“این راه است.” شما می توانید تمام هشت قسمت از فصل اول از Jon Favreau زنده-اکشن جنگ ستارگان سری به Mandalorian در دیزنی به علاوه در حال حاضر. نشان می دهد به ما معرفی هدیه ای است که کودک Yodaاولین قسمت از هشت قسمت از پشت صحنه فیلم مستند در دسترس است و پیش تولید فصل 3 نیز آغاز شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در نگاه اول به کودک بهترین اسباب بازی Yoda این سال آینده


3:49

آنچه ما می دانیم درباره فصل 2?

آن شروع می شود در ماه اکتبر 2020, دیزنی, رئیس, Bob Iger (که پس از پایین پا) گفت: در یک Feb. 4 درآمد تماس بگیرید. او همچنین با اشاره به امکان وجود دارد که برخی از نشان می دهد شخصیت می تواند “خود را در جهت در نظر سریال” — اشاره است که ما ممکن است برخی از Mandalorian spinoffs پایین خط.

Gina Carano که نقش کارا تلماسه در نمایش تایید شده در مارس 6 Instagram پست که تولید در این فصل تا به حال پیچیده. که زمان خوش شانس بود — آن را به پایان رسید تا قبل از coronavirus مستند و بعید است که به تاخیر می افتد و بر خلاف بسیاری دیگر از فیلم ها و نشان می دهد.

در 20 مارس Slashfilm گزارش داد که فصل 2 را ببینید Ahsoka Tano سابق Padawan از اواخر Anakin اسکای واکر او را زنده اولین. او را ظاهرا توان با Rosario Dawson, که شما ممکن است به یاد داشته باشید بازی Claire معبد در Netflix بکشد مارول را نشان می دهد.

“که هنوز تایید نشده اما وقتی اتفاق می افتد که من بسیار خوشحال خواهد شد. من بسیار هیجان زده هستم که به تایید در برخی از نقطه” داوسون گفت: تنوع در ماه آوریل است.

gettyimages-1180706793

روزاریو داوسون را گزارش بازی Ahsoka Tano در فصل دوم.

غنی پولک/گتی ایماژ برای Sony Pictures Entertainment

Michael Biehn که بازی کایل ریس در ترمیناتور و و بدنی هیکس در بیگانگان خواهد شد پیوستن به بازیگران به عنوان یک شکارچی فضل را با توجه به هالیوود. Bill Burr ظاهرا نیز تلافی نقش خود را به عنوان gunslinger میفیلد با توجه به i09.

در مه 4 (Star Wars بعد) مدیران رابرت رودریگز-شناخته شده برای فیلم Desperado از گرگ و میش تا سحر و Alita: نبرد فرشته – و Peyton Reed — مرد پشت Ant-Man و عاقبت آن — تایید آنها سکان قسمت از فصل دوم.

“من واقعا فروتنی بگویم من در حال حاضر بود و امتیاز بسیار نادر کارگردانی بزرگترین ستاره در جهان” رودریگز در توئیتر نوشت: با یک شوت از او و نوزاد Yoda.

نی تصمیم گرفتند به فاش کردن مشارکت خود را با یک تصویر از Mando را کثیف کلاه و “#MayThe4thBeWithYou.”

روز آخر فصل 1 پخش فاورو ذکر شده در فصل 2 در یک صدای جیر جیر شامل Gamorrean — این خوک گونه که در خدمت به عنوان Jabba the Hutt در سپاه پاسداران در بازگشت از جدی. بنابراین احتمالا این مسابقه نشان خواهد داد تا در دسته بعدی از قسمت.

و فصل 3?

آن را ظاهرا در پیش تولید. فاورو شده است و نوشتن نشان می دهد و در فصل سوم “در حالی که” با توجه به مارس 21 انواع گزارش و لوکاس فیلم را در گروه هنر کار کرده است در مفهوم طرح برای چند هفته. طراحی و تولید بنا به گزارش لگد کردن در آوریل 20.

آنچه اتفاق افتاده در فصل 1?

شما در شانس هستید! من نوشتم دقیق recaps از هر قسمت که شما می توانید استفاده کنید برای گرفتن:

فصل 1: این Mandalorian

فصل 2: کودک

فصل 3: گناه

فصل 4: محراب

فصل 5: دزد مسلح

فصل 6: زندانی

فصل 7: حسابرسي

فصل 8: رستگاری

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: راهنمای شما برای Star Wars lightsaber رنگ


2:16

چه در برخورد با این مستند ؟

دیزنی گالری: Mandalorian شامل مصاحبه با بازیگران و خدمه فیلم جدید و میزگرد مکالمات توسط فاورو. مانند نشان می دهد مناسب قسمت را رها هر جمعه پس از مراسم افتتاحیه در روز دوشنبه, مه 4. قسمت اول با تمرکز بر فصل 1 مدیران — دیو filoni داخل Rick Famuyiwa دبورا چو برایس دالاس هاوارد و Taika Waititi.

