کالیفرنیا شکایت Uber و Lyft ادعا رانندگان misclassified – CNET


uber-driver-ride-sharing-protest-unions7788

جدید طرح دعوی در دادگاه در برابر Uber و Lyft با هدف اجرای کالیفرنیا AB 5 قانون.

جیمز مارتین/CNET

ایالت کالیفرنیا است که تحت پیگرد Uber و Lyft. دادستان کل خاویر بکررا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دو سوار-نقطه شرکت در روز سه شنبه ادعا آنها “بهره برداری از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران کالیفرنیا” طبقه بندی رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل و نه کارکنان.

“آن کسانی که آسیب پذیر رانندگان بازنده هستند در کل این فرایند” بکررا گفت: در طول یک تماس را فشار دهید با خبرنگاران در روز سه شنبه. “ما بر این باورند که نوآوری نمی کند و نیاز شما را به بدرفتاری با کارگران.”

طرح دعوی در دادگاه مدعی Uber و Lyft نقض ایالتی کالیفرنیا در قانون به نام AB 5که با هدف اطمینان از کارگران کافی نیروی کار حمایت, طبقه بندی آنها به عنوان کارکنان. کت و شلوار واصل شد در سن فرانسیسکو County Superior Court توسط دفتر دادستان کل در رابطه با شهر وکلای مدافع از سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بارگذاری, بلند کردن اجسام رانندگان تقاضا دنده محافظ در طول coronavirus…


5:04

بحث بر سر فرفره منافع کارگر درگرفته است ، پرونده های حقوقی متعددی شده اند در برابر بارگذاری, بلند کردن اجسام و دیگر فرفره اقتصاد شرکت های دوستیابی به عنوان دور برگشت به عنوان 2013. اما در حال حاضر به عنوان رمان coronavirus همه گیر است متزلزل جامعه که بحث شده و تقویت شده.

فرفره کارگران در نظر گرفته شده ضروری کارگران معنی که آنها می توانند همچنان به کار به عنوان ویروس گسترش می یابد. چرا که آنها هنوز هم در خارج وجود دارد ارائه مواد غذایی برای افراد در قرنطینه و حمل و نقل پزشکی کارگران و از بیمارستان می توان آنها را بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19. هزاران نفر از Uber و Lyft رانندگان آلوده شده اند و یا در معرض coronavirus با توجه به شرکت و حداقل پنج رانندگان فوت کرده اند از این بیماری است.

Uber گفت: این شرکت قصد دارد برای مبارزه با طرح دعوی در دادگاه. “در زمانی که در کالیفرنیا اقتصاد در بحران با 4 میلیون نفر از کار ما نیاز به آن را آسان تر نه سخت تر برای مردم را به سرعت شروع به کسب درآمد,” او گفت:.

یک Lyft گفت: این شرکت کار خواهد کرد با قانونگذاران دولت “را به تمام مزایای کالیفرنیا نوآوری اقتصاد به عنوان بسیاری از کارگران به عنوان امکان پذیر است.”

به عنوان پیمانکاران مستقل Uber و Lyft رانندگان نیست به عنوان مزایای همان کارکنان. آنها لازم نیست که شرکت های بیمه درمانی, مرخصی استعلاجی, خانواده, ترک, ناتوانی یا جبران خسارت کارگران. هر دو Uber و Lyft ارائه شده رانندگان دو هفته مرخصی استعلاجی اگر آنها مبتلا و یا در معرض COVID-19 اما CNET پیدا کرده است که پرداخت می تواند سخت برای به دست آوردن.

کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه در برابر Uber و Lyft را به هدف دو شرکت متوقف classifing رانندگان خود را به عنوان پیمانکاران مستقل. کت و شلوار می گوید که شرکت “به دست آوردن ناعادلانه و غیر قانونی مزیت رقابتی” با چنین طبقه بندی و جلوگیری از پرداخت های دولت مالیات حقوق و دستمزد.

“کالیفرنیا قوانین زمین با حقوق و حمایت از کارگران و کارفرمایان” بکررا گفت. “ما قصد داریم به مطمئن شوید که Uber و Lyft, قوانین بازی.”

Uber و Lyft بخشی از یک ائتلاف فرفره اقتصاد شرکت های اسپانسر در انتخابات نوامبر ابتکارکه می تواند آنها را معاف از AB 5. هر دو شرکت باید صرف 30 میلیون دلار برای حمایت از اندازه گیری شناخته شده به عنوان “محافظت از برنامه های مبتنی بر رانندگان و خدمات عمل می کنند” و گفت: هر دو آنها صرف بیشتر در مبارزات انتخاباتی اگر نیاز بود.

کالیفرنیا قانونگذاران آورده و با توجه به رای گیری ابتکار عمل در طول تماس را فشار دهید در روز سه شنبه گفت: این باعث می شود خود را به طرح دعوی در دادگاه همه مهم تر است.

“آنها در حال رفتن به رفتن به انتخابات و صرف ده ها میلیون دلار برای سرنگونی خواهد کالیفرنیا قوه مقننه” شهرستان سن فرانسیسکو وکیل دنیس Herrera گفت. “زمان برای ژیان انجام نیاز به به پایان رسیده است.”

طرح دعوی در دادگاه به دنبال جریمه این شرکت تا 2500 دلار برای هر تخلف بر اساس قانون کالیفرنیا. اگر قوانین دادگاه به نفع دولت Uber و Lyft می تواند در نهایت با توجه صدها میلیون دلار در آن مجازات مدنی و در پشت دستمزد رانندگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر