آندروید 11 بتا راه اندازی ژوئن 3, و آن را به شما کمک کند مبارزه با robocalls – CNET


google-hq-sede-mountain-view.jpg

تکرار بعدی از سیستم عامل آندروید گوگل در حال آمدن است در ماه ژوئن.

سارا تو/CNET

گوگل در روز چهارشنبه گفت: این برگزاری یک رویداد آنلاین ماه آینده به پرده بتا نسخه اندروید 11, نسل بعدی گوگل در سیستم عامل تلفن همراه.

این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 3 در 8 a. m. PT خواهد شد از ویژگی های کلیدی آدرس از گوگل مدیران از جمله آندروید معاون مهندسی, Dave Burke و مدیر ارشد, مدیریت محصول استفانی Cuthbertson. پس از آن این شرکت برگزار خواهد شد زنده پرسش و پاسخ جلسه و فنی ایران با هدف توسعه دهندگان نرم افزار.

این غول جستجو به طور معمول جلوه آندروید در Google I/O این شرکت سالانه کنفرانس توسعه و بزرگترین رویداد سال است. اما جمع آوری شد لغو این سال با توجه به گسترش رمان coronavirus.

گوگل در حال حاضر منتشر شد یک تعداد انگشت شماری از توسعه دهنده پیش نمایش اندروید, 11, تست نسخه از این نرم افزار برای برنامه سازان را امتحان کنید قبل از این سیستم عامل منتشر شده است به طور گسترده تر.

یکی از ویژگی های جدید اجازه می دهد تا مردم گرانت برنامه های یک بار دسترسی به محل میکروفون و دوربین داده به جای توسعه دهندگان گرفتن گسترده تر به اطلاعات دسترسی داشته باشید. با گزینه جدید برنامه سازان تنها به دریافت اطلاعات تا زمانی که کاربر حرکت می کند به دور از برنامه. پس از آن توسعه دهندگان را مجبور به درخواست برای اجازه دوباره.

یکی دیگر از ارتقاء پردازد مزاحم robocalls. آندروید 11 به شما اجازه تماس-برنامه های غربالگری برای جلوگیری از دادن تماس. این نرم افزار به شما اجازه برنامه های بررسی یک تماس را “بزنید/متزلزل”, وضعیت, است که محافظت در برابر کلاهبرداری. آن را نیز می تواند ضبط چرا کسی رد تماس بگیرید. اگر یک کاربر اعطا مجوز این برنامه می توانید ببینید اگر یک تماس از کسی که در مخاطبین خود و یا خارج از شماره است.

اندیشه غالب ترین سیستم عامل تلفن همراه در جهان تأمین انرژی تقریبا نه از 10 گوشی های هوشمند روانه بازار جهانی است. اما گوگل بزرگترین چالش با نسخه های جدید اندروید است که واقع شدن آنها بر روی مردم گوشی های, از حامل های بی سیم و گوشی سازندگان می تواند کاهش سرعت روند.

گوگل نشده منتشر کاربر آمار و ارقام نسخه های قبلی این نرم افزار آندروید, 10. اما آخرین بار گوگل به روز رسانی آن توزیع اعداد در مارس 2019, Android 9 تا به حال فقط نصب شده بر 10.4 درصد از گوشی های آندروید. سه نسخه منتشر شده قبل از آن را تشکیل می دهند 64.4 درصد از گوشی های آندروید. در مقابل 77 درصد از اپل, اپل در جدید ترین نسخه از سیستم عامل iOS 13.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آندروید 10: نکات و ترفندها


2:07

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر