“من می ترسم اگر من از دست کودک او هرگز قادر به رسیدن به” جنی* می گوید مستقل. “من همچنین می خواهم از دست داده اند من کل درآمد بدون پرداخت بیمار برای کمک به من است.”

جنی یک پرورش مراقب است که به نظر می رسد پس از شش ماه نوزاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان پس از عقد قرارداد coronavirus اما مجبور شد به نوبه خود امدادگران دور از او چرا که او نمی خواست به او به تنهایی ترک.

45 ساله می گوید: مقامات محلی به او گفت که او را به ترک کودک در خانه و در مراقبت از او 16-year-old daughter چرا که هیچ مهلت فاستر مراقبت از کارگران قادر به مرحله در بیش از ترس از ابتلا به کوروناویروس. جنی احساس deserting او پرورش کودک خواهد بود عمده حفاظت مسئله بنابراین حاضر به ترک کودک به تنهایی و با وجود متخصصین گفتن او اندام او تنفس مشکلات را معمولا مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان.

Coronavirus بحران را تشدید کرده است ملی موجود کمبود کارکنان در سیستم نگهداری با مقامات محلی عدم معرفی مناسب طرح های احتمالی برای پرورش مراقبین که سقوط بیمار مبتلا به ویروس — با وجود این واقعیت برخی از پرورش مراقبین در حال حاضر از درگذشت Covid-19.

جنی است که یک پرورش مراقب برای بیش از یک دهه به نام امدادگران به خانه پس از درد او شد unmanageable. مقامات اتحادیه گفت: مستقل او در تلاش برای نفس کشیدن و رنج از سطح بالایی از درد اما دریافت صفر درمان از کارگران آمبولانس که سمت چپ او را در خانه و با پرورش کودک.

“این احساس مانند مقامات محلی باور نمی کند من بیمار” جنی می افزاید. “این یک بیماری وحشتناک. من نمی خواهید آن را بر روی هر کسی است. نه قادر به گرفتن نفس خود را در بود تا ترسناک و دردناک است. من سعی کردم به آن را به بازی و نگران نباشید بچه ها بود اما جهنم است.”

جنی که با اشاره به امدادگران توافق خروج نوزاد در خانه شده اند جدی حفاظت نقض گفت: مقامات محلی “نادیده” خود را به روز رسانی بر روی سلامت کودک و وضعیت او در طول Covid-19 بحران است.

“من می خواهم که اجرا از پوشک اگر دیگر فاستر مراقبت از کارگران نشده بود به طور داوطلبانه برای کمک به من,” جنی می افزاید. “مقامات محلی نمی بپرسید اگر وجود دارد هر چیزی که ما مورد نیاز است. اگر آنها نمی تواند نگاه ما در یک بیماری همه گیر آنها هرگز خواهد شد. کاری نداره من کل بخش. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد ما و یا بچه ها. Covid-19 واقعا در معرض چقدر بد است. چگونه چند حقوق ما. کمی احترام است.”

پرورش مراقب است که با این نسخهها کار به عنوان یک پاک کننده به بالا درآمد او می گوید: او بوده است مورد آزار واقع شدند و با تهدید زده بودن به عنوان مجازات برای دفاع از حقوق خود و صحبت کردن به نیازهای فرزندان او به نظر می رسد پس از با پرورش کارکنان مراقبت شعبه مستقل اتحادیه کارگران بریتانیا (IWGB) گفت همان درست است برای بسیاری از اعضای خود را.

“جنی نیز از ترس به بخشی با کودک به دلیل وجود خواهد داشت بدون گارانتی کودک خواهد بود بازگشت و به خصوص اگر او مجبور شده بودند برای یک دوره طولانی از زمان در محل کار بیمار” جین رایت صندلی از IWGB فاستر مراقبت از کارگران شعبه گفت.


“این از دست دادن-از دست دادن وضعیت برای پرورش کارکنان مراقبت زیرا اگر کودک برداشته شده است از مراقبت از خود هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها بازگردانده خواهد شد و مراقب نیز از دست می دهد و تمام درآمد خود را و مقامات محلی می پردازد بدون نگهدارنده برای حفظ فاستر مراقبت کارگر در کارکنان برای پس از همه گیر. داستان او خواهد بود یکی از بسیاری است که صحبت می کند به تاثیر این بیماری همه گیر در بریتانیا چهارم خدمات اضطراری’ که به طور سیستماتیک را تکذیب کرد, پایه حقوق اشتغال مانند تضمین حداقل دستمزد بیمار پرداخت تعطیلات پرداخت و حفاظت در برابر حس کرد.”

Ms رایت گفت: coronavirus اضطراری مرکب است از قبل موجود ملی کمبود فاستر مراقبین با توجه به هر دو فاستر سرپرستان و غیر پدر و مادر رضاعی سقوط بیمار با این ویروس و بیشتر کودکان پس از رفتن به مراقبت از. بیشتر کودکان نیز ممکن است تحت فشار قرار دادند به مراقبت به عنوان Covid-19 تحول باعث می شود زندگی سخت تر برای خانواده های آسیب پذیر, او گفت:.

“چیزهایی که در حال راکی” او گفت:. “Coronavirus بسیار استرس زا رویداد ملی. برخی از نرمال برای حمایت از خانواده ها با الکل و مواد مخدر رفته است بنابراین پدر و مادر ممکن است به عقب بر گردیم به الکل و مواد مخدر. افزایش استفاده داخلی در پی coronavirus بحران است به احتمال زیاد منجر به بیشتر کودکان از رفتن به مراقبت و افزایش مالی و عاطفی فشار نیز منجر به بیشتر کودکان به طور بالقوه رفتن به مراقبت از. برای بسیاری از کودکان که در لبه مراقبت از مدرسه یک مکان ثابت. پرورش و مراقبت تحت فشار. ترک ها شروع به ظاهر می شود. پرورش مراقبین متوجه می شوند که چگونه چند حقوق آنها. ما می دانیم که در حال حاضر از پرورش مراقبین که فوت کرده اند.”

