جدید کروناویروس شیوع بیماری اعلام شده است در دراز مدت مراقبت از امکانات در لیندسی و برایتون و به تازگی اعلام کرد شیوع بیماری در لیندسی شده است لغو این منطقه واحد بهداشت اعلام کرد اواخر سه شنبه شب.

در بیانیه صادر شده در 11 بعد از ظهر Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت گفت: شیوع بیماری های اعلام شده در Caressant مراقبت در لیندسی و مپلوود پرستاری در برایتون. شیوع نیز باقی مانده است در اثر در مورد مانور جامعه مراقبت در Bobcaygeon. علاوه بر این شیوع اعلام شده در مارس 1 در آدلاید در محل لیندسی لغو شد روز سه شنبه ، واحد بهداشت اعلام کرد.

ادامه مطلب: پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon, Ont. ‘با احتیاط خوش بینانه’ شیوع به زودی بیش از

روز دوشنبه واحد بهداشت تنظیم کلی آن coronavirus موارد به 158 چهار کمتر از گزارش شد در روز دوشنبه. این تغییر را می بیند تعداد موارد تایید شده در شهر Kawartha Lakes کاهش از 142 به 138. از 142 مورد در شهرداری 103 در حال حل و فصل شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این 13 نفر در Northumberland County و هفت در Haliburton شهرستان تمام شده است حل و فصل شود.

Caressant مراقبت

این واحد بهداشت می گوید افزایش نظارت تست در آوریل 30 رهبری به یکی بدون علامت ساکن در Caressant مراقبت از تست مثبت برای COVID-19 با شیوع اعلام شده در روز دوشنبه. با توجه به واحد بهداشت, بیمار زندگی در یک اتاق خصوصی اما مشترک مشترک اتاق ناهار خوری و مناطق از جمله سالن.

به عنوان یک نتیجه تمام افراد حاضر شده جدا شده و به اتاق خود و دریافت غذا سینی خدمات. بیشتر نتایج آزمون برای این مرکز هنوز در انتظار است.

“ما در حال کار با بهداشت عمومی و انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به ما ساکنان و کارکنان گفت:” استوارت Oakley ارتباطات و مدیر بازاریابی برای Caressant مراقبت های پرستاری و خانه های بازنشستگی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

داشتن تست اضافی انجام شود این است که ما اجازه می دهد برای شناسایی افرادی که باید این ویروس به اطمینان ما قرار داده و اقدامات در محل برای کمک به متوقف کردن گسترش به دیگران در امکانات ما.”

Coboconk ساکنان درخواست cottagers به ماندن در خانه

Coboconk ساکنان درخواست cottagers به ماندن در خانه

مپلوود پرستاری

این واحد بهداشت می گوید شیوع در مپلوود پرستاری اعلام شد روز دوشنبه پس از تست در مارس 1 در یک علامتی مقیم مثبت بود برای COVID-19. چهل و یکی از ساکنان زندگی در یک طبقه خانه است که یک بخش و نیمه خصوصی اتاق است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Omni مراقبت های بهداشتی که در عمل مپلوود می گوید بیمار جدا شده در یک اتاق. سرویس سینی برای اقامت وعده های غذایی اجرا شده است و کارکنان شده اند با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و در حال حاضر محدود به کار در مناطق مشخص شده برای کمک به کاهش هر
پتانسیل گسترش یافته است.

افزایش نظارت تست برای مپلوود برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته را برگزار زودتر با توجه به این تایید نتیجه آزمون.

“ما در حال ادامه برای کار با واحد بهداشت برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما ساکنان و کارکنان گفت:” پاتریک مک کارتی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Omni مراقبت های بهداشتی.

“ما در حال اجرا توصیه می شود انزوا و دیگر عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل و همچنان به نظارت بر ساکنان ما به دنبال هر گونه علائم اضافی.”

مورد مانور

شیوع اعلام شده در این تاسیسات در آوریل 26 بعد از افزایش نظارت تست پیدا شش بدون علامت ساکنان و شش بدون علامت کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

اما در مارس 1, واحد بهداشت می گوید: از آن مطلع شد خطا از Bio-آزمایشگاه های آزمون در اتاوا است که “ممکن است منجر به” در مثبت کاذب آزمون نتایج جستجو برای 12 نفر.

ادامه مطلب: قانون شرکت برنامه ریزی طرح دعوی در دادگاه بیش از غلط COVID-19 آزمايش مثبت در Bobcaygeon مراقبت دراز مدت

این واحد بهداشت می گوید تمام شد دوباره تست شده و در روز سه شنبه پنج نفر از افراد’ نتایج منفی بودند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“باقی مانده نتایج آزمون نشده اند بازگشت و پس از وقوع است برداشته شده است انتظار این نتایج” سلامت واحد اعلام کرد.

Adelaid محل

سلامت واحد یادداشت شیوع اعلام شده در مارس 1 در آدلاید در محل لیندسی لغو شد در روز سه شنبه. این واحد بهداشت می گوید: یک خطا از Bio-آزمایشگاه های آزمون دوباره منجر به مثبت کاذب تست نتیجه پس از یک بدون علامت ساکن شده بود آزمایش به عنوان بخشی از روال تمرین برای ساکنان جدید است.

“در همان روز به واحد بهداشت اعلام کرد شیوع آن مطلع شد که یک آزمایشگاه خطا ممکن است منجر به مثبت کاذب تست نتیجه برای یک فرد در آدلاید جای” سلامت واحد اعلام کرد. “ساکن شد reswabbed و امروز (سه شنبه) نتایج بازگردانده شدند نشان دادن فرد ندارد COVID-19. آغاز شد و سپس برداشته.”

دکتر لین Noseworthy بهداشت واحد پزشکی افسر بهداشت می گوید این است که همکاری نزدیک با منطقه و بیمارستان امدادگران و خانواده و تيم سلامت به آزمون علامت دار و بدون علامت ساکنان و کارکنان مراقبت دراز مدت خانه ها و خانه های بازنشستگی به عنوان بخشی از افزایش نظارت و برنامه.

“ما بسیار خوش شانس بود کار ما با مراقبت های بهداشتی همکاران برای تکمیل این نظارت تست,” او گفت:. “کارکنان از خانه بودند که در بسیاری از موارد با کمک کارکنان از بیمارستان ها و اورژانس خدمات و سلامت خانواده تیم موثر بوده است در گرفتن تست به سرعت انجام می شود به طوری که ما می توانیم یک تصویر واضح تر از چه نوع گسترش ما شاهد در جوامع ما است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de