چین هنگ کنگ امور اداری در روز چهارشنبه را محکوم کرد هنگ کنگ معترضان به عنوان “سیاسی” ویروس که به دنبال استقلال هشدار دهنده که شهر را هرگز آرام می شود مگر اینکه “سیاه چادری تظاهرات خشونت آمیز” تمام شد برداشته شده است.

هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور هشدار داد که چین به دولت مرکزی نمی خواهد نشستن idly “با این مجنون بی پروا نیروی در محل” و چین که دولت مرکزی است که بیشترین مسئولیت را در حفظ نظم و حراست از امنیت ملی است.

ادامه مطلب: معترضان در هنگ کنگ به دست آوردن بخار به عنوان چین coronavirus عفونت رسید

“سوخته-زمین اکشن سیاه چادری خشونت آمیز معترضان سیاسی است که ویروس در هنگ کنگ جامعه و دشمن به “یک کشور و دو سیستم” ، ” دفتر گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“تا زمانی که معترضان حذف نمی شوند, هنگ کنگ هرگز آرام” را گفت.

مالی آسیا hub شد لرزاند در سال 2019 توسط ماه عظیم و گاهی خشونت آمیز سیاسی در تظاهرات پس از تلاش برای معرفی یک استرداد لایحه به سرزمین اصلی چین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از معترضان در پریشتینا با پلیس هنگ کنگ.

شیوع کروناویروس: هنگ کنگ محلی مهاجران بازگشت به شهر قرنطینه در هتل ها در میان COVID-19 همه گیر

شیوع کروناویروس: هنگ کنگ محلی مهاجران بازگشت به شهر قرنطینه در هتل ها در میان COVID-19 همه گیر

معترضان گفت: پکن به دنبال تضعیف “یک کشور دو سیستم” سبک حکومت است که حداقل تضمین های گسترده ای برای آزادی هنگ کنگ پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

پکن را رد کرد انتقاد آن است که به دنبال به دست درازی در این شهرستان را بسیار گرامی آزادی.

هنگ کنگ پلیس ضد شورش پراکنده جمعیت 300 معترضان در برخی از سیاه پوشیدن در اواخر ماه گذشته — اولین ملاحظه اعتراض از دولت ممنوعیت جلسات عمومی در پایان ماه مارس برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

ادامه مطلب: هنگ کنگ معترضان پراکنده با پلیس در میان COVID-19 شیوع

تنش های سیاسی افزایش یافته است پس از 15 معترضان بازداشت شدند و در ماه آوریل است.

هنگ کنگ اقتصاد ثبت شده در سه ماهه اول عمیق ترین آن سالانه انقباض حداقل از سال 1974 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس برخورد یک ضربه سنگین به فعالیت های کسب و کار در حال حاضر در کاهش پس از تظاهرات ضد دولتی.

هنگ کنگ معترضان پاپ شامپاین کشته مبتلا COVID-19

هنگ کنگ معترضان پاپ شامپاین کشته مبتلا COVID-19

هنگ کنگ و ماکائو امور گفت که در حالی که وجود دارد بسیاری از عوامل موثر در هنگ کنگ اقتصادی مشکل اصلی بود تظاهرات ضد دولتی.

“هنگ کنگ بزرگترین مشکل از درون می آید که خشونت نیروهای آشکارا خواستار و درگیر شدن در ‘lanchao’,” گفت: این دفتر با اشاره به تاکتیک کشیدن همه جامعه در یک scorched-earth شیوه ای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

(گزارش شده توسط Huizhong وو سرخدار لوان تیان و Se Young Lee; ویرایش توسط تام Hogue و Michael Perry)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de