Ms رایت افزود: “اگر مراقبین تبدیل شدن بیش از حد بیمار به ادامه به دنبال پس از کودکان و سپس کودکان نیاز به حرکت به یکی دیگر مراقب. اصلی مراقب نمی خواهد هر بیمار پرداخت. Coronavirus می تواند مردم را به طور قابل توجهی بیمار است و می توانید آن را خوب چند ماه بهبود می یابند. چهل و دو درصد از پرورش مراقبین بیش از 55 — آنها یک نیروی کار, بنابراین مردم هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به بیشتر به شدت بیمار است. وجود دارد بسیاری از خانواده ها وجود دارد که اصلا خانواده گسترده که می تواند کمک کند. پدربزرگ و مادربزرگ نمی تواند کمک کند با توجه به خود منزوی.

“افراد بسیار متعهد به کودکان است. اکثریت قریب به اتفاق می خواهید آنها را به بازگشت دوباره به خانه اما اگر آنها هیچ بیمار پرداخت برای ماه هنگامی که زمان می آید در اطراف برای کودکان به بازگشت به آنها را, آنها ممکن است دیگر قادر به آنها را اگر آنها را مجبور به حرکت به یک خانه کوچکتر با توجه به اینکه قادر به نگه دارید تا با پرداخت. بسیاری از چهره فقر اگر ما توسعه علائم و خود منزوی. اضافی غیر ضروری تروما مجبور بودن در مراقبت از تجربه افراد جوان و مراقبان آنها است وحشیانه و آن قرار دادن زندگی در خطر است.”

Ms رایت وجود دارد گفت: همچنین خطرات در اطراف کودکان است که باید نقل مکان کرد و با توجه به خود را پرورش مراقب بیمار شدن عبور کروناویروس جدید خود را بر روی پرورش مراقب — اضافه کردن این می تواند منجر به کودک در حال نقل مکان بیش از یک بار.

او گفت: مدرسه و مهد کودک تعطیلی قرار دادن foster مراقبین تحت فشار اشاره کرد و مراقبت از کودکان در پرورش باید سطح بالاتری از مسائل مربوط به سلامت روانی و معلولیت از جامعه به دلیل داشتن دچار نوعی از غم و اندوه در زندگی خود را. Ms رایت گفت: وجود یک گروه کامل از مهلت پرورش مراقبین که به دنبال پس از کودکان با نیازهای پیچیده در آخر هفته که از دست داده اند کار و درآمد به دلیل اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اتحادیه رسمی است که یک پرورش مراقب به یک پسر نوجوان گفت: او قبلا یک مددکار اجتماعی دیدار او یک بار در ماه اما coronavirus بحران بدان معنی است که آنها دیگر در می آیند.

تقریبا وجود دارد 55,000 پرورش مراقبین در انگلستان که پس از 65,000 کودکان, اما آنها به عنوان طبقه بندی شده خود اشتغالی و حق ندارد به هر بیمار پرداخت. تحقیقات منتشر شده توسط فاستر مراقبت همکاران در سال گذشته برآورد شده است که وجود دارد کمبود از 7,600 خانواده ها در انگلستان.

این IWGB اتحادیه است که راه اندازی یک درخواست برای اطمینان از پرورش آنها پرداخت می شود برای روز بیمار در صورتی که بیمار در طول coronavirus اضطراری استدلال دولت را انکار پول از جمله تهدید به فشار هزاران پرورش خانواده به فقر اگر آنها را تبدیل به بیش از حد ناخوشی به انجام مراقبت از کودکان خود را.

این اتحادیه می گوید آن را دریافت تماس های تلفنی از پرورش مراقبین که تبدیل به ناخوشی با Covid-19 هر روز. پرورش سرپرستان برخی از پرداخت ضعیف ترین مراقبت کارگران در انگلستان و مشخص نشده اند به عنوان کلید کارگران در طول coronavirus بحران با وجود به دنبال پس از بریتانیا آسیب پذیرترین کودکان است.

مارتین بارو یک پرورش مراقب است که نوشته شده است به طور گسترده در مورد این بخش گفت: نگهداری شده است “در حال اجرا بر روی خالی” برای مدت زمان طولانی اما “تنش و گونه” هستند واضح تر در حال حاضر.

وی افزود: “مردم از مراقبت از کودکان در پرورش در حال تغییر است تمام وقت. آن است که یک جمعیت ثابت. اما coronavirus به معنی آن برای کودکان دشوار است به ترک مراقبت. وجود دارد ورود جم. کودکان کمتر در حال خروج از مراقبت. دادگاه نیست و در سیستم ارزیابی نمی تواند ساخته شده است.”

لیزا Witter مدیر منچستر مبتنی بر پرورش آژانس دائمی پرورش گفت: آنها باید شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد از دادن درخواست در هفته های اخیر.

“ما در حال حاضر با خرید و فروش بیش از 1000 درخواست قرار دادن است که بسیار بالاتر از قبل,” او گفت:. “شده است وجود دارد افزایش در تعداد از کودکان در حال برداشته تحت قدرت حفاظت پلیس سفارشات که در محل قرار داده برای محافظت از کودکان که در حال طبقه بندی شده به عنوان در معرض خطر قابل توجهی آسیب برساند. در طول ماه گذشته بسیاری از کودکان نیز به مراقبت از سیستم به عنوان یک نتیجه از خشونت خانگی در خانه های خود.”

*جنی نام تغییر یافته است برای محافظت از هویت خود را

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de