به وزیر بهداشت پیشنهاد کرده است که پلیس باید اقدام علیه دولت, مشاور که گفته نقض coronavirus مستند با اجازه دادن به دوست دختر خود را به بازدید از خانه خود.

مت Hancock گفت: پروفسور نیل فرگوسن “در زمان مناسب تصمیم به استعفا” از علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری پس از اذعان او ساخته شده یک “خطا در قضاوت” با رابط.

امپریال کالج لندن و پژوهشگر کار بسیار مهم بود در بوریس جانسون حرکت به اعمال محدودیت های بی سابقه ای در جنبش و انجمن.

در مورد خواسته پلیس دخالت آقای Hancock گفت: اسکای نیوز: “آنها را در تصمیم گیری های خود مستقل از وزرا که کاملا حق آن را همیشه مانند آن.

“حتی اگر من یک پاسخ روشن به آنچه که من فکر می کنم به عنوان وزیر راه ما اجرا پلیس است که آنها تصمیم گیری بود.

“بنابراین من آنها را به فضای خود را به این تصمیم اما من فکر می کنم او در زمان مناسب تصمیم به استعفا.”

اما پلیس شهری که مسئولیت این مورد به عنوان هر دو پروفسور فرگوسن و دوست دخترش در لندن زندگی می کنند گفت: آنها را بدون عمل است.

“ما متعهد به نقش ما در حمایت از پایبندی به دولت هدایت و روشن ساخته اند که ما موقعیت شروع است توضیح نیاز به پیروی از قوانین و مقررات با هر کسی که در نقض به منظور حفظ افراد سالم و محافظت از بیمه خدمات درمانی” بیانیه ای گفت:.

“روشن است در این مورد که در حالی که این رفتار به سادگی ناامید کننده استاد فرگوسن پذیرفته است که او به خطا قضاوت و گرفته و مسئولیت آن. بنابراین ما قصد ندارند به هر اقدام دیگری است.”

آیا پروفسور فرگوسن ارتکاب یک جرم?

این تلگراف گزارش داد که او اجازه 38 ساله Antonia Staats گفت: به او “عاشق” به دیدار او در خانه در لندن حداقل دو بار در طول این مستند در 30 مارس و 8 مارس.

تحت حفاظت بهداشت مقررات که آورده بودند برای به اجرا درآوردن انگلستان مستند اعلام کرد در 23 مارس آن را غیر قانونی است به ترک خانه “بدون معقول بهانه”.

مقررات 6 آمده است: “در طول اضطراری دوره هیچ فرد ممکن است ترک شود و یا در خارج از جایی که آنها زندگی می کنند بدون معقول ببخشید.”

نقض قانون می توان با 60 پوندی جریمه یا بازداشت در موارد شدید اگر چه پلیس دستور داده شده است به استفاده از مجری به عنوان آخرین چاره.

اما قانون به عنوان آن می ایستد تنها به کسی که در سمت چپ خانه خود را به جای شخص در حال بازدید.

بنابراین در حالی که Ms Staats می تواند مورد بررسی به صورت بالقوه نقض حفاظت از بهداشت و درمان مقررات پروفسور فرگوسن نمی تواند شکسته اند که قانون در حالی که ماندن در داخل خانه خود را.

اما تحت جداگانه دادستانی دادگاه قانون سال 1980 آن جرم به “کمک های اولیه, abet, مشاوره و یا تهیه” کسی که دیگری را به ارتکاب خلاصه ای جرم است.

“هیچ اقدام دیگری گرفته خواهد شد در برابر هر کسی” یک سخنگوی اسکاتلندیارد گفت.

(مارشا J)

چرا پلیس هیچ اقدام دیگری?

پلیس دستور داده شده است به استفاده از بازداشت و جریمه تحت حفاظت بهداشت مقررات به عنوان “آخرین راه حل” پس از تشویق مردم به پیروی از قانون به طور داوطلبانه.

به عنوان بیانیه ای از اسکاتلندیارد گفت: آن “موقعیت شروع است توضیح نیاز به پیروی از قوانین و مقررات با هر کسی که در نقض به منظور حفظ افراد سالم و محافظت از بیمه خدمات درمانی”.

پلیس متروپولیتن دست 634 جریمه در ماه اول مستند — نرخ بسیار پایین تر از منطقه ای دیگر نیروهای پلیس.

