اجتماعی کارگران نیروبخش برای افزایش مراجعات کودکان آسیب پذیر که مدارس دوباره باز دوباره به عنوان سوء استفاده و بی توجهی رنج می برد توسط جوانان در خانه های خود خسته شده اید می رود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کودکان کمیسر گفت: منابع مورد نیاز خواهد بود برای و شوراهای مدارس برای پاسخگویی به نیازهای هزاران نفر از دانش آموزان که در حال رو به افزایش خطر در انگلستان مستند که به او هشدار داده اند می تواند در دراز مدت تاثیر خود را در هر دو سلامت روانی و آموزش و پرورش.

مقامات محلی هشدار داد آنها را در تلاش برای مقابله با انتظار افزایش تقاضا بدون حمایت های بیشتر از دولت مرکزی.

حفاظت از کودکان ارجاع کاهش یافت بیش از 50 درصد در برخی از مناطق انگلستان در آغاز مارس به عنوان اکثریت افراد جوان دیگر که در تماس با کارکنان مانند معلمان که به طور معمول افزایش حفاظت از نگرانی.

آن لنگفیلد گفت: مستقل این بود که خروج از کودکان به طور موثر “نامرئی” در طول این زمان, و اضافه کرد که بیشتر باید انجام شود برای شناسایی این کودکان آسیب پذیر – به خصوص کسانی که در حال حاضر شناخته شده به کودکان خدمات و آماده شدن برای یورش جدید حمایت از کودکان موارد زمانی که مدارس راه اندازی مجدد.

در انگلستان بیش از 1.5 میلیون کودک در خانواده زندگی می کنند که در آن یکی از والدین یا مراقب شدید مشکل بهداشت روانی در حالی که در اطراف 830,000 زندگی در خانه های که در آن استفاده داخلی صورت گرفته در سال گذشته — یک شکل است که تصور می شود افزایش طول مستند با 25 درصد افزایش در تماس های داخلی و سوء استفاده از کمک های ثبت شده در مدت پنج روز از 30 مارس.

Ms لنگفیلد گفت: “ما می دانیم که بسیاری از کودکان آسیب پذیر شناخته نمی به مقامات و بسیاری را تبدیل به آسیب پذیر تر در طول مستند به دلیل مسائلی مانند خشونت خانگی در خانه است. آنها ممکن است گرفتن قبل از coronavirus آمار و مدرسه خواهد بود واقعا بخش مهمی از آن است اما نه اینکه در مدرسه تشدید خطر است.

“همه مقامات محلی صحبت من به می گویند که آنها در حال انتظار و برنامه ریزی برای افزایش ارجاع یک بار مدارس بازگشت. اما البته, این بدان معناست که وجود خواهد داشت کودکان در حال حاضر که نیاز است که به کمک همین دلیل است که در طول این دوره و به عنوان کودکان شروع به بازگشت به مدرسه, این واقعا مهم است که مدارس و مقامات محلی باید پهنای باند و منابع پشت سر آنها را امتحان کنید و شناسایی که در آن کسانی که کودکان آسیب پذیر هستند.”

جودیت بلیک صندلی از دولت های محلی انجمن کودکان و افراد جوان در هیئت مدیره گفت: شوراهای شد “بسیار نگران” در مورد سقوط ارجاع به کودکان و مراقبت های اجتماعی و هشدار داد که “حیاتی” آنها دریافت کمک های مالی مورد نیاز برای حمایت از کودکان و خانواده ها هم در طول زمان مرحله از بحران و دوره بهبود.

“شورا در حال کار با شرکای خود و جوامع سعی کنید به شناسایی کودکانی که ممکن است در معرض خطر و قرار دادن در محل قصد دارد به طوری که اگر ارجاع سنبله زمانی که کودکان به مدرسه بازگشت آنها قادر به اطمینان حاصل شود کودکان و خانواده ها حق دریافت کمک سرعت,” او اضافه شده است.

“تاثیر بیماری همه گیر در برخی از کودکان را گسترده و آن را ضروری خواهد بود که حق خدمات وجود دارد به حمایت از آنها.”

