cnet-black-friday-best-buy-ring-video-doorbell-2

که در آن یک محصول مؤلف مسئولیت پایان ؟

کریس مونرو/CNET

من نقد و بررسی محصولات. و اینکه آیا من تست کردن ترموستاتیک چرخش دوچرخه و یا یک دوربین امنیتیمن پر از سوال — و این سوالات همیشه شروع با دستگاه. CNET منتشر کرده است مقالات بی شماری جزئیات دقیقا چگونه ما تست محصولات, اما در اینجا برخی از افکار عمومی است که بلافاصله به ذهن من به عنوان یک خانه هوشمند ابزار تستر:

  • آنچه را نصب بود ؟ آن را آسان یا سخت ؟ چرا خاص ؟
  • برنامه کارآمد و یا clunky? آن را افزایش (و یا حداقل مانع) با استفاده از این محصول ؟ چگونه ؟
  • این دستگاه به خوبی طراحی شده است ؟ آن را به احتمال زیاد در طول زمان نگه دارید? هر گونه قطعات رنجآوری?
  • آیا محصول خود را انجام آنچه در آن ادعا می کند به انجام این کار ؟ وجود هر گونه شگفتی ؟ چه دقیقا ؟
  • چگونه این مدل را در مقایسه با دیگران از رقبا ؟ این “بهترین” یکی است ؟
  • آیا این کار با دیگر خانه هوشمند محصولات از جمله صدای دستیاران? در حال یکپارچگی مفید است ؟

البته سوالات تغییر بسته به نوع محصول دقیق اما شما ایده را دریافت کنید. من دریافت یک محصول سعی کنید از محصول — و سپس به شما بگویم همه چیز در مورد آن.

با حفظ حریم خصوصی و مسائل امنیتی در حال حاضر هنجار در مصرف کننده با تکنولوژی جدید وجود دارد ملاحظات. چه اتفاقی می افتد برای مثال وقتی یک محصول به خوبی انجام اما شما باید یک زمان سخت در معرفی آن به دلیل نگرانی واقعی در مورد سیاست های شرکت?

خانه هوشمند دستگاه ساز انگشتر بوده است یکی از بزرگترین چالش من به عنوان یک محصول مؤلف به تاریخ. قطعا آن نیست تنهایی: Facebook, من به دنبال شما. اما تست حلقه doorbells و دوربین های امنیتی مطرح شده است و بسیاری از سوالات اضافی برای من در مورد بررسی نقش در معرفی-و یا توصیه نمی — یک محصول.

ادامه مطلب: حلقه, دوربین, با نگرانی های حریم خصوصی. آنچه در مورد هوشمند چراغ ؟

خط بین تناسب اندام برای مصرف کنندگان و سیاست های شرکت در حال تبدیل شدن به فوق العاده تار, به خصوص برای محصولات است که باید به اینترنت متصل دوربین ها و میکروفن. همین دلیل است که ما نیاز به در نظر گرفتن تصویر کامل هر چند که توجه نمی کند و همیشه خط منظمی با محصول فرمت بررسی CNET متکی است برای بیش از یک ربع قرن.

خط پایین: نمی توان آن را فقط در مورد سخت افزار ندارم.

برخی از حلقه تاریخچه

حلقه باعث می شود هوشمند doorbells, دوربین های امنیتی, چراغ هوشمند و سیستم های امنیتی. محصولات خود را با کار آمازون الکسا هوشمند بلندگو – و انواع ثالث دستگاه. امنیتی و تجاری که آمازون خریداری دو سال پیشبوده است در اخبار بسیاری به عنوان حریم خصوصی و امنیت خود را تبدیل شدن به طور فزاینده موضوعات مهم برای خانه های هوشمند و دستگاه های مرتبط با نرم افزار.

در سال 2018 حلقه ثبت دو اختراع ثبت شده برای تشخیص چهره تکنولوژی. همانطور که از نوشتن این حلقه هنوز اضافه نکرده تشخیص چهره قابلیت های آن doorbells و دوربین های امنیتی, اما یکی از اختراعات دقیق ارسال صورت اسکن از طریق پایگاه داده های مجری قانون. آن را ارائه می کند فرد هشدار به افتراق بین استاندارد حرکت و زمانی که یک حلقه دوربین فکر می کند آن را می بیند یک فرد است.

حلقه در حال حاضر همکاران با ادارات محلی پلیسبه مشتریان این فرصت را به انتخاب کردن در به یک “همسایه ها” برنامه ای است که اجازه می دهد تا آنها را برای به اشتراک گذاری ذخیره کلیپ های ویدیوئی با پلیس است. این شرکت قبلا به ادارات پلیس دسترسی به نقشه حرارت نشان می دهد که در آن حلقه دستگاه نصب شد.

در دسامبر 2019 اطلاعات شخصی بیش از 3,600 حلقه کاربران قرار گرفت. دوباره حلقه نیست تنها شرکت جرقه نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت, اما ترکیبی از حلقه حفظ حریم خصوصی و مسائل مربوط به امنیت به رهبری آمریکا برای حذف تمام محصولات خود را از توصیه های ما در اواخر سال گذشته.

نبود سخت افزار: حلقه محصولات هنوز هم عمل همان است که همیشه. این سیاست پشت این سخت افزار که به ما قابل تامل است.

“حفاظت از مشتریان ما امنیت و کنترل بر روی دستگاه های خود را و اطلاعات شخصی بنیادی است و به حلقه و ما دائما در حال کار برای ارائه در این تعهد” یک حلقه سخنگو گفت CNET. “این نشان داده شد اخیرا هنگامی که ما برای اولین بار خانه های هوشمند شرکت امنیتی به یک لایه دوم از تایید اجباری برای همه مشتریان ما. ما ادامه خواهد داد برای اضافه کردن ویژگی های به محافظت از حریم خصوصی کاربر و افزایش امنیت داده ها به کار ما نسبت به ماموریت ما ساختن محله های امن تر است.

“حلقه محصولات در نظر گرفته شده برای استفاده از اموال خصوصی و نیاز ما به همه مشتریان ما و با رعایت قوانین در هنگام راه اندازی خود را حلقه دستگاه” سخنگوی اضافه شده است. “ما اقدامات برای کمک به مشتریان احترام مردم حفظ حریم خصوصی در حالی که با استفاده از دستگاه های خود از جمله [حریم خصوصی مناطق از ویژگی های رایگان و حلقه پوستر].”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیا حلقه واقعا کاهش جرم و جنایت ؟


4:50

تصویر کامل

حلقه ساخته شده بسیاری از سیاست های به روز رسانی در اوایل سال 2020 به بهبود امور و از جمله معرفی یک حریم خصوصی مرکز کنترل و اجباری دو فاکتور تأیید هویت برای محصولات جدید. مرکز کنترل به عنوان یک داشبورد برای مشتریان یک محل به راحتی مشاهده و ایجاد تغییرات به تنظیمات حریم خصوصی و امنیت. دو فاکتور تأیید هویت enlists لایه دوم امنیتی به “تصدیق” کسی در تلاش برای دسترسی به حساب. در حلقه مورد یک کد منحصر به فرد است که فرستاده شده به تلفن خود را که شما باید برای ورود به در علاوه بر این به شما به طور منظم اطلاعات ورود به سیستم.

به خاطر آن تلاش و داخلی پس از بحث و مقدار زیادی از توجه دقیق ما تصمیم به بازگشایی حلقه محصولات توصیه برای شروع با $230 حلقه تصویری مفت 3 به علاوه که من فقط تست شده.

به عنوان مشتریان درخواست سوالات بیشتر در مورد دستگاه حریم خصوصی و امنیت خواهد شد تا ما. ما همچنان به حفر کردن به nonhardware طرف از چیزهایی که به عنوان بخشی از ما به طور منظم بررسی کنید و در صورت نیاز ما با پرداختن به این موضوعات بیشتر در مستقل و داستان هایی از این دست. مثل همیشه هدف ما این است که مطمئن شوید که شما تمام اطلاعات شما نیاز به تصمیم گیری آگاهانه خرید. بیشتر و بیشتر این بدان معناست که شما با دادن تصویر کامل از یک شرکت نیست فقط چرا یک محصول خاص بود یا کار نمی کند به عنوان انتظار می رود. همه از آن اطلاع یک توصیه و یا فقدان یکی-و در موارد نادر این می تواند به همین دلیل ما ممکن است حذف یک محصول و یا کل تجاری از توصیه های ما.

اگر سوالی دارید بیشتر در مورد حلقه سیاست های شروع در اینجا: آمازون کمک به پلیس ساخت یک نظارت شبکه با حلقه doorbells.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de