iphone-se-2020-7
آنجلا Lang/CNET

پس از بیش از چهار سال اپل خود را اعلام کرد جدید آیفون SE در مارس و من تصور کوچک-طرفداران تلفن های دسته جمعی برای شادی پرید بعد از شنیدن این خبر. آیفون SE که به نظر می رسد مانند یک آیفون 8 اما ویژگی های آی فون 11‘s قدرتمند A13 چیپهمچنین دارای 4.7 اینچ صفحه نمایش.

اپل ادعا می کند که آن را “کوچک” تلفن. و آن این است که کوچکترین (و ارزان) آی فون در حال حاضر در دسترس در اپل صف. آن را نیز نسبتا جمع و جور امروز تلفن استاندارد و در مقایسه با زمانی که به می گویند محبوب Galaxy S20که 6.2 اینچ صفحه نمایش. اما در 4.7 اینچ 2020 آی فون SE است که تقریبا 20 درصد بزرگتر از آی فون اصلی SE که تا به حال فقط 4 اینچ صفحه نمایش.

اگر شما برگزاری برای چیزی واقعا کوچک آیفون SE 2020 ارائه نشده است. اپل تصمیم به ساخت یک نام تجاری جدید 4-اینچ گوشی گفتن است. آن سیگنال است که این شرکت احتمالا هرگز بازگرداندن کوچک آیفون, مهم نیست چقدر بد مردم در طلب آن است.

من همه برای آن است. چرا که ما در سال 2020 و من می خواهم یک گوشی. و به دلیل صفحه نمایش بزرگ به سادگی ارائه بهتر و بیشتر همهجانبه تجربه کاربر. برای من “قابل حمل بودن” طول می کشد یک عقب در مقایسه با مزایای آن. از ساخت پرداخت کارت اعتباری و پیوستن به زوم تماس به زیر یک نان موز , دستور العمل در یوتیوب, من صرف زمان بیشتر از همیشه در مقابل گوشی من برای بهتر یا بدتر.

و اگر من با استفاده از تلفن من برای ساعت ها در پایان من می خواهم برای لذت بردن از با استفاده از آن. یا حداقل من نمی خواهید به مبارزه مشاهده صفحه من در حالی که انجام بیشتر وظایف ناخوشایند (مانند پرداخت صورتحساب کارت اعتباری به عنوان مثال). تالار تلفن های همراه می تواند انجام این کار برای من.

اما درک من از چه بزرگ و چه کوچک است در نظر گوشی های سال تکامل یافته است. من همیشه مثل یک فن از صفحه نمایش بزرگ نه من اشتراک در “بزرگتر بهتر است” اصل. در واقع من استفاده می شود به عشق ورزیدن من 4.7 اینچی آیفون 8 که من چسبیده بر روی برای سال. اما زمانی که من به روز رسانی به آی فون X در سال 2018 آن شده است تقریبا مجازات برای رفتن به هر چیزی کوچکتر است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون SE به ما یادآوری می کند که چقدر ما از دست رفته دکمه صفحه اصلی


12:32

هر زمان که من استفاده از آی فون 8, آن را احساس به عنوان اگر من در زمان حمل و نقل و نه در یک راه خوب به عنوان من می توانم احساس من چشم فشار زمانی که من در تلاش برای حرکت به رابط آن است که در حال حاضر به نظر می رسد نگران کننده هم ریخته به من. خواندن اخبار و تماشای فیلم بر روی آی فون 8 تا به حال تبدیل شدن به یک تجربه ناخوشایند در مقایسه با آیفون X. در هر صورت من معتقدم که وجود دارد این است که در حد بالایی به چه supersized این گوشی باید رشد کند.

تلفن گیرندگان خدمت شده اند تا به طور فزاینده ای بزرگتر از گوشی به عنوان سال رفتن به. آنها می دانند که اندازه صفحه نمایش یکی از مهم ترین تساوی یک تلفن. اما ادم تنومند و بدقواره تلفن روند واقعا شروع به عقب در سال 2011 با اولین کهکشان توجه داشته باشید. سامسونگ در زمان قمار و راه اندازی 5.3-inch توجه داشته باشید که به نظر می رسید زیاد آن و یا به عنوان یک تحلیلگر قرار داده و آن را مانند یک “dork پرچم.” توجه داشته باشید طلیعه بزرگ-تلفن شیدایی است و یکی از دلایل اپل در نهایت نوتبوک محبوب من 5.8-inch iPhone X در سال 2017.

در حال حاضر گوشی های حتی بزرگتر. فقط یک نگاه در سال 2020 تلفن های نجومی تا کنون: در کهکشان S20 خانواده گوشی های S20 فوق العاده عظیم 6.9 اینچ صفحه نمایش. Oppo راه اندازی فوق العاده premium 6.7 اینچ پیدا کردن X2 Proو موتورولا رونمایی از 6.7 اینچ صفحه نمایش لبه به علاوه در ماه آوریل برای نخستین بار واقعی شاخص در سال است. به علاوه وجود شایعات percolating است که اپل به زودی نسخه آیفون و 12 Pro Max است که همچنین می تواند به عنوان بزرگ به عنوان 6.7 اینچ است. با عرض پوزش کوچک-تلفن طرفداران آن را روشن تلفن روند در اینجا به ماندن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de