null

اسپویلر.

مت کندی/Marvel Studios

این داستان بخشی از این 2010s: یک دهه در نقد و بررسییک سری الگوهای رفتاری, مردم, محصولات, فیلم, و خیلی بیشتر است که باید تحت تاثیر 2010s.

اگر شما اجرا از آخرین فیلم در طول یک شب در مستندوجود دارد یک راه حل آسان. در حال حاضر زمان به آیا خودتان را به نفع و شهامت مسن سنگهای شما ممکن است از دست رفته از دهه گذشته است.

decade-in-review-bug

این 2010s ارائه, بزرگ, روشن و رنگارنگ عینک های متعدد مشاهده رفتار میکند که تجربه ما در یک آشنا مکان شاد. اما ما همچنین مقدار زیادی از عشق به مقیاس کوچکتر هند سنگهای قیمتی است که پنجره های باز به زندگی دیگران و ما تغییر برای بهتر.

بنابراین آنچه در فیلم ما در مورد صحبت کردن دقیقا ؟ ما در حال صحبت کردن در مورد بهترین آنهایی که. مونتاژ CNET کارکنان رای دادند بهترین فیلم از 2010s. شما احتمالا نمی خواهد به توافق برسند به طور کامل با نتایج اما حداقل در این یک مناسبت بچگی ضربه Birdman.

در اینجا ما بالای 30 فیلم از دهه قرار گرفت.

poll4madmaxfuryroad2.jpg

تام هاردی در نقش مکس در Mad Max: Fury Road.

Warner Bros.

1. Mad Max: Fury Road (2015)

ما در بالا شروع با یک فیلم که نه برنده بهترین فیلم اسکار مانند بسیاری از فکر آن را در سال 2016. اما گوش جورج میلر چهارم در Mad Max series careens به عنوان یکی از بهترین فیلم تمام دوران است. تام هاردی جایگزین مل گیبسون به عنوان مبهم Max در کنار روشن standout و قلب فیلم: چارلیز ترون به عنوان یکی از مسلح Imperator Furiosa. در میلر رویایی آخرالزمانی اونس تلاش آنها برای نجات “همسران” زنان انتخاب شده برای پرورش و از استبدادی Immortan جو. کل فیلم طول می کشد بیش از یک کاملا bonkers تعقیب دنباله. سینمایی آن آمار فک انداختن: میلر استفاده 3,500 استوری بورد و در زمان 480 ساعت فیلم خام است. او غلبه یک دهه از موانع — مجدد, محل, تغییرات و خلاق بازنشانی (او به کاوش و امکان 3D live-action نسخه) – قبل از دستیابی به اکتان بالا تخیلی جنون.

spider-man-spider-verse-animated-film-3

مایلز مورالس (Shameik مور) به عنوان مرد عنکبوتی Spider-Man: به عنکبوت-آیه.

سونی پیکچرز انیمیشن

2. Spider-Man: به عنکبوت-آیه (2018)

هیچ سوال چه فیلم خواهد برنده بهترین انیمیشن های دسته در سال 2018 اسکار. به عنکبوت-آیه به سرقت برده قلب ما توسط شجاعانه نادیده گرفتن این واقعیت است که ما تا به حال سه فیلم سینمایی پیتر Parkers و معرفی پنج ، آنها بنیادی از مارول چندجهانی عاقلانه ساخته شده کمتر پیچیده توسط تولید کنندگان فیل لرد و کریستوفر میلر که تمرکز بر روی مایلز مورالس (Shameik مور) گرافیتی هنرمند هیپ هاپ-قدردانی نسخه از Spidey. مورالس تیم با این نسخه از جهانهای دیگر — از جمله عجیب و غریب و به طور کامل کارتون خنده دار خوک شناخته شده به عنوان پیتر Porker — به مبارزه با supervillain شخص مهم در میان یکدسته. بیش از 140 انیماتورها همراه انیمیشن در کامپیوتر با یک سبک دست کشیده به تقلید از یک کتاب طنز نگاه کنید. مبتکر تصاویری تازه قصه گویی و استقبال از کتاب های کمیک’ حواس پرتی کمک کرد اولین غیر سفید Spider-Man یکی از بهترین.

boyhood-promo.jpg

Ellar Coltrane در طول سال در بچگی.