تعداد کمتر از مناطق با مقدار کوچکتر جمعیت از جمله ساری, Sussex و دره رودخانه تیمز.

اقدام در برابر Ms Staats خطرات ظاهر نامتناسب در مقایسه با اسکاتلندیارد را رویکرد کلی است که متمرکز در مجامع عمومی و حوادث دیگر که در برخواهد داشت خطر سلامت.

در ماه مارس کمیسر Dame Cressida, کیر, گفت که او تا به حال شده است “بسیار روشن” با افسران که آنها باید مردم را تشویق به پیروی داوطلبانه با قانون است.

“رویکرد من در خدمت من است که یکی به طور کامل از تلاش برای تشویق مردم به تعامل با مردم به گفتگو با مردم,” او اضافه شده است.

کدبانو Cressida, کیر دستور ملاقات به استفاده از اجرای قدرت به عنوان آخرین راه حل (گتی ایماژ)

است وجود دارد یک حقوقی سابقه برای موارد مشابه?

ما نمی دانیم. ملی روسای پلیس اسلامی است انتشار این تعداد جریمه های صادر شده توسط پلیس منطقه ای نیروهای — تقریبا 9,000 در انگلستان توسط 27 مارس.

اما از آنجا که از راه آنها دست از این شرایط خاص برای هر یک از خوب ثبت نشده است.

توسط آنها پرداخت مردم برای جلوگیری از پیگرد قانونی و موارد را به دادگاه بروید.

اگر مردم حاضر به پرداخت جریمه می توان آنها را تحت تعقیب قرار بهداشتی مقررات حفاظت, اما هیچ داده ها در تعدادی از این موارد است و در عین حال در دسترس و مستند ساخته شده است آن را دشوار برای روزنامه نگاران به گزارش جامع در دادستانی دادگاه رسیدگی است.

بازدید شریک یک “معقول بهانه” به ترک خانه ؟

آن است و مقامات ساخته شده روشن است که در روز اول این مستند.

در یک نشست خبری در 24 مارس معاون افسر ارشد پزشکی پیشنهاد زوج هایی که از هم جدا زندگی می کنند باید با حرکت در کنار هم, اگر آنها می خواستند برای ادامه دیدن هر یک از دیگر.

جنی Harries گفت: “مسئله این است که ما نمی خواهیم به مردم در داخل و خارج از خانواده. آن را خواهد شکست هدف کاهش تعاملات اجتماعی و اجازه می دهد انتقال بیماری است.”

در زمان آقای Hancock گفت: مردم باید “را انتخاب و با آن چوب”.

قانون لیست های متعدد معقول بهانه که جامع نیست و شامل ورزش, خرید کار در حال حرکت در خانه و فرار از خطر آسیب برساند.

آنچه که پروفسور فرگوسن گفت ؟

او گفت: تلگراف: “من قبول من خطا در قضاوت و در زمان اشتباه ، بنابراین من پا را از دخالت در مریم گلی.

“من عمل در اعتقاد به این که من مصون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و به طور کامل جدا شده خودم را برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم.

“من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر. دولت هدایت صریح است و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.”

پروفسور فرگوسن تحقیقات هشدار داد که از 250.000 نفر می میرند در انگلستان بدون اقدام جدی قبل از بوریس جانسون محدودیت های تحمیل شده.

یک ریاضیدان و اپیدمیولوژی او به رهبری امپریالیستی تیم که مدل گسترش و تاثیر Covid-19 در یک دولت-سفارش گزارش.

کاغذ گفت: صرفا در کند کردن روند گسترش این ویروس که تا به حال در آن نقطه است به این هدف می توانست منجر به بیمه خدمات درمانی در حال غرق موارد است.

در 18 مارس اعلام کرد که او تا به حال تب و سرفه علائم Covid-19 و وجود یک خطر کوچک او آلوده دیگران در برجسته “نیاز به پاسخ آن شده است به تصویب رسید”.

او است که برای اولین بار با مشخصات بالا استعفای گیر با کاترین Calderwood ترک اسکاتلند به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو سفر به خانه دوم.

امپریال کالج لندن گفت: پروفسور فرگوسن “همچنان به تمرکز بر روی تحقیق مهم است”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de