چهار بیمارستان بزرگ و صدها نفر از پزشکان جراحی – مجبور به اعمال محدودیت در تست هر دو در بیمارستان ها و در جامعه است.

و سر از ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی که نشان دهنده بیمارستان ها هشدار داد که دولت نفت خام اهداف بودند و قرار دادن بیمارستان ها در سراسر کشور در معرض خطر از همان کمبود به عنوان تست شد با هدف بالا کلی اعداد به جای که در آن نیاز بود ،

یک ایمیل به بیرون درز به کارکنان بیمه خدمات درمانی از جنوب غرب لندن آسیب شناسی مشارکت تایید کرده است تنها بیماران و کارکنان که علائم نشان می دهد در حال حاضر خواهد شد تست شده برای Covid-19 بعد از آزمایشگاه های مستقر در سنت جورج بیمارستان قادر به منبع به اندازه کافی از مواد شیمیایی مورد نیاز برای آزمون.

تعلیق از تست های معمول برای coronavirus معنی بیماران و کارکنان که آلوده هستند اما در عین حال برای نشان دادن علائم نخواهد بود تست شده و می تواند گسترش ویروس. دولت تا به حال ramped تا تست از تمام کارکنان و بیماران در پایان ماه آوریل پیش از 100,000 آزمایش هدف تعیین شده توسط وزیر بهداشت مت Hancock.

یکی NHS کارگر در جنوب لندن که مشترک ایمیل با مستقل گفت: تست شده است به طور چشمگیری افزایش یافته و در بیمارستان قبل از 100,000 هدف مهلت 30 مارس اضافه کرد: “اگر ما منابع محدود است پس ما باید اطمینان حاصل شود که آن را استفاده می شود به بهترین اثر برای محافظت از بیماران از آسیب.

“به نظر می رسد که انگیزه های سیاسی نهفته در prioritisation/بهره برداری از منابع است. نه آزمایش بیماران در پذیرش افزایش خواهد یافت و خطر انتقال است.”

سایه وزیر بهداشت, جاستین Madders گفت: “اگر ما به دنبال در یک آرامش از مستند قوانین بعدی هفته پس از آن تنها امن و معقول راه برای انجام این کار مطمئن شوید قوی تست و ردیابی و منزوی کردن استراتژی است که در وهله اول و کافی تست در دسترس است.

“این گزارش نگران کننده نشان می دهد ما در واقع رفتن به عقب در شرایط تست. ما نیاز فوری روشن از دولت در این – ایمنی عمومی باید قرار داده نمی شود قبل از مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی.”

موضوع آزمایش شد و یک کلید میدان نبرد در طول چهار نخست وزیر سوالات با کار جدید رهبر Keir Starmer نخوری دولت ادعا می کنند آن را به حال ملاقات خود 100,000 هدف به شماره افتاده بود در زیر سطح است که هر روز پس از.

آقای Starmer گفت بریتانیا شد “آهسته به مستند آهسته در تست آهسته در ردیابی و آهسته در عرضه تجهیزات حفاظتی” اضافه کردن دولت بود نه “به درک” با مشکل در مراقبت از خانه که در آن مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

آقای جانسون گفت: جاه طلبی بود که به 200,000 آزمون در روز تا پایان مارس و سپس رفتن و حتی بالاتر. اما تنها چند ساعت بعد از خیابان داونینگ گفت: هدف مراجعه کننده به آزمایشگاه ظرفیت به جای آزمون های فردی.

دولت تست رژیم آینده تحت موشکافی شدید قبل از هر گونه تغییرات برنامه ریزی شده به انگلستان مستند با کریس Hopson مدیر اجرایی ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی گفت: استراتژی است که “در حال حاضر خارج از تاریخ و به شدت نیاز به به روز رسانی.”

او گفت: “برخی از 217 تراست بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان نشان دهنده هنوز هم نمی توانید به طور منظم و مداوم دسترسی به آزمون برای همه بیماران و کارکنان نشان Covid-19 علائم در زمان چرخش آنها نیاز دارید.

“همانطور که خود دولت 4 آوریل تست طرح اذعان کرد این گروه ها باید بالا ما تست اولویت است. اما بیش از حد بسیاری از مکان ها با توجه به امکانات تست بودن بیش از حد دور و از ظرفیت ها و محدودیت های فردی در آزمایشگاه هزاران نفر از مردم که نیاز به تست هر روز به سادگی نیست که تست شده و نتایج مصرف بیش از حد طولانی به بازگشت.”

جنوب غرب لندن آسیب شناسی مشارکت فراهم می کند برای تست سنت جورج بیمارستان کینگستون بیمارستان بنیاد اعتماد کریدن خدمات بهداشتی و اعتماد و سولفات و St Helier بیمارستان اعتماد. آن را نیز در خدمت بیش از 200 GPs در سراسر پایتخت.

پیام به کارکنان ارسال شده در دوشنبه گفت: “همانطور که می دانید ما به طور قابل توجهی افزایش یافته و بیمار و کارکنان swabbing برای Covid-19 در طول هفته گذشته.”

آن گفت که به دلیل “تقاضای بالا برای مواد در حال حاضر و به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان به ارائه Covid-19 تست برای گروه های کلیدی در طول هفته های آینده” مدیریت در تمام چهار بيمارستان موافقت کرده بود برای جلوگیری از swabbing بدون علامت کارکنان هر دو در بیمارستان و جامعه برای Covid-19. کارکنان که علائم هنوز هم آزمایش می شود.

همچنین گفت: وجود خواهد داشت بدون تکرار آزمایش برای بیماران مبتلا به تایید آنها عاری از این بیماری باقی می ماند و یا آلوده و بدون آزمون برای بیماران بستری شده در هر یک از بیمارستان ها که تنها قادر خواهد بود به منظور آزمون برای بیمارانی که علائم.

ایمیل افزود: “بخش اورژانس باید متوقف swabbing همه بیماران برای Covid-19 و تنها گرد و خاک آن دسته از بیماران خواهد شد که بستری با Covid-19 علائم مربوط. بخش باید فقط گرد و خاک آن دسته از بیماران که دچار جدید Covid-19 سازگار علائم و که Covid-19 منفی یا نه آزمایش قبل از.”

بیماران مرخص شدن برای مراقبت از خانه را ادامه خواهد داد به آزمایش می شود.

آسیب شناسی مشارکت و سنت جورج در بیمارستان بودند با نزدیک شدن برای نظر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de