IFC Films

3. Boyhood (2014)

بچگی است, لجستیکی, زبان, کمی از معجزه ندارد. به منظور گفتن یک داستان در مورد رشد ریچارد لینکلیتر فیلم برداری به صورت پراکنده یک جوان Ellar Coltrane هر سال به مدت 12 سال از سنین 6 تا 18. شخصیت او ماسون, بین زندگی خود را طلاق پدر و مادر (Ethan Hawke and Patricia Arquette) در تگزاس است. پروژه flirted با پتانسیل فیلم-پایان دادن به مشکلات: برای یک, چه می شود اگر یک نوجوان Coltrane منحرف از اقدام? اما لینکلیتر به او تحویل داده بهترین فیلم است. آن برنده بفتا و گلدن گلوب و بهترین بازیگر نقش مکمل زن اسکار برای Arquette در سال 2014. در عین حال برخی هنوز هم احساس می کنم کمی شور در مورد Boyhood جایزه فصل است. بچگی از دست داده و به بهترین عکس جایزه اسکار به Birdman کمتر گرم و خودمانی سالم داستان بیشتر فنی و وجودی tour de force. به این مناسبت مردم سخن گفته اند.

Film Title: Get Out

دانیل Kaluuya به عنوان کریس واشنگتن در خارج.

Universal Pictures

4. دریافت (2017)

خارج است که , مدرن, فیلم ترسناک است. آن را کامل با هم ترسناک کمدی و طنز در نژاد پرستی. این راه اندازی به خط پانچ — و یا در وحشت را مورد پرش ترساندن — طول می کشد زمان دقیق. به عنوان یکی از نیمی از کمدی duo Key & Peele, Jordan Peele بسیار مجهز برای رسیدن به هر دو. کارگردان خود را اغاز کرده scarily لود راه اندازی: یک جوان سیاه (Daniel Kaluuya) در دیدار خود با سفید, دوست دختر (آلیسون ویلیامز) طبقه متوسط لیبرال پدر و مادر است. نظرات خود را در مورد چگونه خوب آنها با خود دختر و پسر هستند کمدی طلا… با تاخیر پیچ و تاب خوردن. Peele هیجان انگیز جدید صدای آورده وحشت می خندد و عمیقا نگران کننده خود بازتاب.

lady-bird-eljwqq

Saorise Ronan و عرقچین Feldstein در جوجه پرنده.

IAC فیلم

5. جوجه پرنده (2017)

بر روی کاغذ بانو پرنده می خواند مانند معمولی آمدن از سن داستان. آن را پوشش می دهد معمول نقاط عطف: از دست دادن بکارت, رفتن به پارگی کیسه آب و فارغ التحصیلی. اما در بین این خطوط خام است, رابطه خاص بین 17-year-old Christine McPherson (Saoirse Ronan) که اصرار دارد هر کس او را بانوی پرنده و او سخت کار می کند و به سختی قدردانی مادر ماریون (Laurie Metcalf). اولین بار, انفرادی, مدیر Greta Gerwig می نویسد: نامه عشق به زادگاه او ساکرامنتو تزریق آن با درخشان لایه کمدی. “من آرزو می کنم من می تواند زندگی می کنند از طریق چیزی” بانوی پرنده می گوید با خودشیفتگی از 17 سال. او خود با عنوان به عنوان او می گوید: بانوی پرنده است که نام “به من داده به من.” گرما شوق و شعف و در زمان مواجهه با آیات teenagehood سیل از طریق Gerwig منحصر به فرد لنز.

the-favorite

Rachel Weisz و اما استون در مورد علاقه.

Fox Searchlight Pictures

6. مورد علاقه (2018)

اولیویا کلمن, Rachel Weisz و اما استون را نوع اقدام کالیبر شما انتظار می رود به این Yorgos Lanthimos حادثه ناگوار. یونانی مدیر خوبی و واقعا تاسیس خود را متمایز عجیب و غریب, سبک تجربی با خرچنگ و کشتار مقدس گوزن. او را دوست دارد و برای عبور از خط و این کار را چندین بار در مورد علاقه یک دوره قطعه تبدیل موش و گربه تریلر روانی شخصیت های برجسته به نام مرد زن و مرد برهنه, انار, حزب محافظه. زیر سیاست و کرست شما حتی پیدا کردن یک سودا داستان عشق.

ROMA

Alfonso Cuaron را رم.

عکس کارلوس Somonte

7. رم (2018)

تماشای Alfonso Cuaron را رم است که تقریبا مانند کوه در می رم از طریق یک زیبایی-شات آلبوم از دهه 1970 مکزیک. Cuaron می گوید یک نیمه اتوبیوگرافیک داستان در مورد یک خانواده طبقه متوسط از طریق لنز یک جوان خانه دار. این یک داستان در مورد زندگی مردم به ارمغان آورد به زندگی Cuaron را استادانه سحر و جادو.

okoye-black-panther

اوکوی (Danai gurira شاهد) از پلنگ سیاه.

استودیو مارول

8. پلنگ سیاه (2018)

مارول فیلم ثابت کرد آنها می تواند نگه دارید در حال تحول با Ryan Coogler سیاه و پلنگ. 2018 فیلم bucked ابرقهرمان فرمول با آن آفریقایی نگر تنظیم خانواده, حماسه و جیمز باند وسایل کوچک مکانیکی. پررنگ پنجه از یک مولف بیش از همه به این کتاب طنز فیلم های پرفروش.

ex-machina-vikander.jpg

Alicia Vikander در Ex Machina.


A24

9. Ex Machina (2015)

دیوار دقت در برنامه خود رئیس و iRobot تعامل آنها با الکس گارلند را Ex Machina. تنش متفکر sci-fi در مجموعه دور و برش لبه کابین افزایش می دهد پرسش های بزرگ و به روز رسانی Alicia Vikander به حتی بیشتر وضعیت ستاره.

the-master-2012-1200-1200-675-675-crop-000000

فیلیپ سیمور هافمن در کارشناسی ارشد.

The Weinstein Company

10. استاد (2012)

استاد بود و نه عمیق شیرجه رفتن به ساینتولوژی را ریشه بسیاری از ممکن است انتظار می رود. پل توماس اندرسون sews با هم داستانی از زندگی لنکستر داد (فیلیپ سیمور هافمن) رهبر یک جنبش مذهبی شناخته شده به عنوان “علت” و تنش خود را با یین به یانگ, Freddie Quell (Joaquin Phoenix). 2012, شخصیت, درام, برخورد با جهان دوره نقاهت بعد از جنگ جهانی دوم, یک شاعرانه حماسه.

her-movie-2013-screenshot-feelings.jpg

خواکین فونیکس در او.

برادران وارنر تصاویر

11. Her (2013)

Spike Jonze 2013, داستان عاشقانه بین یک مرد تنها و سیری مانند AI است و حتی بیشتر frighteningly مربوط به امروز است. سامانتا (اسکارلت جوهانسون) است تسکین دهنده صمیمی صدا در تئودور Twombly را (Joaquin Phoenix) گوش اما از مرزهای خود برنامه نویسی به زودی فراتر از sprucely سازماندهی زندگی خود را. Jonze آینده است که هر دو به وضوح متوجه و همیشه ریشه در پیچیدگی از قلب انسان.

moonlight.jpg

2016 را زیر نور مهتاب.