جان McGowan, دبیر اجتماعی اتحادیه کارگران گفت: این بخش به اندازه کافی بودجه برای مقابله با افزایش انتظار می رود در ارجاع اضافه کرد: “دولت به طور مداوم صحبت می کند در مورد کار فوق العاده از مراقبت حرفه اما حفر عمیق تر نشان می دهد که منابع هنوز هم وجود دارد برای فعال مددکاران اجتماعی برای انجام کارهای خود را به درستی هنگامی که ما یک درجه نرمال. ما قطعا همه در این با هم.”

کودکان کمیسر هشدار داد صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان نیز در “کامل نقطه ضعف” با توجه به دسترسی نداشتن به یک دستگاه که در آن به شرکت در کلاس های آنلاین که او گفت: قرار بود بسیاری از در خطر هرگز ابتلا و “شدیدا تشدید” از زمان دستیابی شکاف در مدارس.

یک سوم از دانش آموزان گرفته اند در درس آنلاین در طول coronavirus مستند با شکل متفاوت قابل ملاحظه ای در مدارس مختلف حسابداری برای حدود 57 درصد از خصوصی تحصیل فرزندان و حدود 19 درصد در مدارس دولتی. حدود 700,000 کودکان در حال حاضر بدون دسترسی به یک لپ تاپ یا تبلت در خانه های خود و 60,000 ندارد پهنای باند.

در اواسط ماه آوریل وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون اعلام کرد یک طرح به ارائه لپ تاپ و تبلت به دانش آموزان محروم به آموزش از راه دور در دسترس مستند اما Ms لنگفیلد گفت: این مجموعه به طور کامل در محل تا پایان مارس ترک بسیاری از کودکان با “یک ماه دیگر بدون هر چیزی”.

“من بسیار نگران این کودکان در حال حاضر آموزشی محروم برای آنها این خواهد شد که شده است یک دوره که در آن آنها کاهش یافته و حتی بیشتر و به طور بالقوه ممکن است هرگز گرفتن اگر آنها نیست با توجه به حمایت آنها نیاز” او گفت:.

“ما می دانیم که در طول تابستان وجود دارد تاسیس درک از دست دادن یادگیری است که برای شش هفته اما برای شش ماه است که چیزی است که واقعا شروع به تاثیر بسیار زیادی بر چشم انداز کودک است. ما می دانیم که فقیر بچه ها حدود 18 ماه پشت به هر حال که تقسیم شده است به احتمال زیاد به تشدید شدیدا به این دلیل است.”

او به نام دولت مرکزی برای ارائه به مدارس با بودجه اضافی برای معرفی نوعی از “گرفتن برنامه” برای کمک به دانش آموزان محروم بازگشت به نقطه آنها باید در آکادمیک و برای چالش مواجه معلمان برای به رسمیت شناخته شود.

کمیسر گفت: این همراه با حصول اطمینان از مقامات محلی آماده برای افزایش حفاظت از کودکان ارجاع ضروری بود به مطمئن شوید که صدها هزار نفر از کودکان محروم هستند و نه منفی نهفته در این مستند برای سال آمده است.


“زمانی که من صحبت می کنند و به برخی از شوراها در مناطق در حال حاضر مبارزه اقتصادی آنها بوده است گفت: آن را فقط در مورد در حال حاضر آن را در مورد آنچه در آینده,” او اضافه شده است.

“چه بسیاری از کودکان در حال تجربه در حال حاضر خواهد شد که در دراز مدت تاثیر هر دو از نظر تروما و اضطراب و برای کسانی که ضعف های آموزشی و این واقعیت است که آنها نیاز بسیار بیشتری پشتیبانی قادر به دوباره وارد کنید یادگیری در هر راه.

“ما می دانیم که اقتصاد در حال رفتن به مبارزه در آینده است. این کودکان نیاز به هر منبع می تواند آنها را در اختیار خود قادر به انعطاف پذیر به آنچه در آینده را به عنوان آنها رشد می کنند و مجموعه ای در جهان است. یکی از چالش های بزرگ برای مدرسه و خدمات اجتماعی است که قادر به رسیدن به آن خانواده ها و نگه داشتن در تماس است و آنها را شناسایی و در وهله اول است.”

دولت نزدیک شده است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de