photo5472125619341995813

Xiaomi Mi 10 و Mi 10 Pro در حال شرکت در آخرین پرچمدار گوشی های که آزاد شدند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Érika گارسیا / CNET

Xiaomi اعلام کرد آن را منتشر کرده است به روز رسانی نرم افزار خود را برای سه مرورگر برنامه های روز دوشنبه پس از مواجهه با اتهامات آن بوده است و جمع آوری اطلاعات خصوصی از افرادی که با استفاده از آن گوشی و مرورگر وب نرم افزار.

در یک پست وبلاگ Xiaomi گفت: کاربران از آن سه مرورگر نرم افزار Mi Brower Mi Browser Pro و نعناع مرورگر می توانید انتخاب کنید برای خاموش کردن جمع آوری داده در حالی که در حالت ناشناس پس از نصب به روز رسانی. نرم افزار به روز رسانی شد نورد در Google Play.

“ما اعتقاد داریم که این قابلیت در ترکیب با رویکرد ما حفظ داده های جمع آوری در عدم شناسایی فرم فراتر از هر گونه الزامات قانونی است و نشان می دهد ما تعهد شرکت به حریم خصوصی کاربر” این شرکت گفت: در آن پست.

این نسخه از نرم افزار به روز رسانی می آید پس از یک فوربس گزارش منتشر شده روز پنج شنبه گذشته مطرح شده نگرانی های سازنده تلفن های چینی در حال جمع آوری داده های خصوصی در وب سایت های بازدید کاربران و همچنین دانه اطلاعات در مورد نرم افزار مورد استفاده و فایل های باز بر روی دستگاه های.

xiaomi-redmi-note-8-3

داده ها از تحلیلگر بازار Canalys نشان می دهد که Xiaomi Redmi Note 8 (تصویر بالا) بهترین-فروش اندروید در پایان 2019.

Óscar Gutiérrez/CNET

در این گزارش ذکر چند محققان امنیتی از جمله یکی که گفت که به طور پیش فرض Xiaomi مرورگر خود Redmi Note 8, “ثبت شده تمام سایت او بازدید از جمله موتور جستجو پرس و جو” و “هر مورد مشاهده شده در اخبار تغذیه از ویژگی های Xiaomi نرم افزار” زمانی که او از آن استفاده می شود. پژوهشگر گابی Cirlig گفت: فوربس که این ردیابی به نظر می رسد اتفاق می افتد حتی زمانی که مرور در حالت ناشناس یا حالت خصوصی. این Redmi Note 8 یکی از Xiaomi بهترین فروش گوشی و بالا به فروش تلفن های اندیشه در سطح جهان در پایان سال گذشته است.

در پاسخ به گزارش Xiaomi در دفاع از شیوه های آن در هفته گذشته گفت: “به طور کامل سازگار با کاربر حفاظت از حریم خصوصی قوانین و مقررات در کشور و منطقه ما در عمل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de