A24

12. مهتاب (2016)

بری جنکینز’ سه بخش داستان در مورد یک زن از لحاظ جسمی و روحی مورد آزار قرار گرفته و سیاه شده به عنوان نوع-defying. از دوران کودکی به بزرگسالی, سه بازیگر (Trevante رودز, Ashton Sanders و الکس هیبرت) بازی Chiron با روح طبیعی. در پوشش دشوار است موضوع از این دارو اموات به هویت جنسی, مهتاب اجرا می شود ، 2016 بهترین عکس برنده جایزه اسکار است, زرق و برق دار به نگاه و به همراه نفیس موسیقی متن فیلم.

the-social-network8697210c.jpg

اندرو گارفیلد, Joseph Mazzello, جسی آیزنبرگ و پاتریک افرا در شبکه های اجتماعی است.

مریک مورتون

13. شبکه اجتماعی (2010)

دیوید فینچر و Aaron Sorkin friended یکدیگر را با قدرت درس خوان پر حرف فیلم در مورد مارک زوکربرگ و آغاز Facebook. به همان اندازه جذب آن تم دوستی و وفاداری در یک زمین بازی از خرده سیاست است. فوق العاده جسی آیزنبرگ به عنوان حساس تضاد نابغه بود الهامی بازی برای فینچر فنی استعداد.

16drive-jumbo

2011 Drive با بازی رایان گاسلینگ.


FilmDistrict

14. Drive (2011)

رایان گاسلینگ قوی, خاموش, هالیوود راننده شیرین کاری moonlights به عنوان یک راننده دور شو. بنابراین درایو است که اساسا جالبترین فیلم تا کنون. آن رویا, الکترونیکی, موسیقی متن فیلم — ایده آل برای مسافرت در شب — لایه های معنی دار پیام به خشونت افسانه در مورد غیر متعارف قهرمان.

shape-of-water-del-toro-sally-hawkins

سالی هاوکینز و داگ جونز در شکل آب است.


فاکس

15. شکل آب (2017)

Guillermo del Toro را در سال 2017, بهترین عکس برنده جایزه اسکار است که بیش از متعارف ترسناک-عاشقانه بین یک لال و یک مرده چشم ماهی ، آن توازن سخت 1960 تنظیم با پری سحر و جادو رنگ به آن بزرگ و قشنگ و دقیق مجموعه. فقط دلم تورو می تواند کشیدن این جنون ،

19-avengers-infinity-war-y4ujck

Avengers: Infinity War.


مارول

16. Avengers: Infinity War (2018)

وسعت این بمب دارای قدرت تخریبی آن به آسمان بالا بودجه ستارههای و گرسنه fandom را آنتونی و جو Russo فیلم همه بیشتر قابل توجه است. به اوج رسیدن 20 مارول فیلم در دو بخش showstopper بر تجربی است جنون در خود را دارد. اما برای پایان دادن به (اسپویلر) برای اولین بار از این قطعات با تقریبا تمام قهرمانان خود را از دست دادن… چه کسی می گوید همه ابرقهرمان فیلم قابل پیش بینی ؟

inception-building-curve

2010 آغاز به کار.

Warner Bros.

17. Inception (2010)

این است که کریستوفر نولان دیوانه مفهوم اصلی: یک دزد حرفه ای با بازی لئوناردو دی کاپریو دزد اطلاعات با نفوذ به ناخودآگاه. ببخشید آقای نولان, چگونه شما می رویم به انجام این کار ؟ پاسخ این است که فوق العاده engrossingly. به نحوی نولان ساخته شده یک فیلم در مورد رویاهای هر دو قابل توجه و احشایی با هیجان دوز فیزیک-هجوم عمل است.

birdman-michaelkeaton-inarritu.jpg

2014 Birdman.

Regency Enterprises,

18. Birdman (2014)

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) با استفاده از یک ذهن ترا درهم میشکنند مستمر شات به معنای واقعی کلمه به دنبال یک فریب خورده فیلم ستاره در سرب تا آخرین نقش در برادوی نشان می دهد. به عنوان شما می توانید تصور کنید, عاقلی, خودشیفتگی و اساسا همه چیز را با شرایط انسانی خونریزی از طریق این شوهای طنز. 2014 بهترین تصویر برنده اسکار شد, خلاق, tour de force برای Alejandro González Iñárritu و برخی از باز گشت برای مایکل کیتون.

spotlight

2015 را در کانون توجه است.

