وزیر بهداشت مت Hancock است dodged تقاضا از نیروی کار متعهد به 100,000 coronavirus آزمون یک روز پس از تعداد کاهش یافت و به زیر هدف برای سه روز پی در پی.

آقای Hancock کرد و گفت: “اعتماد به نفس” است که تست نرخ رشد و رد کرد کار سخنگوی Rosena Allin-خان ادعا می کنند که استراتژی تست شده بود “غیر موجود” اما موفق به ایجاد تعهد به ادامه شش رقم سطوح است که او خواهان در مجلس عوام.

به وزیر بهداشت مدعی پیروزی در ضربه زدن به او مهلت برای عبور از آستانه تا پایان مارس اعلام کرد که بیش از 122,000 آزمون ثبت شد پنج شنبه گذشته به عنوان درایو-از طریق مراکز و خانه تست-کیت کمک ارسال تعداد افزایش از حدود 10000 در آغاز ماه است.

اما منتقدان او را متهم کرد از دستکاری آمار و ارقام پس از آن پدید آمده مجموع شامل حدود 40,000 کیت تست شده ارسال می شود اما با اتمام این مرحله است.

و تست اعداد باقی مانده اند در زیر سطح 100.000 هر روز از 30 مارس مهلت گذشت برخورد 85,186 در 24 ساعت به 4 مارس.

در مجلس عوام امروز کار سلامت, سخنگوی Rosena Allin-خان به نام برای وزیر بهداشت به خود را متعهد به بازگرداندن و حفظ سطح 100.000.

Dr Allin-Khan, بیمارستان, دکتر, بازگشت به کار در بیمه خدمات درمانی تقريبا در طول coronavirus بحران گفت: Commons: “استراتژی تست شده و غیر موجود.

“جامعه تست شد اوراق توده تست شد و آهسته به رول کردن و تست آمار و ارقام در حال حاضر دستکاری کرد.

“آیا وزیر امور خارجه مرتکب به حداقل 100,000 آزمون هر روز رفتن به جلو ؟ و آیا وزیر امور خارجه اذعان کرد که بسیاری از خط مقدم کارگران احساس می کنند که دولت را به عدم تست شده است هزینه زندگی و مسئول بسیاری از خانواده ها در حال بی ارزش از هم جدا در غم و اندوه?”

آقای Hancock متهم Dr Allin-Khan از مصرف اشتباه “تن” در این موضوع اضافه کرد: “من می ترسم که او چه گفت درست نیست. شده است وجود دارد سریع شتاب تست ارائه چند ماه گذشته در این کشور از جمله گرفتن به 100,000 آزمون در روز است.

“ما شده است به طور کامل و شفاف در راه است که شده است که در اندازه گیری طول و من اعتماد به نفس که این نرخ ادامه خواهد داد به افزایش است.

“در حال حاضر ظرفیت 108,000 یک روز, و ما در حال کار برای ساخت آن بالاتر است.

“البته ما در حال کار بسیار سخت به تست ظرفیت رشد به عنوان سریع که ممکن است و به عنوان تست های بیشتر در دسترس هستند بنابراین ما قادر به آنها را در دسترس بیشتر مردم و آزمایش مردم حق در سراسر بیمه خدمات درمانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de