ما درخواست تجدید نظر به تغذیه آسیب پذیر رسید گذشته 3.5 m پوند امروز به عنوان تحقیقات جدید نشان داد که بحران گرسنگی blighting بریتانیا عمیقتر.

تحقیقات در لندن نشان می دهد بیش از یک در 10 خانواده گزارش شده است که حداقل یک نفر در خانواده خود رفته گرسنه در طول مستند چرا که آنها نمی تواند استطاعت و یا دسترسی به مواد غذایی با توجه به یک نظرسنجی برای مواد غذایی بنیاد خیریه. این است به 130,000 خانواده ها در سراسر شهر بود.

این آمار و ارقام را در تمام احتمال, شده اند بسیار بدتر اگر نه برای این تاسیسات ارائه شده توسط ما کمک گرسنه درخواست شریک فلیکس پروژه که تلاش شده است با افزایش کمک Fleabag ستاره قمر والر-پل. فلیکس تا چهار برابر شده تامین مواد غذایی خود را به آسیب پذیر لندن. داده های جدید نشان می دهد که در پنج هفته از مستند به پایان مارس فلیکس تحویل 810 تن مازاد مواد غذایی معادل دو میلیون وعده های غذایی.

فلیکس تا چهار برابر شده تامین مواد غذایی خود را به آسیب پذیر لندن. داده های جدید نشان می دهد که در پنج هفته از آغاز مستند به پایان مارس فلیکس تحویل 810 تن مازاد مواد غذایی معادل دو میلیون وعده های غذایی.

این مقدار به بیش از نیمی از 3.6 میلیون وعده های غذایی عرضه شده توسط سه نفر از اعضای لندن غذا داد — FareShare شهرستان برداشت و فلیکس — و شامل تحویل به 1,508 موسسات خیریه و مدارس و 53 غول پیکر جامعه هاب اجرا شده توسط مقامات محلی.

عمده کمکهای مالی جدید به درخواست ما شامل 100000 پوند از Daylesford بنیاد و پوند بیشتر 110,000 از سیتی در بالای £50,000 آن را در حال حاضر داده می شود.

کارول Bamford بنیانگذار Daylesford بنیاد گفت: “در زمانی که برخی از خانواده ها در حال رفتن برای روز بدون غذا مناسب بحرانی کار فلیکس پروژه مورد نیاز است در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“مازاد مواد غذایی آنها به دست آوردن است تحویل مستقیم به مردم را درب — از جمله کسانی که از دست داده اند شغل کم درآمد و یا بیمار هستند. آنها عبارتند از: خانواده ها تلاش کلید کارگران و افراد مسن که در حال جدا افرادی که بی خانمان بازماندگان سوء استفاده های داخلی و پناهندگان.

“ما کار کرده اند با فلیکس پروژه برای چهار سال و خوشحال به ارائه حمایت بیشتر در این زمان است.”

فلیکس پروژه فراهم می کند مواد غذایی برای افراد در Haringey بازی مركز لندن (لوسی جوان)

اضافی سیتی پول شامل وجوه اهدا شده توسط کارکنان در بانک و £100,000 خود را از اروپا نرخ های کسب و کار که به €1 برای هر €1 m (£870,000) تجارت الکترونیکی در مارس و آوریل. مت Jerman سیتی سر از اروپا خطی نرخ گفت: “ادامه چالش های ناشی از این بیماری همه گیر منجر به فشار بی سابقه ای بر مواد غذایی سازمان های خیریه. ما متحد با بسیاری برای حمایت از این حیاتی علت و ضروری کار در حال انجام توسط فلیکس پروژه است.”

Anna Taylor, مدیر اجرایی مواد غذایی بنیاد گفت که جامعه در معرض خطر “خروج از کودکان در گفتگو در مورد حمایت اضطراری و آنها در حال سقوط از طریق ترک به عنوان یک نتیجه”.

دکتر راشل Loopstra مدرس در تغذیه در کالج کینگ لندن گفت: “روشن از داده ها و همچنین به عنوان روند در بانک مواد غذایی استفاده کنید که خانواده ها با کودکان واقعا مبارزه در حال حاضر. تماشای پدر و مادر در تلاش برای قرار دادن غذا روی میز و بدون مواد غذایی خود ویرانگر برای کودکان است.”

هفته گذشته مستقل متعهد به بالا بردن £10 متر به کمک فلیکس پروژه تغذیه افرادی که قادر به پرداخت هزینه و یا دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی در طول سه سال آینده.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de