بارداری حمایت کمک در حال تجربه یک افزایش مضطرب زنان باردار درخواست فوری کمک به موسسات خیریه هشدار coronavirus تحول قرار دادن زنان باردار در معرض خطر است.

خط مقدم ارائه دهندگان خدمات هشدار به مادران به شود نگران هستند در مورد اینکه آیا آنها محروم خواهد شد گزینه های تسکین درد مانند آب و جدا از نوزادان آنها با توجه به آنها قرار داده در نوزادان واحد است.

افسر ارشد پزشکی گفت: تمام زنان در انتظار نوزادان در گروه های آسیب پذیر و بیمه خدمات درمانی متحده زنان باردار می تواند در معرض خطر بالاتر از coronavirus و تنها باید ترک خانه به صورت بسیار محدود ،

Birthrights یک زایمان مراقبت های خیریه یافت و به سوالات آن خط مشاوره در مارس شد تا با 464 درصد در مقایسه با آوریل سال گذشته است.

ماریا بوکر از Birthrights گفت: مستقل: “در حال حاضر که ما در گذشته اوج تراست نیاز به در نظر گرفتن چگونه آنها بهتر می توانند در برقراری ارتباط با زنان در مورد تغییراتی که ساخته شده اند به خدمات و چگونه افراد باید هر گونه افزایش نگرانی های است که کمک خواهد کرد که به کاهش ترس.

“برخی از تراست تا به حال کم و یا هیچ اطلاعاتی در وب سایت خود را هفته به این بیماری همه گیر. علاوه بر این ما نوشته شده به NHS انگلستان ترغیب آنها برای افزایش شفافیت در اطراف همین دلیل تغییرات در خدمات زایمان در حال ساخته شده و هنگامی که آنها را بررسی خواهیم کرد.”

Ms بوکر گفت: زنان در تماس با آنها نگران هستند که آیا تولد شریک قادر خواهد بود به وجود حين زايمان و تولد همکاران قادر به پیوستن به اسکن توسط تماس های تصویری و محدودیت در داشتن بازدید کنندگان در زمان های دیگر.

دومی حاد به خصوص زمانی که زنان فیزیکی اضافی و یا مسائل مربوط به سلامت روانی و یا نمی تواند انگلیسی صحبت می کنند Ms بوکر اضافه شده است.

زنان تماس گرفتن نیز نگرانی در مورد زایمان در خانه خدمات خارج مامایی-led تولد مراکز بستن درهای خود را و انتخابی caesareans قطع با توجه به Covid-19 بحران است.

عزیزم خیریه تامی را تجربه 71 درصد افزایش در تقاضا برای مشاوره از ماماها در آن تلفنی بارداری ماه گذشته – با استناد به این واقعیت که همه گیر ساخته شده است آن را دشوار برای زنان باردار به دریافت مشاوره مناسب به عنوان پشت افزایش است.

این سازمان هشدار داد coronavirus آشفتگی قرار دادن زنان باردار در معرض خطر پس از زايمان با پاسخ 514 فوری تماس برای کمک در ماه آوریل است که افزایش قابل ملاحظه از 300 پرسش و آنها را به طور کلی.

زنان در انتظار نوزادان اغلب گزارش آنها قادر به در تماس با محلی خود را GP ماما یا اوایل بارداری واحد (EPU) با توجه به خدمات بهداشتی و مبارزه تحت coronavirus – و همچنین نیز احساس تردید در مورد حد بار آنها و ترس برای حضور در قرارهای مهم.

این موسسه خیریه به نام برای زنان باردار به دنبال بهداشت و درمان توصیه اگر آنها تجربه علائم مانند تغییرات در نوزاد خود را جنبش ها و یا درد شدید یا خونریزی سنگین.

جین Brewin موسسه خیریه ارشد اجرایی گفت: “قبل از تولد مراقبت از حیاتی برای سلامت مادر و نوزاد – اما شیوع کروناویروس بدان معنی است که بسیاری نمی دانند که آنها می توانید برای درخواست کمک و یا نمی خواهید به زحمت ما شلوغ و محبوب بیمه خدمات درمانی.

“اگر چه خدمات در حال تطبیق آنها هنوز هم در حال اجرا بنابراین زنان باردار باید دریغ نکنید برای بالا بردن نگرانی های خود را با ماما و رفتن به قرار ملاقات زمانی که دعوت شده است. این افزایش بزرگ در افراد در تماس با ما نشان می دهد که coronavirus ایجاد اضافی سردرگمی و اضطراب برای پدر و مادر-به-توان ساخت ماماها مشاوره و پشتیبانی حتی بیشتر مهم است در این زمان.”

کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists و کالج سلطنتی ماماها به زنان وجود ندارد و شواهد نشان می دهد زنان باردار در معرض خطر بیشتری از coronavirus.

“[این خود انزوا برای 12 ماه] است که یک اقدام احتیاطی برای کاهش نظری خطر برای رشد کودک و خطر نارس اگر مادر می شود ناخوشی” سازمان گفت.

روزالیند براگ مدیر زایمان اقدام گفت: مستقل خود مشاوره خطوط شده اند “غرق تماس از مضطرب زنان باردار” با داشتن مشکلات در محل کار.

او افزود: “دولت صادر نشده ارشاد در ایمنی و بهداشت برای زنان باردار در محل کار منجر به بسیاری از کارفرمایان به اشتباه اصرار بر زنان باردار شاغل در نا امن عمومی مواجه نقش. از ما مشاوره خطوط ما آگاه هستند که کارفرمایان حاضر به جای زنان باردار در کردند و به جای هدایت به مرخصی استعلاجی یا مرخصی بدون حقوق که غیر قانونی است.

“ما بسیار نگران هستیم که فقرا ایمنی و بهداشت برای حمایت از باردار کارگران تأثیر بر سلامت جسمی و روانی زنان در دوران بارداری و دوره پس از زایمان. این زمانی است که زنان باید قادر به استراحت و تمرکز بر روی خانواده خود را به جای نگرانی است که شرایط کاری خود قرار دادن سلامت خود و نوزاد خود را با سلامت در خطر است.

“این مهم است که زنان مامای خود تماس بگیرید اگر آنها هر گونه نگرانی در مورد بارداری خود را.”

هشدار در آمده و پس از مستقل گزارش داد که ارشد وکلا هشدار می دهند که زنان باردار در معرض خطر اخراج از شغل خود را اگر آنها به دنبال دولت اجتماعی-دورى مشاوره.

کارفرمایان ممکن است قانون شکنی توسط زنان در انتظار نوزادان در عمومی مواجه نقش است که طیف وسیعی از سوپر مارکت وسیله به دفتر مشغول محیط و بهداشت و مراقبت از بخش های که در آن دور نگه داشتن از دیگر اعضای عمومی امکان پذیر نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de