آن را نگاه کنید در روند فیلمسازی میراث جورج لوکاس ” جنگ ستارگان, چگونه بازیگران به ارمغان آورد و شخصیت ها به زندگی خود پیشگامانه فن آوری هنرمندی پشت نشان دادن عملی مدل (مانند $5 میلیون نوزاد Yoda عروسک خیمه شب), اثرات و موجودات همراه با خلاق تأثیرات یاد نمره و اتصالات به شخصیت های جنگ ستارگان و کنسرت بربس.

که در آن است ؟

پدرو پاسکال (بهترین و شناخته شده برای بازی Oberyn Martell در بازی تاج و تخت) است فضل شکارچی در پشت کلاه: او تنهاست Mandalorian جنگجوی مسلح عامل بیرونی می رسد از کهکشان.

Pedro Pascal

پدرو پاسکال مرد پشت Mandalorian کلاه.

گابریل Maseda/NurPhoto via Getty Images

او با یک ستاره نکردم بازیگران, اما یک زن و شوهر از این شخصیت ها زنده نمی ماندند فصل 1:

mando-104-5-bd059560

من کمی در مورد شما اما نزد کودک مبارک Yoda بلافاصله مرا آرام.


دیزنی

چه در برخورد با کودک Yoda?

این پسر کوچک اسیر هر کس دل لحظه ای که به نظر می رسد در فصل برتر و ما رو یک کل جدا راهنمای برای او. او را رسما به عنوان شناخته شده کودک — ما نمی دانیم که نام واقعی او نژاد یا سیاره خانه, اما او می تواند با استفاده از نیروی بسیار موثر و شاهنشاهی باقی مانده می خواهد او را.

آه و دقیق ترین نسخه از این عروسک خیمه شب بازی ظاهرا هزینه حدود 5 میلیون.

the-mandalorian-d23-poster

Mando پیاده روی به دور از کشتی خود را به تیغ تاج در نمایش پوستر.


دیزنی/لوکاس فیلم

چرا این مورد معمول جدی و Sith جنگ ؟

ستارگان اموات بسیار غنی سرایی محیط زیست با توجه به تهیه کننده اجرایی Jon Favreau. او می خواست به عقب بر گردیم به تن از غرب و سامورایی فیلم که الهام گرفته از جورج لوکاس و گفت: این نشان می دهد که جنگ ستارگان در دیدار Mad Max.

این Mandalorian یکی از چهار را نشان می دهد مجموعه ای در یک کهکشان دور آینده به دیزنی به علاوه جریان خدمات.

در فصل هفتم از کلون جنگ آغاز شده در ماه فوریه و این شرکت اعلام کرد Rogue یک prequel سری با تمرکز بر شورشی جاسوسی Cassian کرد در سال 2018 است. و ایوان مک گرگور را بازگشت به Obi-Wan Kenobi در یک نام تجاری جدید نشان می دهد شروع به تیراندازی در 2021.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما سوار دیزنی جدید جنگ ستارگان سوار


8:02

چه کس دیگری در آن درگیر است ؟

مدیران برای فصل اول:

Favreau, filoni داخل کالین ویلسون و لوکاس فیلم جمهور کاتلین کندی در حال اجرایی تولید با کارن Gilchrist به عنوان شرکت تهیه کننده اجرایی.

این Mandalorian است که در میان اولین پروژه برای ILM تلویزیون یک بخش از لوکاس فیلم را Industrial Light & Magic جلوه های بصری شرکت. نشان می دهد موسیقی متن فیلم است, تشکیل شده توسط لودویگ Göranssonکه به ثمر رساند پلنگ سیاه, زهر و Creed II. Göransson سیاه پلنگ نمره او را برنده یک جایزه گرمی و یک جایزه اسکار در سال 2019.

با وجود فضل Mandalorian merch برای ما به شکار ؟

کالا شکار پیچیده و سرگرمی, اما شما می دانید که شما آن را می خواهم. سه شخصیت از نمایش نشان داده شده در شش اینچی سری سیاه — این Mandalorian خود را (همراه با یک براق کوره نوع) کارا تپه IG-11 پیاده نظام سنگین Mandalorian (نام باز Vizla) و Offworld Jawa. کودک Yoda خواهد شد پیوستن به آنها را در بهار سال 2020 است.

چه Mandalorian?