Open Road Films

19. نور افکن (2015)

نور افکن می درخشد نور را در زندگی واقعی تیم تحقیقاتی از روزنامه نگاران به نام “کانون توجه” از بوستون گلوب. در اوایل 2000s, به کمک آنها در معرض کودک آزاری مرتکب شده توسط کشیش های کاتولیک در منطقه بوستون. 2015 بهترین تصویر برنده اسکار زخم آوردن تنش به unglamorous legwork از روزنامه نگاران با بازی کاملا متعادل گروه از جمله مارک رافالو, Michael Keaton و ریچل مکآدامز.

3-toy-story-3-107872f9

2010 داستان اسباب بازی 3.


پیکسار

20. Toy Story 3 (2010)

سوم در پیکسار داستان اسباب بازی سری به ظاهر پیچیده کردن داستان وودی و وزوز و صاحب خود اندی در تند و تلخ ترین, دلخراش راه ممکن است — تا یک چهارم فیلم پس از 10 سال بعد. هنوز داستان اسباب بازی 3 غرفه به عنوان مثال از اینکه چگونه به ترکیب خانواده سالم با اسباب بازی شکنجه ترسناک. یکی از بهترین فیلم های کودکان و نوجوانان برای grownups وجود دارد.

hereditary-toni-collette

Toni Collette در سال 2018 ارثی.


A24

21. ارثی (2018)

هنگامی که مادر بزرگ خود را می میرد, فرقه های مرتبط با مصیبت پس از مصیبت نمی تمایل به امدن. اما در ارثی آن را ندارد! که نه به ذکر است به آرامی مشمئز کننده ناامنی آنی گراهام (بهتر از همیشه Toni Collette) احساس می کند در ارتباط با کودکان خود. Ari Aster این کارگردان اولین سازه آن شوک ترسناک لحظات با ظریف دست کسی ساختمان های مینیاتوری در خانه. او رفتار شخصیت خود را با توجه به جزئیات و هنگامی که آن را تمام می آید توفنده تاثیر آسیب زا است. یکی از ژانر وحشت نوابغ.

what-we-do-in-the-shadows.jpg

2015 چیزی است که ما در سایه.

Madman Entertainment

22. چیزی که ما در سایه ها (2015)

یک mockumentary ساده لوحانه در مورد خون آشام ها که به اشتراک گذاشتن یک تخت در ولینگتون, نیوزیلند, نوع محتوا ما را به انتظار از مدیر-نویسنده-بازیگر Taika Waititi. پس از ارائه بهترین خون آشام کمدی و همچنین درخشان شکار برای Wilderpeople او استادانه جامعی توسط مارول مستقیم Thor: Ragnarok.

12-years-a-slave-watching-recommendation-videosixteenbyninejumbo1600

2013 در 12 سال یک برده.


فاکس

23. 12 Years a Slave (2013)

استیو مک کوئین اجازه نمی دهد تا در گفتن باور نکردنی , وحشیانه, داستان واقعی از Solomon Northup استعداد ویولونیست که به فرش کشیده از زیر او را هنگامی که او را به بردگی فروخته شد. او 12 سال سختی مفصل است در اینجا در یک داستان است که به کنکاش در تاریک ترین recesses از لوئیزیانا در 1840s. بیش از فقط یک اعتبار دوره آن دشوار است اما لازم است تجربه مشاهده.

