به تازگی تجدید نظر coronavirus مرگ و میر مدل پیش بینی نزدیک به 135,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 اوایل ماه اوت تقریبا دو برابر پیش بینی قبلی به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات برای سرکوب این بیماری همه گیر به طور فزاینده ای آرام محققان روز دوشنبه گفت:.

شوم پیش بینی جدید از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) منعکس کننده “افزایش تحرک در بسیاری از ایالات آمریکا” با کاستن از تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه انتظار می رود سفارشات در 31 متحده توسط مارس 11, موسسه گفت.

“ما انتظار داریم که این بیماری همه گیر در بسیاری از کشورهای در حال حاضر گسترش از طریق تابستان” به IHME مدیر دکتر کریستوفر موری در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن سد در برابر چین بیش از COVID-19 با هدف افزایش متحده اهرم

پیش بینی تقویت شده از هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی است که افزایش سر و صدا به محدودیت در تجارت و فعالیت های اجتماعی — به امید شفا ویران اقتصاد می تواند دقیق سرسام آور هزینه در شرایط زندگی انسان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رمان coronavirus است در حال حاضر شناخته شده به آلوده تقریبا 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده از جمله 68,762 که درگذشت از COVID-19 بیماری تنفسی باعث می شود با توجه به انتخاب خود را شمارش.

این موسسه پیش بینی coronavirus مدل به صورت دوره ای تجدید نظر به حساب برای تغییر شرایط علمی و بینش اطراف همه گیر تبدیل شده است و با نفوذ نقطه داده اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید و مقامات بهداشت عمومی در اندازه گیری این بحران است.

COVID-19: آمریکایی ها حاضر به فاصله فیزیکی به عنوان متحده بازگشایی

COVID-19: آمریکایی ها حاضر به فاصله فیزیکی به عنوان متحده بازگشایی

این IHME پیش بینی ارائه شده به عنوان یک آماری طیف وسیعی از نتایج. آخرین پیش بینی پیش بینی تجمعی تعداد مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 اجرا خواهد شد از به عنوان چند به عنوان 95,092 به عنوان بسیاری از 242,890 توسط Aug. 4 — با 134,475 زندگی از دست نمایندگی به احتمال زیاد در وسط زمین.

در مقایسه قبلی تجدید نظر صادر شده در آوریل 29 قرار داده میانه-مورد رقم در 72,400 مرگ و میر در محدوده بین 59,300 و 114,200 مرگ و میر.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

کاسته اجتماعی فاصله

صعودی سنبله نشان دهنده افزایش تعاملات انسانی به عنوان مطلب متحده شروع به سهولت اجتماعی-فاصله مورد نیاز — رئیس بهداشت عمومی ابزار در دسترس برای جلوگیری از گسترش یک ویروس بسیار مسری است که برای آن هیچ واکسن و بدون درمان است.

آرامش اجتماعی-دورى قوانین را بیش از جبران هر گونه کاهش در انتقال که ممکن است از آب و هوا گرم تر و قوی تر مهار اقدامات مانند بیشتر در مقیاس گسترده ای تست و ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده به طوری که آنها بیش از حد می تواند آزمایش می شود و جدا موری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: نقاط توریستی سواحل در حال حاضر پرتکاپو پس از coronavirus مستندات کاسته سراسر جهان

تجدید نظر IHME بینی همزمان با افشای داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و هوا پیش بینی افزایش COVID-19 مورد قتل 3000 آمریکایی در روز تا پایان مارس از زمان روزانه تلفات که یک همشهری چوب خط حساب کردن مکان در حدود 2000.

که طرح برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و تایید شده توسط یک همشهری, منبع همچنین پیش بینی حدود 200000 جدید کروناویروس موارد هر روز تا پایان ماه از نرخ فعلی حدود 25,000 موارد در هر 24 ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی

در مورد محرمانه هوا سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت: “این یک کاخ سفید, سند, و نه آن را ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده های مختلف پیش بینی شده برای تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده خواهد شد که تسلیم به COVID-19. اخیرا در جمعه, او گفت که او امیدوار بود کمتر از 100,000 آمریکایی ها می میرند و صحبت کرده بود هفته گذشته از 60,000 70,000 مرگ و میر.

بیشتر ایالات متحده بازگشایی به عنوان COVID-19 مورد افزایش

بیشتر ایالات متحده بازگشایی به عنوان COVID-19 مورد افزایش

اما در یکشنبه شب رئیس جمهور اذعان کرد شمار کشته شدگان ممکن است صعود بسیار بالاتر است.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک,” او گفت: فاکس نیوز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی خواستار بازگشایی مجازی در سالن شهر به عنوان ایالات متحده coronavirus مرگ و میر تصویب 60K

در نیویورک دولت که حساب برای حدود یک سوم از تمام ایالات متحده عفونت فرماندار اندرو کومو در روز دوشنبه مشخص شده در برنامه برای سهولت و محدودیت های منطقه ای بر اساس.

بدون دادن یک زمان خاص قاب کومو گفت: روزانه یک نشست خبری که, ساخت و ساز, تولید و عرضه عمده فروشی زنجیره ای اجازه داده می شود برای شروع در اولین مرحله از چهار مرحله بازگشت به حالت عادی.

مرحله دوم خواهد مجوز بیمه, خرده فروشی, پشتیبانی اداری و املاک و مستغلات کسب و کار برای باز کردن دوباره به دنبال رستوران و خدمات مواد غذایی هتل ها و اقامت کسب و کار در مرحله سوم کومو گفت.

شیوع کروناویروس: نیویورک بیمارستان به ذخیره 90 روز از PPE به آماده شدن برای هر COVID-19 تجدید حیات

شیوع کروناویروس: نیویورک بیمارستان به ذخیره 90 روز از PPE به آماده شدن برای هر COVID-19 تجدید حیات

در مرحله نهایی, هنر, سرگرمی و تفریح و امکانات آموزش و پرورش را راه اندازی مجدد.

کومو پیشنهاد کرد که مناطق روستایی نیویورک ممکن است آرام جلوتر از “بالاتر از خطر مناطق” از جمله شهر نیویورک است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: او را سهولت در دولت stay-at-home سفارشات روز در حال گسترش تعدادی از کسب و کار خرده فروشی است که می تواند منظقه خدمات.

“این یک روز خوش به ما کمی از اشعه آفتاب” Newsom یک کنفرانس خبری گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus مرگ و میر بالای 250000 نفر در سراسر جهان به عنوان, ایتالیا, آمریکا سهولت محدودیت

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فلوریدا شروع تدریجی راه اندازی مجدد آن اقتصاد در روز دوشنبه است. در مرحله اول تجار خرده فروشی و رستوران ها باز خواهد شد با داخلی حمایت محدود به 25 درصد از ظرفیت. از Eateries نیز مجاز به باز کردن صندلی در فضای باز اجتماعی فاصله و شیوه های پزشکی می توانید رزومه اعمال جراحی الکتیو و روش.

در اوهایو فرماندار مایک DeWine شد اجازه می دهد ساخت و ساز و تولید به بازگشایی در روز دوشنبه و اجازه دادن به کارگران دفتر بازگشت.

(گزارش شده توسط ماریا Caspani در نیویورک راجش کومار سینگ در شیکاگو و ناتان لین در کانکتیکات; گزارش های اضافی توسط سوزان Heavey در واشنگتن دن Whitcomb در لس آنجلس و غنی مککی در آتلانتا; نوشتن توسط Alistair بل و استیو گورمن; ویرایش توسط بیل, Tarrant, Cynthia Osterman و پیتر کونای)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net