gettyimages-1189253955

آمازون انبار و کارمند در نیویورک درگذشت پس از عقد قرارداد COVID-19.

قانون مهاجرت و ملیت Fassbender/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

یک کارمند آمازون که مشغول به کار در یک انبار در نیویورک درگذشت از COVID-19به بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس که خرده فروش اینترنتی روز سه شنبه گفت. کارمند گذشته مشغول به کار در جزیره استاتن تسهیلات در مارس 5 بود و در قرنطینه قرار داده شده در آوریل 11.

“ما عمیقا غمگین از دست دادن یک همکار در سایت ما در استاتن آیلند نیویورک” آمازون سخنگوی کریستن کیش گفت: تایید وی با شرف. “خانواده و عزیزان در افکار ما و ما در حال حمایت از همکار خود همکاران.”

آمازون گفته شده است در تماس با کارکنان خانواده و ارائه مشاوره و حمایت از کارگران است. این شرکت گفت که این کارمند که نیست شناسایی نیست و اعتقاد به تماس با دیگر کارگران است.

تعدادی از آمازون انبار کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus و حداقل پنج فوت کرده اند با توجه به گزارش های خبری. کارگران در آمازون انبارها در هاوتورن و تریسی, کالیفرنیا درگذشت از COVID-19. دو نفر از کارکنان فروشگاه های زنجیره ای غذاهای کل بازار که آمازون صاحب نیز درگذشت یکی در ماساچوست و یکی دیگر در پورتلند اورگان است.

آمازون آمده است تحت انتقاد شدید برای درمان آن از انبار کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با کارگران سازماندهی یک تعداد انگشت شماری از تظاهرات در سراسر کشور تماس بگیرید برای شرایط کاری امن تر. بسیاری از این کارگران که از ترس خود را در انبارها در حال پتانسیل پرورش زمینه را برای ویروس ها و است که آنها در نهایت می تواند گسترش آن را به خانواده خود و مشتریان آمازون.

ماه گذشته آمازون آن گفت: ارائه بیش از 100 میلیون ماسک به آن فعالیت جهانی شبکه و تمام فروشگاه های مواد غذایی, به آنها برای همه همکاران آمازون سرویس تحویل همکاران فصلی کارکنان و دیگران در سراسر شرکت. E-commerce غول گفت: این نیاز به هر کس مشغول به کار در امکانات خود را به استفاده از یک ماسک. ماسک بخشی از یک سری از اقدامات آمازون گرفته شده در نام حفاظت از کارگران از جمله دما چک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de