سه پزشک که مشغول به کار بودند در خط مقدم از رمان coronavirus همه گیر در روسیه در حال حاضر کاهش یافته خارج از بیمارستان ویندوز در دو هفته گذشته با توجه به گزارش رسانه های محلی.

دو نفر از پزشکان فوت کرده اند از خود می افتد در حالی که تازه ترین مورد این است که در شرایط جدی در بیمارستان با یک جمجمه شکستگی, این گزارش می گویند.

که در آمبولانس دکتر الکساندر Shulepov بنا به گزارش ها کاهش یافت و از دوم-طبقه پنجره روستایی Novousmanskaya بیمارستان در Voronezh استان در روز شنبه که در آن او بود که برای درمان COVID-19 بعد از تست مثبت در اواخر ماه آوریل است.

ادامه مطلب: روسیه می بیند ضبط سنبله در coronavirus موارد با نزدیک به 10 ، 000 در یک روز

او همچنین یک کارمند در بیمارستان نهفته است که حدود 500 کیلومتری جنوب مسکو منطقه ای بهداشت مقامات گفته به رسانه های محلی.

با توجه به محلی رسانه Shulepov و همکارش الکساندر Kosyakin فیلمبرداری یک فیلم در تاریخ 22 آوریل شکایت که بیمارستان ارشد, دکتر, مجبور Shulepov به کار با وجود تست مثبت برای ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این تصویری که نوشته شده بود به پلت فرم رسانه های اجتماعی VK همچنین حاوی اتهامات پزشکی تامین کمبود رسانه ها گزارش شده است.

سه روز بعد Shulepov ارسال شده جدید, تصویری که در آن او را رد زودتر اتهامات گفت که او تا به حال ساخته شده آنها را در حالت “احساسات.” آن را نیز برجسته ظاهر توسط دکتر رئیس اطمینان بیمارستان تا به حال به اندازه کافی تجهیزات.

پوتین می پوشد hazmat کت و شلوار در بیمارستان مسکو می گوید شیوع کروناویروس است و بدتر از آن به نظر می رسد

پوتین می پوشد hazmat کت و شلوار در بیمارستان مسکو می گوید شیوع کروناویروس است و بدتر از آن به نظر می رسد

در مصاحبه با سی ان ان Kosyakin گفت که او تا به حال آخرین بررسی در با Shulepov در 30 آوریل و گفته شد وضعیت او بهبود یافته بود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“او احساس خوب او گرفتن آماده برای دریافت از بیمارستان مرخص … و ناگهان این اتفاق روشن نیست چرا و چه برای بسیاری سوال است که من حتی نمی باید در پاسخ به.”

بخش های منطقه ای از روسیه وزارت بهداشت با سی ان ان گفت در بیانیه ای که Shulepov “یک قربانی تصادف با توجه به عدم احتیاط” اضافه کردن او دریافت مراقبت های پزشکی لازم است.

ادامه مطلب: Coronavirus مرگ و میر بالای 250000 نفر در سراسر جهان به عنوان, ایتالیا, آمریکا سهولت محدودیت

در مارس 1, النا Nepomnyashchaya سر اقدام, دکتر, بیمارستان منطقه ای برای جانبازان در سیبری شهر کراسنویارسک گذشت پس از گذراندن یک هفته در بخش مراقبت های ویژه, با توجه به بیانیه ای از منطقه ای وزارت بهداشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رسانه های محلی گزارش کرده است که Nepomnyashchaya سقوط از پنجره طبقه پنجم بیمارستان در آوریل 25, مدت کوتاهی پس از بحث های منطقه ای با مقامات بهداشتی که می خواستم برای تبدیل این بیمارستان به یک coronavirus مرکز درمان.

Nepomnyashchaya گزارش دادند در برابر این طرح استدلال بیمارستان نبود درستی مجهز به منابع به اندازه کافی و یا کارکنان آموزش دیده برای رسیدگی به هجوم COVID-19 بيمار.

منطقه ای وزارت بهداشت با رد این اتهامات در بیانیه ای به TVK گوینده گفت: هیچ جلسه صورت گرفت. بیانیه ای جداگانه گفت: این بیمارستان آماده شده است همراه با دیگران در منطقه به عنوان یک “رزرو بیمارستان پایه” برای coronavirus بیماران.

شیوع کروناویروس: پوتین خواستار تحریم کالاهای ضروری برداشته شود و در اجلاس G20

شیوع کروناویروس: پوتین خواستار تحریم کالاهای ضروری برداشته شود و در اجلاس G20

در آوریل 24, ناتالیا Lebedeva رئیس اورژانس افسر در یک مرکز آموزش فضانورد در خارج از مسکو سقوط از پنجره اتاق بیمارستان که در آن او بود که برای درمان COVID-19 علائم.

رسانه های روسی گزارش ها نشان می دهد Lebedeva درگذشت خودکشی پس از متهم به عدم کنترل شیوع کروناویروس در بیمارستان که آلوده دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران است.

فدرال پزشکی و بیولوژیکی آژانس تایید Lebedeva بود که برای درمان COVID-19 و که او سر از اورژانس بیمارستان بخش به نام مرگ او یک “حادثه” در بیانیه ای نیز به اشتراک گذاشته شده در مرکز آموزش وب سایت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“او یک حرفه ای واقعی در زمینه صرفه جویی در زندگی انسان روزانه” بیانیه می خواند.

ادامه مطلب: Coronavirus: برخی از کشورها گزارش جدید عفونت قله به عنوان مستندات سهولت

هیچ یک از رسانه های محلی گزارش شده است به طور مستقل تایید توسط اخبار جهانی است که شنیده نمی شود بازگشت از روسیه به وزارت بهداشت و یا منطقه ای آن بخش است.

روسیه به سرعت تبدیل به یکی از جهان جدیدترین epicentres جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس با موارد خونتان به طور چشمگیری بیش از چند روز گذشته. این کشور گزارش کرده است تقریبا از 10 ، 000 مورد جدید روزانه از یکشنبه.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز, روسیه در حال حاضر دیده می شود بیش از 155,000 موارد و بیش از 1,450 مرگ و میر.

شیوع کروناویروس: اتحادیه اروپا سند نشان می دهد که روسیه استقرار دروغ برای ایجاد وحشت

شیوع کروناویروس: اتحادیه اروپا سند نشان می دهد که روسیه استقرار دروغ برای ایجاد وحشت

این افزایش ناگهانی در بیماران سوخت و پرکن-نگرانی است که ملت را به بیمارستان ها می تواند غرق شود. مقامات را متهم کرد که گسترده تر تست است کمک به افزایش اخیر در موارد جدید و اصرار داشت که بیمارستان ها تا کنون شده است در مقابله با هجوم موارد جدید.

مقامات روسیه دستور داده اند به آماده مجموع 120,000 تخت بیمارستان در سراسر کشور 82 مناطق برای درمان COVID-19 بيمار همراه با هواکش و دیگر تجهیزات ضروری. اما بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور پهناور گزارش داده اند که کمبود تجهیزات و دنده محافظ.

اقتصاد روسیه شده است تا حدی تعطیل از اواخر ماه مارس و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تمدید مستند اقدامات طریق ممکن است 11 تا span کشور طولانی تعطیلات عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— با فایل های از آسوشیتد پرس

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de