تسلا Powerwall خانه باتری می تواند فقط آغاز است.


تسلا

تسلا ممکن است چشم خود را بر روی ابزار کسب و کار پایین جاده می آید و آن را فقط به یادگیری بیشتر در مورد شرکت انرژی-نرم افزار مدیریت به نام Autobidder.

شروع می کنیم با جذاب ترین بخشی از این خبر که تسلا اعمال می شود برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده برق در انگلستان است. تلگراف این آخر هفته گذشته اشاره کرد unnamed صنعت منابع آشکار درخواست می آید که این شرکت به نظر می رسد به معرفی آن Autobidder پلت فرم به صورت محلی. چه Autobidder? آن را اجازه می دهد تا باتری مزرعه صاحبان و مالکان با پانل های خورشیدی به مدیریت انرژی و به نوبه خود سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر به یک سرمایه گذاری سود آور.

در هسته خود Autobidder با این نسخهها کار مانند یک خودکار نرم افزار معاملات سهام و حول محور این ایده از یک “سیستم توزیع شده” با توجه به یک گزارش از محبوب مکانیک روز دوشنبه. هر کسی که خریداری شده به این سیستم اختصاص داده است کمی بیش از حد انرژی از باتری مزارع پانل های خورشیدی و یا هر منبع انرژی آنها ممکن است دوباره به شبکه و برای آن پرداخت می شود. ایده این است که همه منافع به عنوان یک حزب ممکن است نیاز به انرژی در حال حاضر, اما شاید برخی دیگر می کند.

این نرم افزار در حال اجرا بوده 2017 در Hornsdale قدرت رزرو در جنوب استرالیا اساسا یک باتری غول پیکر که تسلا در عمل به عرضه انرژی به این منطقه است. آن را تا به حال سابقه خوب تا کنون با توجه به این شرکت اضافه کردن رقابت به محلی بازار انرژی و رانندگی پایین قیمت ها.

بریتانیا می تواند به توقف بعدی برای تسلا انرژی گسترش این شرکت همچنان به تنوع و دانه های گیاهی در ذخیره سازی انرژی بخش. این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا Q1 درآمد تماس یک ظرف غذا بود


1:39

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de