ساسکاتون رئیس پلیس Troy کوپر گفت: ماموران داده اند و نه هر بلیط برای مردم عدم فاصله اجتماعی با وجود دریافت بیش از 300 شکایت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد بیش از ویدئو کنفرانس خدمات زوم در چهارشنبه کوپر توضیح داد که چگونه این مستند ناشی از رمان coronavirus را تحت تاثیر قرار است پلیس در این شهرستان است.

او گفت که پلیس به طور جدی به شکستن گروه های زیادی از مردم که آیا آنها دیدن آنها را در حالی که گشت و یا اگر آنها به نام آنها.

ادامه مطلب: ساسکاتون پلیس سوابق خدمات 10% افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در سال 2019

“تا کنون در ساسکاتون… حضور ما و درخواست ما برای پذیرش شده اند به اندازه کافی به او گفت:” صحبت با خبرنگاران از طریق زوم.

“اگر یک مجرم تکرار یا فاحش قانون و بلیط مورد نیاز است برای اطمینان از انطباق رخ می دهد و سپس این چیزی است که ما در کنار انجام,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صحبت کردن در مورد تمام جرایم کوپر به خبرنگاران گفت: پلیس دریافت کرده بود حدود 13 درصد کمتر تماس بیش از گذشته نه هفته نسبت به سال گذشته است.

جنایت علیه فرد باقی مانده اند سازگار در حالی که ملک جرم و گزارش خشونت جنسی کاهش یافته بود که بیش از مدت زمان.

او گفت: خشونت خانگی افزایش یافته بود حدود هفت درصد بیش از شش هفته گذشته در مقایسه با سال 2019 و آن را بخشی از یک روند جهانی است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما دیده ایم که زمانی که مردم محدود به خانه های خود و در محيط تنش و وجود های مالی و اقتصادی اثرات نیز این چیزی است که باعث می شود استرس است که می تواند منجر به خشونت است.”

ادامه مطلب: لیزر گزارش با هدف ساسکاتون پلیس پشتیبانی هوایی واحد

مرجع بدون تغییر نرخ جرایم علیه شخص او وجود دارد گفت: “یک هسته گروه از مردم… رانده شده توسط باند دخالت و یا اعتیاد و یا عوامل دیگر” که به سادگی و با رعایت قوانین و مقررات صرف نظر از محیط زیست است.

“به طور کلی مردم و شگفت آور هستند سازگار است. مردم شده اند فوق العاده بیمار به عنوان ما به این تجربه است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اخیر رکورد مقدار استعمال بیش از حد مواد مخدر در سراسر استان گفت: ماموران پلیس در مواجهه با مواد مخدر در مورد همان سطح و در حال ضبط همان انواع مواد مخدر مصرف می شود که قبل از این مستند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: یادگیرنده راننده در تصادفات به ساسکاتون صفحه اصلی

“من فکر می کنم استعمال بیش از حد است که ما در حال دیدن فقط یکی دیگر از نشانه خطرناک آن است که به استفاده از مواد مخدر مثل این بدون نوعی از کمک های پزشکی.”

به طور کلی او گفت: اثرات این بیماری همه گیر در این شهرستان را در حالی که به طور کامل درک.

“ما در حال رفتن به برخورد با اثرات [از مستند] از ایمنی عمومی منظر اثرات چه این کار را خواهد کرد به حاشیه رانده شده مردم در فقر به سلامت جامعه ما در دراز مدت.”

او گفت که پلیس به دنبال بازگشایی عمومی مواجه خدمات مانند از دست داده و در بر داشت که بسته شده اند و در طول این مستند در رابطه با استانی طرح دولت برای بازگشایی شده است. وی گفت: اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد بود به زودی.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de