Coronavirus: سرپرستان رو ‘در حال رشد فقر و بحران’ در طول همه گیر نمایندگان مجلس هشدار داد

وزرای هستند که خواست برای محافظت از مراقبین از “فقر رو به رشد بحران” با فعالان هشدار coronavirus همه گیر قرار داده و آنها را تحت “غیر قابل تحمل فشار”.

یک نامه مشترک به نمایندگان مجلس امضا شده توسط 100 موسسات خیریه و اتحادیه های کارگری از جمله آکسفام سرپرستان انگلستان و صدا متحده که سرپرستان خط مقدم مبارزه با Covid-19 روبرو هستند “غیر قابل تحمل فشار” پس از داشتن شده است “کم ارزش و پاداش بیش از حد”.

سازمان استدلال می کنند پرداخت نشده مراقبین ارائه مراقبت برای اعضای خانواده و دوستان بودند “حیاتی” در بریتانیا در تلاش برای نگه داشتن افراد در معرض خطر ایمن از ویروس هایی که سمت چپ احساس “را نادیده گرفته و نامرئی” در طول بیماری همه گیر.

در این نامه آمده coronavirus باید یک “نقطه عطف” چگونه در جامعه رفتار سرپرستان و خواست وزیران برای محافظت از آنها را از فقر با افزایش امنیت اجتماعی در سطح و افزایش نقدی با توجه به اجتماعی ارائه دهندگان مراقبت.

این می آید به عنوان تحقیقات جدید توسط مراقبت بریتانیا نشان می دهد که اکثریت (81 درصد) پرداخت نشده مراقبین صرف بیشتر در مواد غذایی و لوازم خانگی اسکناس در بالا از آنچه آنها در حال حاضر کمک می کند نسبت به هزینه های مراقبت.

جدید نظرسنجی در عین حال نشان می دهد که بیش از سه چهارم از بریتانیا بر این باورند مراقبت از کار بسیار با ارزش به اندازه کافی توسط دولت در حالی که نزدیک به دو سوم بر این باورند کسانی که در کم درآمد که پس از بیمار و یا افراد معلول باید بیشتر دریافت حمایت مالی.

کتی سبک از Chartham نزدیکی کانتربری است که پرداخت نشده مراقب برای شوهرش که یک دژنراتیو مترقی بیماری و او گفت: او تا به حال هزینه های افزایش یافته با توجه به کوروناویروس.

“ما قادر به ترک خانه و ما شده اند قادر به خرید آنلاین اسلات بنابراین ما شده ایم متکی کوچک محلی شرکت برای تامین و تحویل هر هزینه های اضافی £10. نه هر کس که نوع پول به لوازم یدکی در هر زمان که آنها نیاز به یک فروشگاه” او گفت:.

کتی است که حمایت از این فراخوان برای بیشتر شناختن و حمایت برای مراقبین و گفت: “این احساس مراقبین سهم کاملا در زیر رادار و قبل از همه گیر اما در حال حاضر در پشت درهای بسته آن را احساس می کند مانند ما به طور کامل نامرئی.

“علاوه بر پیامدهای مالی بحران جسمی من خسته و ذهنی من خرد. و در عین حال از طریق مراقب کمک هزینه دولت ارزش تلاش من در کمتر از 10 پوند در روز است. آن را می سازد شما احساس بی ارزش است.”

این ائتلاف خواستار افزایش به مزایای کلیدی از جمله مراقب و کمک هزینه اولاد و همچنین تغییرات فوری به اعتبار جهانی از جمله از بین بردن پنج هفته صبر کنید برای یک پرداخت اولیه محدودیت در تعداد فرزندان خانواده های پرداخت برای دریافت و سود کلاه.

این سازمان همچنین خواستار قابل توجهی تزریق پول نقد به مراقبت های اجتماعی سیستم برای فعال کردن ارائه دهندگان خدمات به کارگران خود را پرداخت حداقل واقعی دستمزد زندگی می کنند.

دنی Sriskandarajah مدیر اجرایی آکسفام GB گفت: “مراقبین تحت-ارزش – حتی قبل از این بحران ضربه بیش از حد بسیاری از آنها زندگی در زیر breadline تلاش برای شناور باقی می ماند.

“وجود دارد قریب به اتفاق حمایت برای مراقبین داده می شود یک معامله عادلانه تر – رهبران سیاسی در سراسر انگلستان آن را مدیون آنها را به مطمئن شوید که آنها در حال محافظت از فقر در حال حاضر و در آینده است.”

دکتر مریم-ان استفنسون مدیر زنان در بودجه گفت: “این بیماری همه گیر است درخشید نور بر نقش حیاتی مراقبین. برای بیش از حد طولانی و مراقبت و کار شده است کم ارزش گذاری شده با کمبود بودجه روبرو شده و underpaid.

“مراقبت از مسئولیت نمی افتد به همان اندازه زنان تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق ملت سرپرستان هر دو پرداخت شده و پرداخت نشده. که بدان معنی است که این زنان هستند که در معرض بیشترین خطر ابتلا به فشار بیشتر و بیشتر به فقر در طول Coronavirus بحران است.”


یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: “پرداخت نشده مراقبین را ارزشمند تفاوت به زندگی مردم آنها حمایت و بخشی جدایی ناپذیر از ما مراقبت بهداشتی و اجتماعی به خصوص بی سابقه ای در طول این دوره است.

“در طول شیوع ارائه حمایت عاطفی شمارش به سمت مراقب کمک هزینه آستانه 35 ساعت مراقبت در هفته به طوری که پرداخت نشده سرپرستان را می توانید در ادامه به ادعای مراقب کمک هزینه اگر آنها نیاز به خود منزوی.

“ما در حال همکاری نزدیک با مراقبین سازمان برای حمایت از مراقبین در طول این دوره است. ما ارائه بودجه به گسترش مراقبین انگلستان تلفنی باز بار اطلاعات و مشاوره خدمات پس پرداخت نشده سرپرستان می توانند برای دسترسی به اطلاعات قابل اعتماد و مشاوره و ما در حال کار بر روی راهنمایی بیشتر برای مراقبین جوان که به زودی منتشر می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر