مانیتوبا مقامات بهداشت برای به روز رسانی آخرین رمان coronavirus شماره سهشنبه

مانیتوبا مقامات بهداشت برگزار خواهد شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در 1 p. m. به روز رسانی استان با آخرین رمان coronavirus اعداد در استان است.

جهانی وینیپگ خواهد livestream کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

وجود دارد هیچ مورد جدید از رمان coronavirus دوشنبه و کسب و کارهای محلی را آغاز کرده اند به آرامی دوباره باز تحت دستورالعمل های دقیق.

ادامه مطلب: مانیتوبا می گوید برش غیر ضروری شغل را آزاد کردن پول برای COVID 19 مبارزه

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر