مخالفان NDP خواستار UCP متعهد به انجام یک تضمین ساخته شده و در سال 2016 به ارائه امداد رسانی کمک های مالی به فورت مک موری.

وعده ساخته شده بود در پاییز سال 2016 زیر ویرانگر فورت مکمورری آتش سوزی که دیدم بیش از 2500 ساختمان نابود شده است.

آبراه یک محله در پایین townsite از فورت مک موری, بود ضربه سخت به خصوص با 90 درصد از خانه های آسیب دیده.

وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا یا نه برای بازسازی بر روی زمین است که یک floodway.

در نامه ای به ملیسا بلیک منطقه ای شهرداری از چوب بوفالو شهردار در آن زمان نامه ای از NDP دولت اظهار داشت: “در این زمان وجود دارد هیچ استانی وضع محدودیت های که جلوگیری از بازسازی در این منطقه است.”

در این نامه امضا شده توسط دانیل Larivee شهری امور وزیر وقت و شانون فیلیپس, وزیر محیط زیست و پارک در آن زمان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: فورت مکمورری ساکن فرار سیل با قایق: ‘آن را آورده و از تمام کسانی که در آتش سوزی خاطرات’

وزرای نوشت که معافیت اجازه می دهد توسعه در floodway ارائه شد تا زمانی که سیل کاهش اقدامات در جای خود قرار گرفتند.

کار در طولانی berm آغاز شده و به زودی پس از.

در یک جلسه پرسش و پاسخ در Facebook در دوشنبه شهرداری منطقه از چوب بوفالو معاون افسر اداره متی هاف گفت که کار خواهد بود نیمی تکمیل شده توسط پایان سال 2020 است.

“این berms ساخته می شوند در یک در یک صد سطح به علاوه اضافی freeboard به اطمینان حاصل شود که هر رویداد مانند است که ما فقط شاهد خواهد بود قادر به مقاومت” توضیح داد هاف.

پرینت این

بیشتر در این نامه فیلیپس و Larivee نوشت: “در حال حاضر زمان بازیابی برنامه (DRP) در دسترس است به RMWB و ساکنان آن (از جمله کسانی که در floodway مناطق).”

ادامه مطلب: فورت مکمورری سیل: Resident حمایت از رمپ به عنوان پاکسازی بافندگی

که کمک های مالی است که به منظور کمک به بازسازی جوامع زیر بلایای طبیعی مانند سیل در جنوب آلبرتا در سال 2013.

نامه تضمین در ادامه گفت: “شهرداری ادامه خواهد داد به واجد شرایط برای DRP بودجه حتی اگر یک رویداد سیل رخ داده است قبل از تکمیل سیل کاهش سیستم.”

NDP شهرداری امور منتقد جو Ceci گفت: اخبار جهانی عبارت به وضوح نشان می دهد این بودجه باید به تصویب زیر ویرانگر سیل که ضربه این منطقه در هفته گذشته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از تور سیل آسیب های برتر جیسون کنی نشان داد شهرداری به احتمال زیاد دیدار با واجد شرایط بودن برای یک زن فاجعه برنامه های بازیابی.

اما وقتی پرسید که آیا این امر افتخار خاص تضمین برای بازسازی آبراه یک سخنگوی وزیر امور شهری گفت: اخبار جهانی: “جزئیات هر یک فاجعه بالقوه برنامه های بازیابی را به رای گیری توسط دولت قبل از آنها می تواند ساخته شده” اضافه کردن “در ارتباط باشید.”

“برتر کنی پرواز وجود دارد برای یک عکس op و وعده های ساخته شده برای حمایت از این شهر است. به نظر می رسد مانند عبارت ‘کوک’ تا حدودی متزلزل و جامد نیست” Ceci گفت.

Ceci اضافه شده او معتقد است ساکنان چوب بوفالو در حال حاضر شده است از طریق به اندازه کافی و از دولت خواست به افتخار اطمینان.

“من امیدوارم که با تمام صداقت است که دولت فعلی وزیر و کابینه به دنبال از طریق با آن بودجه در یک سریع راه” Ceci گفت: اضافه کردن تعهد “فراتر از خطوط حزبی.”

شهرداری منطقه از چوب بوفالو شهردار به اسکات گفت که او دریافت کرده است, نشانه های این استان است که مایل به کمک تراشه در بازسازی هر چند هیچ چیز اعلام شده است.

بسیاری از مردم نمی باید بیمه برای پوشش خسارت سیل به دلایل مختلف. در برخی از موارد نرخ دو برابر شده پس از سال 2016 آتش ساخت پوشش غیرقابل تحمل شده است. در موارد دیگر ساکنان بگویید جهانی, اخبار آنها قادر به واجد شرایط برای بیمه سیل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسکات برآورد خسارت به منطقه به بیش از $100 میلیون.

دولت آلبرتا رو… توسط امیلی Mertz در Scribd

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de