6

مایلز تلر و J. K. Simmons در سال 2014 را به شلاق زدن.


سونی

24. Whiplash (2014)

چه اساسا هیجان انگیز در مورد, جاز, معرفی جهان به نادر استعدادهای Damien Chazelle که رفتن به لا لا زمین و مرد. شلاق زدن گودال اندرو (مایلز تلر) بلند پروازانه ضربت زنی, دانشجو, در برابر سوء استفاده فلچر (J. K. Simmons). این تنش جامع سفر به خطرات کوبه ای سزاوار ایستاده اند.

null

2018 را از نابودی.

پیتر کوه

25. نابودی (2018)

الکس گارلند را پیگیری به Ex Machina ما طول می کشد به یک زن مرموز بدن وحشت القا قرنطینه منطقه از جهش گیاهان و حیوانات. با پنج زن منجر از جمله ناتالی پورتمن, این, هوشمند, داستان شامل یک خرس صحنه به یاد ماندنی به عنوان Revenant است منحصر به فرد در بیش از یک راه.

callmebyyourname

تیموتی Chalamet در سال 2017 تماس من با نام شما.

تصاویر سونی

26. تماس من را با نام (2017)

بر اساس آندره Aciman رمان این عمیقا تحت تاثیر قرار عاشقانه بین 17 ساله Elio (تیموتی Chalamet) و 24 ساله الیور (Armie Hammer) است بیسار زیبا به در نگاه کنید. از سال 1980 شاعرانه ایتالیایی روستاها به سرعت رایت عاشقانه, Luca Guadagnino هدایت mesmerizingly رویایی تابستان تجربه می کنند.

witch

2015 را جادوگر.


A24

27. جادوگر (2016)

رابرت اگرز’ کارگردان اولین بازی است که ورزش در خویشتن داری. خود را, وحشتناک ترین دارایی و آن را خاموش می پردازد که خانواده مذهبی در قلب جادوگر فرود به جنون. در 1630s جدید انگلستان تلخ دور-بازگشت به جهان که در آن شما شایسته یک جایزه برای درک لهجه فوقالعاده وحشت دم به وحشتناک به پایان می رسد. شما هرگز نگاه در حومه چوب در راه همان است.

hunt-for-the-wilderpeople.jpg

2016 شکار برای Wilderpeople.

باغ vía AP

28. شکار برای Wilderpeople (2016)

فیلم قبل از Taika Waititi زمان در Thor: Ragnarok زیر عجیب و غریب عدم تطابق سخت ریکی بیکر (Julian Dennison) و دورویی عمو Hec (Sam Neill). از طریق یک سری از غم پوچ و دست حوادث آنها پیدا کردن خود این افراد از ملی تعقیب جنایتکاران. تعادل بین بشریت و کمدی است چه Taika Waititi می کند بهترین.

STAR WARS: THE FORCE AWAKENS

2015 را نیروی بیدار.


لوکاس فیلم

29. Star Wars: The Force Awakens (2015)

J. J. Abrams مجددا راه اندازی یکی از بزرگترین فرانچایز تمام وقت با محبت جفت شدن آشنا قطعات با چهره های جدید و حتی cuter مفید droids. بازیگران دیزی ریدلی و John Boyega, این شات خوش آمدید از سرگرم کننده ماجراجویی فضایی در زمان ما بازگشت به اپرا جنگ بین تیره در مقابل نور است.

45-wonder-woman-cfotwf

Gal Gadot در Wonder Woman.

خاک رس انوش

30. Wonder Woman (2017)

یک نقطه عطف در DC تمدید جهان آمد که Patty Jenkins’ Wonder Woman با صعود از ترانشه. در جنگ جهانی اول-تعیین منشاء داستان معرفی جهان به Gal Gadot در نقش او متولد شد به بازی. او درخشان چراغ امید را پر می کند در این صورت جدی خوب قدیمی از مد افتاده داستان قهرمان در مقابل یونانی خدای جنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de