کلگری Midtown Co-op گفت: بیشتر کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما در حال حاضر می تواند تایید شش فعال مورد و اضافی نه موارد در حال حاضر حل و فصل شده است” گفت: مدیر عامل شرکت کن Keelor در یک به روز رسانی ارسال به اعضاء.

ادامه مطلب: 3 کارکنان تست مثبت برای COVID-19: کلگری Midtown Co-op

پس از اعلام در آوریل 19 که سه کارگر آزمایش مثبت این فروشگاه به اجرا در علامت خود-ارزیابی و درجه حرارت چک برای همه کارکنان و رسیده به آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی برای تسریع تست, او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این دقیق و اقدامات پیشگیرانه باید پس از کشف موارد دیگری” Keelor گفت.

کلگری Co-op گفته شده است همکاری با, Alberta Health Services.

“ما مطلع شده است توسط AHS که خطر انتقال بین کارکنان در [این] ذخیره و یا به خریداران است و هنوز هم کم” Keelor گفت.

“اکثر موارد به نظر می رسد که قرارداد شده است از خارج مثبت منابع. ما همچنین می تواند تایید کند که AHS است اعتماد به نفس در روش ما است و توصیه نمی شود هر گونه اقدامات بیشتر در بخشی از ما به عنوان ما تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه در [این] فروشگاه در حال کار برای کمک به صاف منحنی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مسطح coronavirus منحنی: چگونه کانادا در مقایسه با کشورهای دیگر

این شرکت اعلام کرد که هر زمان آنها با شنیدن یک مورد مثبت آنها “فراتر از AHS توصیه” و انجام یک شبه بهداشت از فروشگاه. Keelor گفت: Co-op ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن فعال موارد در وب سایت خود را.

آلبرتا بهداشت تنها می تواند تایید 14 مورد با اشاره به پتانسیل برای تاخیر در اطلاع رسانی است. دو راه وجود دارد شیوع در فروشگاه. شیوع گزارش شده علنا از زمانی که پنج یا بیشتر موارد در یک مرکز آلبرتا بهداشت گفت.

“AHS حمایت کرده است هر گونه موارد و کار با اپراتور برای محدود کردن گسترش یافته است. این شامل بازرسی از تاسیسات و کمک به تسهیلات پیاده سازی مناسب کارمند غربالگری عفونت پیشگیری و کنترل اقدامات و اجتماعی فاصله گفت:” تام مک میلان, دستیار مدیر ارتباطات با Alberta سلامت.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de