Mandalorians هستند و انسان را از لبه بیرونی جهان Mandalore آن ماه کنکوردیا و سیاره کلولا داستان که گفته شد تا حد زیادی در جنگ های کلون و شورشیان.

reb-ia-19751

سابین رن (دیده می شود و دارای حق اعمال Darksaber) می تواند در ظاهر نشان می دهد.


لوکاس فیلم

جهان خود را از طریق رفت و عمده تحول سیاسی در طول جنگ های کلون و در اوایل روز از امپراتوری کهکشانی حکومت اما بسیاری از قبیله ایران تحت حکومت Bo-Katan Kryze پس از او در زمان کنترل Darksaber. سیاه و سفید-تیغه سلاح ایجاد شد و بیش از 1000 سال قبل توسط Tarre Vizsla (اولین Mandalorian به تاریخ جدی سفارش) و نماد رهبری — آن را نیز نشان داد تا در Mandalorian را فصل 1 آخر.

شما احتمالا کاردانی شکارچیان فضل Boba Fett و Jango Fett با واژه زیرا آنها فصل سرد زره, اما آنها درست نیست Mandalorians. Jango هنگامی که ادعا می شود از کنکورد سحر یک Mandalorian اما دولت او را در نظر گرفته (و با فرمت خود را کلون پسر Boba) به مدعیان.

ep6key112r.jpg

شکارچی فضل Boba Fett می پوشد Mandalorian زره اما وضعیت خود را مورد مناقشه است.


لوکاس فیلم

می تواند Boba Fett نشان می دهد ؟

طرفداران شده اند تقاضاهای مصرانه برای Boba بازگشت به جنگ ستارگان کهکشان با وجود سقوط به شکم یک گرسنه sarlacc در بازگشت از جدی اما شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که اتفاق خواهد افتاد و او را نشان نمی دهد تا در فصل 1.

طرفداران افسانه ماده (توسعه یافته در رمان کمیک ها و بازی ها قبل از 2014) را به یاد بیاورید که Boba فرار sarlacc که در تداوم و در ادامه برای تبدیل شدن به رهبر Mandalore در یک بسیار متفاوت (و غیر canon) پس از بازگشت از جدی کهکشان.

در حکم چاک Wendig را پس سه گانه رمان دیدم Mandalorian زره که به شدت ضمنی به Boba در حال بهبود از گودال و فرسوده توسط برده های سابق کاب Vanth. با استفاده از این زره پوش به عنوان نمادی از قدرت او می شود کلانتر فریتون (حل و فصل در Tatooine) و ارائه می دهد پناهگاه برای هر کسی که مایل به جنگ جهانی سندیکاهای جرم و جنایت.

ما همچنین شاهد یک شخص مرموز رویکرد قاتل فنک Shand بدن در Tatooine در لحظات پایانی فصل 1 قسمت پنجم, اما نشان می دهد نه به دنبال که اذیت نشده است.

چه داستان های دیگر می تواند از آنها در قرعه کشی ؟

Star Wars 1313 بود یک بازی ویدیویی است که در کنار گذاشتهشدن زمانی که دیزنی تعطیل تمام پروژه های در LucasArts — لوکاس فیلم را بازی گروه توسعه — در سال 2013. ما شاهد چشمگیر نسخه ی نمایشی به صورت ناشناختهبه سبک ماجراجویی قبل از که شامل بازیگر Wilson Bethel (که به تازگی به آمار هدف در Daredevil فصل 3).

این امر دیده می شود بازیکنان کاوش روده شهرستان سیاره Coruscant — به عنوان یک مرجع به آن کثیف اموات سطح 1313 (که بعد از آن ظاهر شد و در جنگ های کلون).

پس از آن لغو شد ما متوجه شدیم که Boba Fett بود و ستاره و کندی بعد از توافق مفهوم هنر بود “باور نکردنی است.”

“بنابراین نگرش ما است که ما نمی خواهید به پرتاب هر یک از این مسائل به دور است. این طلا,” او گفت: Slashfilm در سال 2015. “و این چیزی است که ما هزینه های زیادی از زمان به دنبال در ریختن از طریق بحث و گفتگو و ما ممکن است به خوبی توسعه آن چیزهایی بیشتر است. ما قطعا می خواهم.”

در همان مصاحبه کندی اشاره کرد که لوکاس فیلم خواندن از طریق مواد لوکاس توسعه یافته برای لغو برنامه تلویزیونی Star Wars: اموات که اعلام شد در سال 2005 و کنسرو شده در سال 2010 با توجه به محدودیت های بودجه. این بود که مجموعه بین انتقام از Sith و جدید امیدوارم و می خواهم که گره خورده به 1313.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de