برخی از 29,427 مردم در حال حاضر در درگذشت انگلستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus, Dominic Raab گفته است.

این رقم یک 693 افزایش از روز دوشنبه رقم 28,734 اولین وزیر و وزیر امور خارجه اضافه شده – ترک انگلستان را در مجموع بالاتر از ایتالیا پس از آن که کانون این ویروس در اروپا برای اولین بار.

آقای Raab اضافه شده که از 9 صبح تا روز سه شنبه وجود داشته است 1,383,842 آزمون در مجموع پس از دیگری 84,806 آزمون در 24 ساعت گذشته – یک بار دیگر در حال سقوط به زیر هدف دولت به انجام 100,000 آزمون برای این ویروس به صورت روزانه.

این می آید به عنوان دولت شروع به حرکت به سمت کاهش مستند اقدامات در سراسر کشور – با نخست وزیر با توجه به طرح برنامه های خود را برای حذف اجتماعی فاصله اقدامات اواخر این هفته.

آقای Raab گفت: مرحله بعدی پاسخ به کروناویروس خواهد بود برای ایجاد یک پایدار “طبیعی” است که محافظت از بیمه خدمات درمانی اما همچنین حفاظت از اقتصاد است.

او گفت: Downing Street جلسه: “به نظر ما تصمیم گیری است که ما را در کنار حفاظت از زندگی بلکه برای محافظت از ما راه زندگی, آن را در حال حاضر روشن است که فاز دوم متفاوت خواهد بود.

“ما نیاز به تنظیم به حالت عادی که در آن ما به عنوان یک جامعه انطباق با ایمن راه های جدید برای کار به سفر به ارتباط برقرار کردن و برای رفتن در مورد زندگی روزانه ما است.

“ما هرگز از تجربه چیزی مثل این اولین مرحله از Covid-19 از نظر مقیاس از زندگی را از دست داده بلکه مستند آن مورد نیاز است.

“همانطور که ما به جلو بروید ما می خواهیم به مطمئن شوید که فاز بعدی این است که راحت تر است و بیشتر پایدار و جلوگیری از آسیب پایدار به شغل و معیشت.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de