Coronavirus ممکن است معطل در محروم ترین بخش جامعه بریتانیا پس از اجتماعی فاصله و اقدامات تست رانده اند آن را خارج از جریان اصلی پیشرو دانشمند دولت هشدار داده است.

خانم آنجلا مک لین وزارت دفاع را مشاور ارشد علمی گفت که حتی پس از مستند برداشته شده است و عفونت شماره فروکش کرده این ویروس می تواند به پیدا کردن یک پناهگاه در میان بسیاری از “سخت برای رسیدن به” مردم اغلب در نظر گرفته شود که شامل بی خانمان ها در دراز مدت به نفع متقاضیان و کارگران مهاجر.

مسئولین باید مسئولیت برای انجام شکار کردن جیب عفونت در “هر بخشی از جامعه ما,” او گفت:.

خانم آنجلا صحبت شد فقط لحظاتی پس از اولین وزیر دولت دومینیک Raab گفت: روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که بوریس جانسون بیماری اخیر نشان داد که کروناویروس “تبعیض قائل نیست”.

ایستاده در کنار آقای Raab در هیچ 10, خانم آنجلا در زمان به طور قابل توجهی متفاوت تن: “بیماری های عفونی همیشه و همیشه هدف محروم.

“و من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ما از ترس ما به عنوان انشاءالله بروز عفونت و تعدادی از افرادی که آلوده می شوند هر روز حق را به سطوح بسیار پایین است که عفونت را ناپدید می شوند و به بخش هایی از جوامع ما هستند که واقعا سخت برای رسیدن به.

“آن وقت همه ما از جمله دانشمندان ما برای پیدا کردن راه هایی است که ما می توانید مطمئن شوید که ما می توانیم پیگیری مداوم گسترش عفونت در میان هر بخشی از جامعه ما است.”

او در پاسخ به یک سوال از داوطلب جامعه Bren McInerney که انتخاب شد از اعضای عمومی برای شرکت در روزانه کنفرانس.

آقای McInerney از Gloucester پرسید که چگونه بریتانیا می توانید اطمینان حاصل شود که آن را به عنوان ظهور از Covid-19 شیوع “ما آدرس نابرابری در سراسر جامعه و همسایگان و همچنان به سرمایه گذاری و توانمند سازی جوامع محلی برای رشد”.

آقای Raab به او گفت که همه گیر شده بود “به موقع یادآوری” از اهمیت “درست کردن” دستور کار مجموعه توسط آقای جانسون در سال گذشته انتخابات عمومی.

و او اضافه کرد: “یکی از چیزهایی است که ما با کروناویروس است که نه تبعیض. ما باید نخست وزیر که کم گذاشته با آن است. ما باید مردم در سراسر کشور-بوده است و غیر قابل نفوذ به این ویروس است.

“و من فکر می کنم آن را نیز به ما آموخت برای قدردانی از کسانی که کلید کارگران که اشاره کردم نه فقط کسانی که در بیمه خدمات درمانی و مراقبت از خانه که بدیهی است که انجام یک کار شگفت انگیز اما همچنین کسانی که نگه داشتن ما سوپر مارکت ها در حال اجرا نگه داشتن تحویل در جریان است.”

آقای Raab گفت بریتانیا باید مطمئن شوید که آن را می آید برای خروج از بحران “هم به عنوان یک کشور” و زنده نگه میدارد چرا که روح ملی “ماموریت” اجازه داده است که از آن برای مقابله با کروناویروس.

با آقای جانسون انتظار می رود مجموعه ای از نقشه راه خروج از مستند در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه وزیر امور خارجه بریتانیا هشدار داد که مرحله بعد از بازیابی “آسان نخواهد بود”.

“به نظر ما این تصمیم گیری است که ما را به حفاظت از زندگی بلکه برای محافظت از ما راه زندگی, آن را در حال حاضر روشن است که فاز دوم متفاوت خواهد بود,” او گفت:.

“ما نیاز به تنظیم جدید طبیعی” که در آن ما به عنوان یک جامعه انطباق با ایمن راه های جدید برای کار به سفر به ارتباط برقرار کردن و برای رفتن در مورد زندگی روزانه ما است.

“ما هرگز از تجربه چیزی مثل این اولین مرحله از Covid-19 از نظر مقیاس از زندگی را از دست داده بلکه مستند آن مورد نیاز است.

“همانطور که ما به جلو بروید ما می خواهیم به مطمئن شوید که فاز بعدی این است که راحت تر است و بیشتر پایدار و جلوگیری از آسیب پایدار به شغل و معیشت.

“اما ما نیاز به تحت هیچ توهمی – مرحله بعدی آسان نخواهد بود.

“اگر ما می خواهیم برای حفاظت از زندگی و حفظ راه ما از زندگی ما باید همچنان به هدایت علمی توصیه های ما را دریافت کنید و مطمئن شوید که مراحل بعدی ما را استواری و پایدار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de