انگلیسی ها هم اکنون می توانید جستجو تعداد coronavirus مرگ و میر در خود محلات پس از نقشه های تعاملی آنلاین ارسال شده توسط دفتر آمار ملی.

این نمودار نشان می دهد که چگونه بسیاری از مرگ و میر مرتبط شده اند به Covid-19 در هر منطقه مقامات محلی در انگلستان و ولز است.

لندن و نیویورک از Newham برنت و Hackney نشان داده شده است به سه بدترین آمار مناطق و رنج 144, 142 127 مرگ در هر 100000 نفر بود.

هفت دیگر محلات در پایتخت – Tower Hamlets Haringey, هارو, Southwark, Lewisham, Lambeth و Ealing – حساب به صورت کامل بالا 10 مقامات محلی با بالاترین نرخ مرگ و میر این گزارش نشان می دهد.

اعداد نیز در میدلندز غربی منچستر و لیورپول.

نوریچ و هیستینگز در ساسکس شرقی دارای کمترین میزان درد و رنج فقط پنج و شش مرگ در هر 100000 نفر بود.

نتايج گرفته شده از مرگ و میر ثبت شده بین 1 مارس و آوریل 17 – به نظر می رسد برای حمایت از آنچه شواهد حدیثی است طولانی نشان می دهد: که بیماری است نه یک زمین به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند.

بلکه ساکنان زندگی در محروم ترین مناطق انگلستان و ولز در حال مرگ هستند در دو نرخ از کسانی که در مرفه ترین postcodes.

هم فقیرترین مناطق رنج می برد به طور متوسط 55 Covid-19-مربوط به مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با مربوطه رقم تنها 25 در ثروتمندترین محلات.


تحلیلگران می گویند این تقسیم این است که به احتمال زیاد ناشی از عوامل متعدد.

کسانی که در فقر زندگی می کنند تمایل به سیگار کشیدن و نوشیدن در یک مقدار بزرگتر هستند به احتمال زیاد به چاقی و تمایل دارند که تعداد بیشتری از بیماری های مزمن – همه از آن افزایش احتمال رنج می برند بیشتر به شدت با اشکال.

مهمتر بیش از حد کسانی که درآمد پایین هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از حمل و نقل عمومی و به احتمال زیاد در زندگی مشترک, خواص – رانندگی تا احتمال ابتلا به این ویروس در وهله اول. آنها کمتر به احتمال زیاد قادر به کار از خانه در طول مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de